Plakaty motywacyjne po angielsku

Wyświetlanie 1–12 z 29

 • Plakat motywacyjny i have successful rose gold

  Plakat I Have To Be Successful

  29,0068,00
 • Zestaw plakatów motywacyjnych

  Zestaw 6 Plakatów Motywacyjnych

  169,00193,00
 • plakat-something-amazing-rose-gold

  Plakat Do Something Amazing Today

  29,0068,00
 • Plakat typograficzny relax złoty

  Plakat Relax

  29,0068,00
 • Plakat typograficzny just breathe złoty

  Plakat Just Breathe

  29,0068,00
 • Plakat typograficzny good vibes only złoty

  Plakat Good Vibes Only

  29,0068,00
 • Plakat motywacyjny your life złoty

  Plakat Life Message

  29,0068,00
 • Plakat motywacyjny should could złoty

  Plakat Should Would Could

  29,0068,00
 • Plakat typograficzny Diffcult roads often złoty

  Plakat Difficult Roads Often Lead To Beautiful Destinations

  29,0068,00
 • Plakat motywacyjny actually złoty

  Plakat Actually I Can

  29,0068,00
 • Plakat typograficzny doubt kills more dreams złoty

  Plakat Doubt Kills More Dreams Than Failure Ever Will

  29,0068,00
 • Plakat minimalistyczny once a while złoty

  Plakat Blow Your Mind

  29,0068,00

W czym jesteś najlepszy?

Znamy wiele osób, które mówią o sobie, że są mistrzami prokrastynacji. Kontrowersyjną kwestię tego czy jest to powód do prawdziwej dumy pozostawiamy Wam. Sami po sobie wiemy, że zdarzają się dni, w które nie chce nam się nawet opuścić łóżka, a o wypełnieniu konkretnych, przewidzianych na dany dzień zadań nie wspominając… W takich chwilach staramy się zmotywować w różny sposób. Kawą, czekoladą, perspektywą nagrody po ukończeniu zadania… Jednak wiemy, że najbardziej działa na nas świadomość tego, że nikt poza nami nie może tego wykonać. Pomagają nam również listy zadań i motywujące hasła, którymi staramy się otaczać. Actually I can, Difficult roads often leads to beautiful destinations i inne tego typu napisy mobilizują nas, by zebrać się w sobie i rozpocząć realizację celu. Wśród naszej oferty, znajdź dla siebie plakat motywacyjny po angielsku, który będzie Ci najlepiej odpowiadał.

Znamy także siłę pozytywnego nastawienia. Niejednokrotnie zdarzają się sytuacje, gdy nie widzisz sensu w wykonywanym przez Ciebie działaniu? Postaraj się pomyśleć o nim odrobinę cieplej, a na pewno doda Ci to energii do działania. Think happy be happy to nie tylko pusty slogan. Mamy pewność, że optymistyczne myśli działają i dodają zapału do pracy.

Zmotywuj się do… odpoczynku

Niektóre osoby są całkowitym przeciwieństwem stanu, który opisaliśmy powyżej. To ludzie, którzy wręcz nie potrafią oderwać się od swojej pracy. Dla nich również stworzyliśmy kilka plakatów, które pomogą zachować równowagę pomiędzy czasem pracy i odpoczynku, co jak wiemy jest bardzo ważne dla tak zwanej higieny psychicznej. Czasem warto powiedzieć stanowcze stop i oddać się błogiemu lenistwu. Plakaty z napisem Relax czy bardziej butne – Frankly my dear I don’t give a damn na pewno sprawdzą się u osób, które starają się zrównoważyć czas pracy i relaksu.

Zapytacie co z osobami, które znalazły się na rozdrożu, są w trakcie zmiany stylu życia, pracy, mieszkania. Dla nich również przygotowaliśmy motywujące propozycje, by nie wystraszyły się zmiany i poddały się jej w pełni. Nie dbajmy o to co nas ogranicza, dążmy ku szczęściu, bo to właśnie Happiness is a form of courage!