banner

Naklejki na ścianę

Wyświetlanie 1–12 z 49

 • Naklejki na ścianę dla dzieci gruszki

  Naklejki na Ścianę Gruszki

  69,00169,00
 • Naklejki na ścianę góry

  Naklejki na Ścianę Góry

  69,00169,00
 • Naklejki na ścianę dłonie

  Naklejki na Ścianę Dłonie

  69,00169,00
 • Naklejki na ścianę dla dzieci liski

  Naklejki na Ścianę Liski

  69,00169,00
 • Naklejki na ścianę palmy

  Naklejki na Ścianę Palmy

  69,00169,00
 • Naklejki na ścianę jelonki

  Naklejki na Ścianę Jelonki

  69,00169,00
 • Naklejki na ścianę ampersandy

  Naklejki na Ścianę Ampersandy

  69,00169,00
 • Naklejki na ścianę dla dzieci wieloryby

  Naklejki na Ścianę Wieloryby

  69,00169,00
 • Naklejki na ścianę fale

  Naklejki na Ścianę Fale

  69,00169,00
 • Naklejki na ścianę piórka

  Naklejki na Ścianę Piórka

  69,00169,00
 • Naklejki na ścianę usta

  Naklejki na Ścianę Usta

  69,00169,00
 • Naklejki na ścianę ananasy

  Naklejki na Ścianę Ananasy

  69,00169,00

Nowa płaszczyzna dekorowania

Pragniesz nadać swojemu wnętrzu nowego blasku, a nie masz czasu i chęci na ponowne malowanie ścian? Proponujemy Ci wyjątkowe naklejki na ścianę. Stworzone z wysokiej jakości materiałów winylowych, dzięki czemu są łatwe w utrzymaniu czystości. Dodatkowo zastosowany na nich klej nie brudzi ścian, więc możemy dowolnie modyfikować nasze kompozycje, bez obaw o uszczerbek w farbie.

Nie musisz się także przejmować tym, że nie znajdziesz wzoru, który pasuje do Twojego mieszkania. Na naszej stronie proponujemy najróżniejsze naklejki ścienne. Geometryczne kształty, motywujące napisy zarówno po polsku, jak i po angielsku, a także podstawowe i znane od najmłodszych lat wzory, jak na przykład chmurki czy serduszka.

Niebanalna dekoracja

Tak jak pisaliśmy wyżej, naklejki pasują do najróżniejszych stylów i rodzajów mieszkań. We wnętrzach urządzonych w stylu skandynawskim świetnie sprawdzą się naklejki o geometrycznym kształcie, ściany nowoczesnych wnętrz będą doskonałym tłem dla naklejek z napisami. Eleganckich aranżacji glamour dopełnią błyszczące złotem lub srebrem naklejki. Do urządzonych w stylu tradycyjnym przytulnych domów warto dobrać wzór, który również budzi miłe skojarzenia. Nic nie stoi na przeszkodzie, byśmy komponowali różne wzory i kolory. Dajmy się ponieść wyobraźni i dekorujmy w niebanalny sposób. Taka dekoracja ścienna może stać się ciekawym odejściem od tradycyjnego wykończenia ścian.

Materiały, z których zostały stworzone naklejki są całkowicie bezpieczne dla powierzchni, na których są przyklejane i najważniejsze – w pełni bezpieczne nawet dla dzieci! Nie musisz się obawiać, nawet gdy Twój mały odkrywca poliże ścianę z taką naklejką – na pewno nic mu się nie stanie.

Skoro mówimy już o nieoczekiwanych sytuacjach – nasze naklejki doskonale sprawdzą się również tam, gdzie chcesz coś zamaskować. Ich ciekawą formą możemy zakryć niemożliwe do usunięcia plamy, wgniecenia, a nawet radosną twórczość naszych pociech, która zamiast pozostać na kartce, wkroczyła na ścianę.

Najczęściej tworzymy złote, srebrne i czarne naklejki na ścianę, ale jeśli tylko poszukujesz innego koloru, wzoru czy rozmiaru – śmiało, napisz do nas! Z chęcią pomożemy stworzyć Twoją wymarzoną dekorację ścienną.