Wybierz Kategorie
Plakaty ślubne - ZlotePlakaty.pl

Plakaty ślubne

Wyświetlanie 1–12 z 25 wyników

 • Plakat do sypialni mrs mr right złoty

  Plakat Mr Right & Mrs Always Right- Zestaw 2 Plakatów

  od 44,00
 • Plakat do sypialni mrs mr złoty

  Plakat Mr Mustache & Mrs Lips – Zestaw 2 Plakatów

  od 44,00
 • Plakat do sypialni beauty beast złoty

  Plakat His Beauty & Her Beast – Zestaw 2 Plakatów

  od 44,00
 • Plakat do sypialni handsome georgous złoty

  Plakat Hello There Handsome & Good Morning Gorgeous – Zestaw 2 Plakatów

  od 44,00
 • plakat-captain-mermaid-zloty

  Plakat Captain & Mermaid – Zestaw 2 Plakatów

  od 44,00
 • Plakat ślubny personalizacja złoty

  Plakat Pan I Pani Nowak 2

  od 35,00
 • Plakat ślubny Mr & Mrs złoty

  Plakat Mr & Mrs

  od 35,00
 • Plakat ślubny Pan i Pani złoty

  Plakat Pan I Pani Nowak

  od 35,00
 • Plakat ślubny para młoda złoty

  Plakat Młoda Para – Spersonalizowany Plakat

  od 35,00
 • Plakat ślubny para zakochanych zloty

  Plakat Para Zakochanych – Imiona

  od 35,00
 • Plakat ślubny hymn o miłości złoty

  Plakat Hymn O Miłości

  od 35,00
 • forever_custom1_1024

  Plakat Forever – Spersonalizowany Plakat

  od 35,00

Na ślub z plakatem

Zbliża się Twój wielki dzień i chciałbyś uświetnić go czymś wyjątkowym? A może bliska Ci osoba wychodzi za mąż lub się żeni? Proponujemy plakaty, które będą pięknym prezentem upamiętniającym tę jedyną w swoim rodzaju uroczystość.

Znajdziesz u nas personalizowane plakaty ślubne z nazwiskiem, datą lub imionami Młodej Pary. Co więcej proponujemy także zestawy dwóch plakatów z napisami, na przykład His Beauty i Her Beast, które świetnie sprawdzą się w sypialni w niezobowiązujący i zabawny sposób pokazując, która strona łóżka jest czyja. Jeśli wolisz bardziej tradycyjne upominki proponujemy plakat z tekstem Hymnu o miłości napisanym przez świętego Pawła. Nasze dekoracje mogą uczestniczyć w każdym ważnym momencie, który prowadzi Cię do wielkiego dnia Twojego ślubu. Przykładowo na imprezie z okazji zaręczyn bezbłędnie wpasuje się plakat z podobizną diamentów. Takimi plakatami możesz również udekorować salę weselną, a jeśli jesteś gościem Młodej Pary to możemy dla Ciebie stworzyć kartkę z życzeniami i jedną z prezentowanych przez nas grafik.

>Wyjątkowy prezent

Dawniej ślub wiązał się z wyprowadzką z rodzinnego domu i zamieszkaniem w nowym miejscu, dlatego Młodym często dawano w prezencie artykuły gospodarstwa domowego, zastawy, pościele i inne tego typu potrzebne do urządzenia się rzeczy. Dziś decyzja o ślubie najczęściej poprzedzona jest wcześniejszym mieszkaniem razem. Gust i dostępność towarów się zmieniły, dlatego wiele osób zamiast dawać wybrane przez siebie zestawy kawowe decyduje się na ofiarowanie pieniędzy lub dekoracji do wnętrz, które nie zajmują aż tak wiele miejsca co karton z sosjerkami.

Wybierając nasze plakaty masz gwarancję eleganckiego prezentu, który będzie cieszył przez lata. Grafiki są na tyle delikatne i uniwersalne, że po dobraniu odpowiedniej ramki będą pasowały do każdego wnętrza. Co więcej – mogą stać się pięknym dopełnieniem albumu ze zdjęciami z sesji ślubnej. Ich metaliczny kolor wyeksponowany na białym tle jest niczym delikatne podkreślenie uroku Panny Młodej, natomiast grafika na czarnym tle będzie pięknie korespondowała z tradycyjnym, ciemnym garniturem Pana Młodego. Taka dekoracja na pewno przypadnie do gustu zarówno tradycyjnym parom, jak i nieco bardziej nowoczesnym!