Wybierz Kategorie
Dekoracyjne naklejki na ścianę - ZlotePlakaty.pl
banner

Naklejki na ścianę

Wyświetlanie 1–12 z 113 wyników

 • mopsy naklejki ścienne

  Naklejki na Ścianę Mopsy

  od 69,00
 • buldogi francuskie naklejki ścienne

  Naklejki na Ścianę Buldogi Francuskie

  od 69,00
 • odciski łapek psa naklejki ścienne

  Naklejki na Ścianę Odciski Łapek Psa

  od 69,00
 • jamnik naklejki ścienne

  Naklejki na Ścianę Jamniki

  od 69,00
 • i'd rather be home with my dog naklejka ścienna

  Naklejka na Ścianę I’d Rather Be Home With My Dog

  od 59,00
 • geometryczny pies beagle naklejka ścienna

  Naklejka na Ścianę Geometryczny Pies Beagle

  od 59,00
 • Naklejka typograficzna You are gold baby

  Naklejka na Ścianę You Are Gold Baby. Solid Gold

  od 59,00
 • Naklejka ścienna You are enough

  Naklejka na Ścianę You Are Enough

  od 59,00
 • Naklejka typograficzna Work hard and be nice

  Naklejka na Ścianę Work Hard & Be Nice

  od 59,00
 • Naklejka ścienna why the hell not

  Naklejka na Ścianę Why The Hell Not

  od 59,00
 • Naklejka ścienna wake me up when I'm famous

  Naklejka na Ścianę Wake Me Up When I’m Famous

  od 59,00
 • Naklejka typograficzna Tres Chic

  Naklejka na Ścianę Tres Chic

  od 59,00

Nowa płaszczyzna dekorowania

Pragniesz nadać swojemu wnętrzu nowego blasku, a nie masz czasu i chęci na ponowne malowanie ścian? Proponujemy Ci wyjątkowe naklejki na ścianę. Stworzone z wysokiej jakości materiałów winylowych, dzięki czemu są łatwe w utrzymaniu czystości. Dodatkowo zastosowany na nich klej nie brudzi ścian, więc możemy dowolnie modyfikować nasze kompozycje, bez obaw o uszczerbek w farbie.

Nie musisz się także przejmować tym, że nie znajdziesz wzoru, który pasuje do Twojego mieszkania. Na naszej stronie proponujemy najróżniejsze naklejki ścienne. Geometryczne kształty, motywujące napisy zarówno po polsku, jak i po angielsku, a także podstawowe i znane od najmłodszych lat wzory, jak na przykład chmurki czy serduszka.

Niebanalna dekoracja

Tak jak pisaliśmy wyżej, naklejki pasują do najróżniejszych stylów i rodzajów mieszkań. We wnętrzach urządzonych w stylu skandynawskim świetnie sprawdzą się naklejki o geometrycznym kształcie, ściany nowoczesnych wnętrz będą doskonałym tłem dla naklejek z napisami. Eleganckich aranżacji glamour dopełnią błyszczące złotem lub srebrem naklejki. Do urządzonych w stylu tradycyjnym przytulnych domów warto dobrać wzór, który również budzi miłe skojarzenia. Nic nie stoi na przeszkodzie, byśmy komponowali różne wzory i kolory. Dajmy się ponieść wyobraźni i dekorujmy w niebanalny sposób. Taka dekoracja ścienna może stać się ciekawym odejściem od tradycyjnego wykończenia ścian.

Materiały, z których zostały stworzone naklejki są całkowicie bezpieczne dla powierzchni, na których są przyklejane i najważniejsze – w pełni bezpieczne nawet dla dzieci! Nie musisz się obawiać, nawet gdy Twój mały odkrywca poliże ścianę z taką naklejką – na pewno nic mu się nie stanie.

Skoro mówimy już o nieoczekiwanych sytuacjach – nasze naklejki doskonale sprawdzą się również tam, gdzie chcesz coś zamaskować. Ich ciekawą formą możemy zakryć niemożliwe do usunięcia plamy, wgniecenia, a nawet radosną twórczość naszych pociech, która zamiast pozostać na kartce, wkroczyła na ścianę.

Najczęściej tworzymy złote, srebrne i czarne naklejki na ścianę, ale jeśli tylko poszukujesz innego koloru, wzoru czy rozmiaru – śmiało, napisz do nas! Z chęcią pomożemy stworzyć Twoją wymarzoną dekorację ścienną.