Wybierz Kategorie
Plakaty minimalistyczne dekoracje do domu - ZlotePlakaty.pl

Plakaty minimalistyczne

Wyświetlanie 1–12 z 139 wyników

 • Plakat typograficzny I don't get drunk złoty

  Plakat I Don’t Get Drunk

  od 29,00
 • Plakat znak zodiaku wodnik czarne tło

  Plakat Wodnik

  od 29,00
 • Plakat znak zodiaku waga czarne tło

  Plakat Waga

  od 29,00
 • Plakat znak zodiaku strzelec czarne tło

  Plakat Strzelec

  od 29,00
 • Plakat znak zodiaku skorpion czarne tło

  Plakat Skorpion

  od 29,00
 • Plakat znak zodiaku ryby czarne tło

  Plakat Ryby

  od 29,00
 • Plakat znak zodiaku rak czarne tło

  Plakat Rak

  od 29,00
 • Plakat znak zodiaku panna czarne tło

  Plakat Panna

  od 29,00
 • Plakat znak zodiaku lew czarne tło

  Plakat Lew

  od 29,00
 • Plakat znak zodiaku koziorożec czarne tło

  Plakat Koziorożec

  od 29,00
 • Plakat znak zodiaku byk czarne tło

  Plakat Byk

  od 29,00
 • Plakat znak zodiaku bliźnięta czarne tło

  Plakat Bliźnięta

  od 29,00

Piękno tkwi w prostocie

Minimalizm to styl, który ostatnimi czasy święci triumfy w naszym konsumpcyjnym świecie. Chodzi w nim o ograniczenie ilości posiadanych rzeczy i uważniejsze skupienie się na tym, co już nas otacza. Zakłada, że im mniej posiadamy, tym bardziej wartościowymi osobami jesteśmy, ponieważ to rzeczy niematerialne są najważniejsze. Dla stylu minimalistycznego charakterystycznymi są proste formy, umiar, korzystanie z określonych kolorów i materiałów najwyższej jakości. Właśnie w tym tkwi fenomen – posiadasz mało rzeczy, ale bardzo dobrej jakości tak, by służyły Ci przez długie lata. Dokładnie tak samo jest z naszymi plakatami – są niewielką dekoracją, ale dzięki wykonaniu z wielką dbałością o każdy szczegół będą Cię cieszyły swoim blaskiem przez bardzo długi czas.

Z serii plakatów minimalistycznych stworzyliśmy takie, które jasno określają to, co jest ważne i ponadczasowe. Flagowym projektem minimalistycznym jest plakat „All you need is less”, którego delikatna forma pięknie prezentuje się na tle ściany.

Minimalizm na ścianie

W minimalistycznych wnętrzach niewiele jest dekoracji, dlatego zadbaj o to, by Twoje dekoracje były naprawdę piękne. Nasze błyszczące plakaty możesz zamówić nawet na kolorowych kartkach, dzięki czemu plakat może stopić się z kolorem ściany albo na zasadzie kontrastu – wyróżniać się na nim. W tej kategorii proponujemy także plakaty motywacyjne, takie jak „Actually I can”, czy „Should would could did”.

Minimalizm to także cieszenie się chwilą dlatego stworzyliśmy również plakaty, które właśnie do tego nawiązują, takie jak Myśl pozytywnie czy Uśmiechnij się. Dzięki naszym plakatom Twoje wnętrze nabierze niebanalnego blasku, który dodatkowo podkreśli jego minimalistyczny charakter. Dodatkowo możesz dobrać do swojego plakatu odpowiadającą mu rozmiarem ramkę w satysfakcjonującym Cię kolorze. Co więcej! Możesz nawet wybrać większą ramkę i oprawić swój plakat w passe-partout. Możliwości jest naprawdę wiele, a wszystko po to, byś znalazł opcję, która będzie Ci idealnie odpowiadać.