Wybierz Kategorie
Plakaty marynistyczne do domu dekoracje - ZlotePlakaty.pl

Plakaty marynistyczne

Wyświetlanie 1–12 z 14 wyników

 • Zestaw plakatów botanicznych białe tło

  Zestaw 4 Plakatów Botanicznych

  od 79,00
 • Zestaw plakatów morskich białe tło

  Zestaw 4 Plakatów Morskich

  od 79,00
 • Plakat w stylu morskim ster złoty

  Plakat Ster

  od 29,00
 • Plakat morski statek złoty

  Plakat Statek

  od 29,00
 • Plakat rafa koralowa złoty

  Plakat Rafa Koralowa 2

  od 29,00
 • Plakat morski koralowiec symetryczny złoty

  Plakat Koralowiec 2

  od 29,00
 • Plakat morski rafa koralowa delikatna złoty

  Plakat Rafa Koralowa

  od 29,00
 • plakat z ośmiornicą złoty

  Plakat Ośmiornica

  od 29,00
 • plakat z krabem złoty

  Plakat Krab

  od 29,00
 • plakat z kompasem złoty

  Plakat Kompas

  od 29,00
 • plakat z palmą złoty

  Plakat Palma

  od 29,00
 • plakat z kotwicą złoty

  Plakat Kotwica

  od 29,00

Styl morki nie tylko latem

Lato, powiew chłodnej bryzy owiewa nasze opalone twarze, gorący piasek pod stopami… Któż z nas nie lubi takiego aktywizowania wszystkich zmysłów podczas pobytu nad morzem? Warto wprowadzić trochę morskich akcentów do swojego mieszkania tak, by możliwie jak najdłużej cieszyć się nadmorską atmosferą. Nam morze kojarzy się głównie z ciepłem i urlopem, dlatego stworzyliśmy grafiki, które do tego nawiązują. Fragmenty rafy koralowej, koniki morskie, ośmiornice, a dla prawdziwych wilków morskich – statki, stery i kotwice. Dzięki uszlachetnianiu metalicznymi foliami takie marynistyczne akcenty wyglądają nowocześnie i elegancko. Z kolei statek w kolorze miedzianym lub srebrnym przypomina piękną, starą rycinę.

Proponowane przez nas plakaty marynistyczne będą się wyjątkowo prezentować zarówno w mieszkaniach urządzonych tradycyjnie, jak i w tych bardziej nowoczesnych. Dodatkowo gwarantujemy, że spodobają się nie tylko młodszym, ale także starszym – czy znacie kogoś kto nie ma miłych wspomnień z morzem…? Takie grafiki mogą zdobić nawet ściany pokoju małego pirata czy syrenki.

Pamiątki z nad morza

Niejednokrotnie bardzo chcemy pielęgnować swoje wspomnienia właśnie poprzez namacalny dowód bytności w danym miejscu, lecz często jest to niemożliwe.Wiele krajów nie pozwala wywozić poza swoje granice znalezionych tam kamieni, piasku w butelkach czy kawałków rafy koralowej. Oczywiście jest to zrozumiałe, ponieważ jest to część natury związanej z danym miejscem i powinniśmy takie zakazy szanować. Chcąc stworzyć galerię wspomnień proponujemy wybierać bezpieczne i nie zagrażające przyrodzie pamiątki, które w równym stopniu będą spełniały swoją funkcję. Dodatkowo proponowane przez nas dekoracje do wnętrz są łatwiejsze do utrzymania w czystości i – co ważne – nie narażają nas na ewentualne nieprzyjemności na lotnisku

Nasze plakaty to także świetny pomysł na prezent dla osób, które kochają morze, a nie mogą przebywać nad nim tak często jakby tego chciały. Ich złoty blask przywodzi na myśl słoneczne refleksy odbijające się w tafli wody i roziskrzonych oczach kąpiących się w niej ludzi. Dobierz do nich pasujące ramki i prezent gotowy!