Wybierz Kategorie
Plakaty po angielsku z napisami i cytatami

Plakaty po angielsku z napisami

Wyświetlanie 1–12 z 169 wyników

 • Plakat dzień chłopaka whiskey czarny

  Plakat Whiskey Made Me To Do It

  od 29,00
 • Plakat dzień chłopaka trouble maker czarny

  Plakat Trouble Maker

  od 29,00
 • Plakat dzień chłopaka gangster of love czarny

  Plakat Gangster Of Love

  od 29,00
 • Plakat dzień chłopaka gamer real life czarny

  Plakat I’m A Gamer. Real Life Is Just A Hobby

  od 29,00
 • Plakat dzień chłopaka football sleep repeat czarny

  Plakat Football Eat Sleep Repeat

  od 29,00
 • Plakat dzień chłopaka do epic shit czarny

  Plakat Do Epic Shit

  od 29,00
 • Plakat dzień chłopaka cupcake czarny

  Plakat You Are The Icing On My Cupcake

  od 29,00
 • Plakat dzień chłopaka partner in crime czarny

  Plakat You’re My Partner In Crime

  od 29,00
 • Plakat dzień chłopaka born to surf czarny

  Plakat Born To Surf Forced To Work

  od 29,00
 • Plakat dzień chłopaka beer tattoos czarny

  Plakat Beer Coffee Beards Tattoos

  od 29,00
 • Plakat dzień chłopaka make beer superpower czarny

  Plakat I Make Beer Disappear What’s Your Superpower?

  od 29,00
 • Plakat dzień chłopaka love bacon czarny

  Plakat I Love You More Than Bacon

  od 29,00

Dla miłośników jasnego przekazu

Jesteś zwolennikiem słowa pisanego i to nim najbardziej lubisz się otaczać? W Twoim domu wiele miejsca zajmują książki, gazety i tomiki poezji? Twoje ściany, w miejscach wolnych od bibliotecznych regałów, również wolisz ozdabiać słowami, plakatami z różnymi napisami i hasłami? To właśnie z myślą o osobach takich jak Ty stworzyliśmy tę kategorię!

Stworzyliśmy dwie obszerne serie plakatów typograficznych. Część jest z napisami po polsku, a ta prezentowana powyżej to odpowiedź na fascynację językiem angielskim. Język ten jest bardziej zwarty, więc na plakatach udało nam się zmieścić większą ilość tekstu, a co za tym idzie przekaz jest nieco bardziej rozbudowany. Niezależnie od zainteresowań i stylu w jakim masz urządzone mieszkanie takie plakaty na pewno będą się w nim pięknie prezentować. Wśród prezentowanych przez nas grafik znajdziesz propozycje motywacyjne, romantyczne, a niektóre nawet żartobliwe.

Czemu nie po angielsku?

Podobno na świecie coraz mniej osób czyta. Stanowczo sprzeciwiamy się takiemu obrotowi spraw i zachęcamy do umieszczania tekstów pisanych w jak największej ilości miejsc. Uważamy, że jeśli napis jest zaprezentowany w atrakcyjnej formie to nie da się przejść obok niego obojętnie, bo całym sobą zachęca do przeczytania.

Plakaty typograficzne po angielsku świetnie sprawdzą się wyeksponowane na honorowych miejscach, będąc jedyną ozdobą konkretnej ściany, ale pięknie wyglądają także w grupach, z których może powstać ciekawa galeria ścienna. Umieszczone na nich napisy są na tyle różnorodne i dotykają tak wielu kwestii, że możesz je powiesić w każdym pomieszczeniu swojego mieszkania, a na pewno będą się prezentowały wyjątkowo.

Plakat Life begins after coffee czy I believe in chocolate for breakfast umilą każdy poranek w Twojej kuchni. Z kolei Dreams don’t work unless you do i I’m very busy to świetne propozycje do biura, które jasno pokazują, że droga do sukcesu jest tylko jedna. Nieco przekorną dekoracją dla miłośników mody będą plakaty z cytatami Carrie Bradshaw z kultowego serialu Seks w wielkim mieście. Nasze plakaty tworzymy z dbałością o ich estetykę tak, by wiele osób mogło się nimi cieszyć.