Wybierz Kategorie
Plakaty ślubne - ZlotePlakaty.pl

Plakaty ślubne

Wyświetlanie 1–12 z 50 wyników

 • Plakat ślubny Always known złoty

  Plakat I Have Always Known It Was You

  od 35,00
 • Plakat ślubny co Bóg złączył złoty

  Plakat Co Bóg Złączył…

  od 35,00
 • Plakat ślubny where you go złoty

  Plakat Where You Go

  od 35,00
 • Plakat ślubny Our lovestory złoty

  Plakat Our Love Story

  od 35,00
 • Plakat Ślubny Nasza Historia złoty

  Plakat Nasza Historia

  od 35,00
 • Plakat Ślubny names happily złoty

  Plakat And They Lived Happily Ever After

  od 35,00
 • Plakat Ślubny Kisses złoty

  Plakat Kisses For The Future MRS

  od 35,00
 • Plakat Ślubny Jedno szczęście złoty

  Plakat Jedno Jest W Życiu Szczęście: Kochać I Być Kochanym

  od 35,00
 • Plakat ślubny Żyli długo i szczęśliwie złoty

  Plakat Żyli Długo I Szczęśliwie – Imiona

  od 35,00
 • Plakat ślubny Buziaki dla przyszłej żonki złoty

  Plakat Buziaki Dla Przyszłej Żonki

  od 35,00
 • Plakat ślubny have found złoty

  Plakat I Have Found The One Whom My Soul Loves

  od 35,00
 • Plakat ślubny Happily ever after złoty

  Plakat Happily Ever After

  od 35,00

Na ślub z plakatem

Zbliża się Twój wielki dzień i chciałbyś uświetnić go czymś wyjątkowym? A może bliska Ci osoba wychodzi za mąż lub się żeni? Proponujemy plakaty, które będą pięknym prezentem upamiętniającym tę jedyną w swoim rodzaju uroczystość.

Znajdziesz u nas personalizowane plakaty ślubne z nazwiskiem, datą lub imionami Młodej Pary. Co więcej proponujemy także zestawy dwóch plakatów z napisami, na przykład His Beauty i Her Beast, które świetnie sprawdzą się w sypialni w niezobowiązujący i zabawny sposób pokazując, która strona łóżka jest czyja. Jeśli wolisz bardziej tradycyjne upominki proponujemy plakat z tekstem Hymnu o miłości napisanym przez świętego Pawła. Nasze dekoracje mogą uczestniczyć w każdym ważnym momencie, który prowadzi Cię do wielkiego dnia Twojego ślubu. Przykładowo na imprezie z okazji zaręczyn bezbłędnie wpasuje się plakat z podobizną diamentów. Takimi plakatami możesz również udekorować salę weselną, a jeśli jesteś gościem Młodej Pary to możemy dla Ciebie stworzyć kartkę z życzeniami i jedną z prezentowanych przez nas grafik.

Wyjątkowy prezent

Dawniej ślub wiązał się z wyprowadzką z rodzinnego domu i zamieszkaniem w nowym miejscu, dlatego Młodym często dawano w prezencie artykuły gospodarstwa domowego, zastawy, pościele i inne tego typu potrzebne do urządzenia się rzeczy. Dziś decyzja o ślubie najczęściej poprzedzona jest wcześniejszym mieszkaniem razem. Gust i dostępność towarów się zmieniły, dlatego wiele osób zamiast dawać wybrane przez siebie zestawy kawowe decyduje się na ofiarowanie pieniędzy lub dekoracji do wnętrz, które nie zajmują aż tak wiele miejsca co karton z sosjerkami.

Wybierając nasze plakaty masz gwarancję eleganckiego prezentu, który będzie cieszył przez lata. Grafiki są na tyle delikatne i uniwersalne, że po dobraniu odpowiedniej ramki będą pasowały do każdego wnętrza. Co więcej – mogą stać się pięknym dopełnieniem albumu ze zdjęciami z sesji ślubnej. Ich metaliczny kolor wyeksponowany na białym tle jest niczym delikatne podkreślenie uroku Panny Młodej, natomiast grafika na czarnym tle będzie pięknie korespondowała z tradycyjnym, ciemnym garniturem Pana Młodego. Taka dekoracja na pewno przypadnie do gustu zarówno tradycyjnym parom, jak i nieco bardziej nowoczesnym!