Plakaty po angielsku z napisami

Wyświetlanie 1–12 z 133

 • Plakat inspire czarne tło

  Plakat Inspire

  29,0068,00
 • Plakat glamour czarne tło

  Plakat Glamour

  29,0068,00
 • Plakat glamour dream czarne tło

  Plakat Dream

  29,0068,00
 • plakat-champagne-czarne-tlo

  Plakat Champagne

  29,0068,00
 • Plakat typograficzny enough rose gold

  Plakat You Are Enough

  29,0068,00
 • Plakat typograficzny little things rose gold

  Plakat It’s Little Things In Life

  29,0068,00
 • Plakat minimalistyczny more shoes rose gold

  Plakat I Need More Shoes

  29,0068,00
 • Plakat motywacyjny i have successful rose gold

  Plakat I Have To Be Successful

  29,0068,00
 • Plakat typograficzny happy girls rose gold

  Plakat Happy Girls Are The Prettiest

  29,0068,00
 • Plakat fashion sleep beauty rose gold

  Plakat Get Your Beauty Sleep

  29,0068,00
 • Plakat zabawny det up dress up rose gold

  Plakat Get Up Dress Up Show Up

  29,0068,00
 • Plakat do kuchni first i drink coffee rose gold

  Plakat First I Drink Coffee

  29,0068,00

Dla miłośników jasnego przekazu

Jesteś zwolennikiem słowa pisanego i to nim najbardziej lubisz się otaczać? W Twoim domu wiele miejsca zajmują książki, gazety i tomiki poezji? Twoje ściany, w miejscach wolnych od bibliotecznych regałów, również wolisz ozdabiać słowami, plakatami z różnymi napisami i hasłami? To właśnie z myślą o osobach takich jak Ty stworzyliśmy tę kategorię!

Stworzyliśmy dwie obszerne serie plakatów typograficznych. Część jest z napisami po polsku, a ta prezentowana powyżej to odpowiedź na fascynację językiem angielskim. Język ten jest bardziej zwarty, więc na plakatach udało nam się zmieścić większą ilość tekstu, a co za tym idzie przekaz jest nieco bardziej rozbudowany. Niezależnie od zainteresowań i stylu w jakim masz urządzone mieszkanie takie plakaty na pewno będą się w nim pięknie prezentować. Wśród prezentowanych przez nas grafik znajdziesz propozycje motywacyjne, romantyczne, a niektóre nawet żartobliwe.

Czemu nie po angielsku?

Podobno na świecie coraz mniej osób czyta. Stanowczo sprzeciwiamy się takiemu obrotowi spraw i zachęcamy do umieszczania tekstów pisanych w jak największej ilości miejsc. Uważamy, że jeśli napis jest zaprezentowany w atrakcyjnej formie to nie da się przejść obok niego obojętnie, bo całym sobą zachęca do przeczytania.

Plakaty typograficzne po angielsku świetnie sprawdzą się wyeksponowane na honorowych miejscach, będąc jedyną ozdobą konkretnej ściany, ale pięknie wyglądają także w grupach, z których może powstać ciekawa galeria ścienna. Umieszczone na nich napisy są na tyle różnorodne i dotykają tak wielu kwestii, że możesz je powiesić w każdym pomieszczeniu swojego mieszkania, a na pewno będą się prezentowały wyjątkowo.

Plakat Life begins after coffee czy I believe in chocolate for breakfast umilą każdy poranek w Twojej kuchni. Z kolei Dreams don’t work unless you do i I’m very busy to świetne propozycje do biura, które jasno pokazują, że droga do sukcesu jest tylko jedna. Nieco przekorną dekoracją dla miłośników mody będą plakaty z cytatami Carrie Bradshaw z kultowego serialu Seks w wielkim mieście. Nasze plakaty tworzymy z dbałością o ich estetykę tak, by wiele osób mogło się nimi cieszyć.