Wybierz Kategorie
Dekoracje ślubne i weselne oznaczenia - ZlotePlakaty.pl
banner

Dekoracje ślubne i weselne

Wyświetlanie 1–12 z 26 wyników

 • Plakat ślubny żyli długo i szczęśliwie złoty

  Plakat Żyli Długo I Szczęśliwie

  od 35,00
 • Plakat ślubny wasze imiona wstążki złoty

  Plakat Wasze Imiona Wstążki

  od 35,00
 • Plakat ślubny Favorite Place złoty

  Plakat Together Is Our Favorite Place To Be

  od 35,00
 • Plakat ślubny Love never fails złoty

  Plakat Love Never Fails

  od 35,00
 • Plakat ślubny let love sparkle złoty

  Plakat Let Love Sparkle

  od 35,00
 • Plakat ślubny Wasze Inicjały złoty

  Plakat Wasze Inicjały

  od 35,00
 • Plakat ślubny Wasze Imiona wianek złoty

  Plakat Wasze Imiona

  od 35,00
 • Plakat ślubny Famous Couple złoty

  Plakat Famous Couple

  od 35,00
 • Plakat ślubny personalizacja złoty

  Plakat Pan I Pani Nowak 2

  od 35,00
 • all_of_me_3_1024

  Plakat All Of Me Loves All Of You

  od 35,00
 • best_day_ever1_1024

  Plakat Best Day Ever

  od 35,00
 • Plakat ślubny Mr & Mrs złoty

  Plakat Mr & Mrs

  od 35,00

Aby ten dzień był dla Ciebie najpiękniejszy

Proponujemy oryginalne dekoracje ślubne, które sprawią, że Twoja uroczystość będzie wyróżniała się na tle innych. Niebanalne ozdoby będą piękną oprawą ślubu i dodatkowo podkreślą wyjątkowość Pary Młodej.

W naszym sklepie znajdziecie dekoracje ślubne, którymi można przyozdobić salę, podarować swoim Gościom w ramach podziękowania, stworzyć winietki na stół czy rozwiesić w mieszkaniu jako przypomnienie o tej wyjątkowej chwili. Możliwości na skorzystanie z nich jest wiele, a jedynym ograniczeniem jest Wasza wyobraźnia.

Nasze dekoracje weselne pomogą Twojej ceremonii rozbłysnąć

Pamiętajcie, że to Wasz dzień i zawczasu pomyślcie o tym, by oszczędzić sobie zmartwień związanych z zagubieniem niedoinformowanych Gości. Takie dekoracje ślubne jak oznaczenia Księgi Gości, bufetu czy krótkie informacje z prośbą o wyłączenie telefonu lub przeciwnie – robienie nim zdjęć i dzielenie się nimi – to wszystko pomoże Twoim Gościom z łatwością odnaleźć się w tak ważnym dla Was dniu. Wy natomiast zapewnicie sobie w ten sposób spokój i możliwość beztroskiego bawienia się w gronie najbliższych bez organizacyjnych niedomówień.

Nie zapomnieliśmy też o Gościach, którzy szukają pomysłu na prezent. Nasze dekoracje doskonale sprawdzą się jako ślubny podarunek lub kartka na życzenia. Taki ręcznie robiony, metalicznie mieniący się telegram będzie doskonałym tłem dla niepowtarzalnych życzeń szczęścia na nowej drodze życia. Natomiast jeśli zdecydujecie się na spersonalizowany plakat z datą ślubu, Wasz przyjaciel – nowożeniec na pewno pomyśli o Was ciepło i będzie wdzięczny, gdy po kilkudziesięciu latach małżeństwa, gdy pamięć już nie ta, będzie miał taką „ściągę” na ścianie mieszkania…

Ponadto gorąco zachęcamy do konsultowania z nami Waszych pomysłów. Każdą dekorację ślubną możemy indywidualnie spersonalizować i dostosować do Waszych potrzeb. Jeśli macie jakieś specjalne życzenie związane z dekoracjami również nam o nim napiszcie, a postaramy się sprostać Waszym oczekiwaniom. To ma być Wasz dzień i wszystko ma być dopięte na ostatni guzik, tak byście mogli się najpierw spokojnie wzruszać podczas ceremonii, a następnie do rana szaleć na parkiecie.