Wybierz Kategorie
Dekoracje ślubne i weselne oznaczenia - ZlotePlakaty.pl
banner

Dekoracje ślubne i weselne

Wyświetlanie 1–12 z 77 wyników

 • Plakat ślubny dwie rodziny złoty

  Plakat Dziś Dwie Rodziny Staną Się Jedną

  od 35,00
 • Plakat ślubny dziś dwie rodziny staną się jedną złoty

  Plakat Dziś Dwie Rodziny Staną Się Jedną – Imiona

  od 35,00
 • Plakat menu weselne złoty

  Plakat Menu Flowers

  od 35,00
 • Plakat Witamy na naszym weselu złoty

  Plakat Witamy na Ślubie

  od 35,00
 • Plakat ślubny Always known złoty

  Plakat I Have Always Known It Was You

  od 35,00
 • Zestaw poduszek ślubnych Pan i Pani nowak

  Zestaw 2 poduszek – Pan i Pani Nowak

  od 119,00
 • Zestaw poduszek MR Mrs

  Zestaw 2 poduszek – Mr & Mrs

  od 119,00
 • Poduszka together białą

  Poduszka Together Is Our Favorite Place To Be

  od 69,00
 • Poduszka Pan i Pani biała

  Poduszka Pan i Pani Krawczyk

  od 69,00
 • Poduszka MR & Mrs

  Poduszka Mr & Mrs

  od 69,00
 • Poduszka ślubna miłość jest słodka biała

  Poduszka Miłość Jest Słodka

  od 69,00
 • Poduszka ślubna let love sparkle biała

  Poduszka Let Love Sparkle

  od 69,00

Aby ten dzień był dla Ciebie najpiękniejszy

Proponujemy oryginalne dekoracje ślubne, które sprawią, że Twoja uroczystość będzie wyróżniała się na tle innych. Niebanalne ozdoby będą piękną oprawą ślubu i dodatkowo podkreślą wyjątkowość Pary Młodej.

W naszym sklepie znajdziecie dekoracje ślubne, którymi można przyozdobić salę, podarować swoim Gościom w ramach podziękowania, stworzyć winietki na stół czy rozwiesić w mieszkaniu jako przypomnienie o tej wyjątkowej chwili. Możliwości na skorzystanie z nich jest wiele, a jedynym ograniczeniem jest Wasza wyobraźnia.

Nasze dekoracje weselne pomogą Twojej ceremonii rozbłysnąć

Pamiętajcie, że to Wasz dzień i zawczasu pomyślcie o tym, by oszczędzić sobie zmartwień związanych z zagubieniem niedoinformowanych Gości. Takie dekoracje ślubne jak oznaczenia Księgi Gości, bufetu czy krótkie informacje z prośbą o wyłączenie telefonu lub przeciwnie – robienie nim zdjęć i dzielenie się nimi – to wszystko pomoże Twoim Gościom z łatwością odnaleźć się w tak ważnym dla Was dniu. Wy natomiast zapewnicie sobie w ten sposób spokój i możliwość beztroskiego bawienia się w gronie najbliższych bez organizacyjnych niedomówień.

Nie zapomnieliśmy też o Gościach, którzy szukają pomysłu na prezent. Nasze dekoracje doskonale sprawdzą się jako ślubny podarunek lub kartka na życzenia. Taki ręcznie robiony, metalicznie mieniący się telegram będzie doskonałym tłem dla niepowtarzalnych życzeń szczęścia na nowej drodze życia. Natomiast jeśli zdecydujecie się na spersonalizowany plakat z datą ślubu, Wasz przyjaciel – nowożeniec na pewno pomyśli o Was ciepło i będzie wdzięczny, gdy po kilkudziesięciu latach małżeństwa, gdy pamięć już nie ta, będzie miał taką „ściągę” na ścianie mieszkania…

Ponadto gorąco zachęcamy do konsultowania z nami Waszych pomysłów. Każdą dekorację ślubną możemy indywidualnie spersonalizować i dostosować do Waszych potrzeb. Jeśli macie jakieś specjalne życzenie związane z dekoracjami również nam o nim napiszcie, a postaramy się sprostać Waszym oczekiwaniom. To ma być Wasz dzień i wszystko ma być dopięte na ostatni guzik, tak byście mogli się najpierw spokojnie wzruszać podczas ceremonii, a następnie do rana szaleć na parkiecie.