Plakaty Dla dzieci

Wyświetlanie 1–12 z 65

 • Plakat geometryczny wilk złoty

  Plakat Geometryczny wilk

  29,0068,00
 • Plakat geo żółw złoty

  Plakat Geometryczny żółw

  29,0068,00
 • Plakat geo tygrys złoty

  Plakat Geometryczny tygrys

  29,0068,00
 • Plakat geometryczna wiewiórka złoty

  Plakat Geometryczna wiewiórka

  29,0068,00
 • Plakat geo królik złoty

  Plakat Geometryczny królik

  29,0068,00
 • Plakat dla dziecka geometryczny pies złoty

  Plakat Geometryczny Mops

  29,0068,00
 • Plakat dla dziecka geo panda złoty

  Plakat Geometryczna panda

  29,0068,00
 • Plakat geo jaszczurka złoty

  Plakat Geometryczna jaszczurka

  29,0068,00
 • Plakat geo lew złoty

  Plakat Geometryczny Lew

  29,0068,00
 • Plakat geo koala złoty

  Plakat Geometryczna Koala

  29,0068,00
 • Plakat Jack Russel złoty

  Plakat Jack Russel

  29,0068,00
 • Plakat geo żyrafa złoty

  Plakat Geometryczna Żyrafa

  29,0068,00

Dziecinnie i stylowo

Czy pamiętasz czasy swojego dzieciństwa? Marzenia, które miałeś, cele, które wtedy przed sobą stawiałeś? Czy gdzieś w tyle głowy kołacze Ci myśl o tym, co sprawiało Ci największą radość i świadomość jak szybko zmieniały się Twoje zainteresowania w tym okresie? Na pewno teraz, mając własne dzieci lub spotykając pociechy najbliższych przypominasz sobie to wszystko i porównujesz jak bardzo zmieniło się postrzeganie dzieciństwa. My biegaliśmy po dworze i wisieliśmy na trzepakach, dzisiejsze dzieciaki są wożone z jednych zajęć dodatkowych na drugie. Jednak jedno pozostało niezmienne – wszyscy rodzice chcą przychylić swoim dzieciakom nieba i zapewnić im wszystko to, co najlepsze.

My również chcemy zapewnić Waszym dzieciom to, co najlepsze, dlatego oferujemy plakaty przeznaczone specjalnie dla nich.

Plakaty dla dzieci – spełnianie marzeń od najmłodszych lat

Dzięki metalicznemu lśnieniu, który zapewniają nasze dekoracje, plakatami będą zainteresowani już najmłodsi z najmłodszych – leżąc w łóżeczku i wodząc oczkami za błyskami odbijającego się w nadruku słońca – na pewno będą zainteresowani. Natomiast spersonalizowane dekoracje, na których przedstawione jest imię i data urodzenia dziecka to nie tylko piękna ozdoba pokoju najmłodszych, ale także wspaniała propozycja prezentu, którym możemy powitać nowego członka rodziny.

Nieco starszym nasze grafiki zapewnią namiastkę spełnienia marzeń, które w normalnych warunkach nie miałyby racji bytu, na przykład chęć posiadania własnego jednorożca, słonia lub przydomowej hodowli motyli.

Dodatkowo takie dekoracje dziecięcego pokoju jak plakat little explorer lub baletnica nie tylko ożywią wnętrze, ale także sprawią, że stanie się bardziej spersonalizowane, dzięki podkreśleniu aktualnych zainteresowań właściciela pokoju.

Nie przypadkowo piszemy aktualnych – z własnego doświadczenia wiemy, że młody człowiek bardzo szybko zmienia swoje hobby i chce próbować wielu rzeczy naraz. Bardzo dobrze! Pozwólmy mu sprawdzać co sprawia mu radość i szukać swojej prawdziwej pasji, choćbyśmy dwa razy w miesiącu musieli zmieniać wystrój z podporządkowanego kosmosowi do tego inspirowanego światem zwierząt. Najprościej zapewniać taki klimat właśnie dodatkami, które można co chwilę zmieniać, przykładowo poprzez zawieszenie nowego plakatu.