Plakaty w stylu shabby chic

 • Zestaw plakatów shabby chic

  Zestaw 6 Plakatów Shabby Chic

  169,00193,00
 • letter_flowers_g1_1024

  Plakat Spersonalizowana Literka

  29,0068,00
 • Plakat kwiat maki złoty

  Plakat Maki

  29,0068,00
 • Plakat vintage insekty złoty

  Plakat Insekty

  29,0068,00
 • Plakat dla dziecka kokarda złoty

  Plakat Kokarda

  29,0068,00
 • Plakat schabby chic rower złoty

  Plakat Rower

  29,0068,00
 • plakat z motylkami złoty

  Plakat Motyle

  29,0068,00
 • plakat z ważką złoty

  Plakat Ważka

  29,0068,00

Dlaczego właśnie styl shabby chic?

Styl shabby chic znów wraca na salony w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie spokojnymi, wiejskimi inspiracjami widocznymi chociażby w stylu prowansalskim czy rustykalnym. Dzięki swojej pastelowej kolorystyce uznawany jest za niezwykle dziewczęcy i subtelny. Ponadto styl ten charakteryzuje się użyciem starych lub specjalnie postarzanych mebli i dekoracji do wnętrz. Efekt takiego postarzenia uzyskuje się podczas nakładania jednej farby na drugą tak, by pierwsza warstwa była lekko widoczna pomimo nałożenia kolejnej. W naszej kolekcji inspirowanej stylem shabby chic nie znajdziesz co prawda starych, ani postarzanych plakatów, każdy z nich jest tworzony własnoręcznie i „na świeżo”, tuż po Twoim zamówieniu, ale znajdujące się na nich grafiki oddają klimat tego trendu w urządzaniu wnętrz.

Tak jak wspominaliśmy wyżej styl ten uznawany jest za kobiecy, dawniej pewnie określilibyśmy go wręcz mianem pensjonarskiego. Dlatego nie powinien dziwić dobór grafik, które stworzyliśmy na potrzeby tego stylu. Kokardy, kwiaty i ukwiecone rowery. Żeby trochę przełamać tę dziewczęcą słodycz zdecydowaliśmy się na stworzenie plakatu z insektami. Niegroźnymi – ot jedna ważka, motyl i żuczek. Jeśli jednak wolisz coś mniej oczywistego zdecyduj się na spersonalizowany plakat z pierwszą literą imienia. Możesz nawet stworzyć całą galerię inicjałów!

Kobieca zmienność

Czy styl shabby chic zarezerwowany jest dla kobiet? Oczywiście, że nie. Z jego pomocą jesteśmy w stanie stworzyć przepiękne, ciepłe domy, z których nie ma ochoty się wychodzić. Jeśli jednak boisz się, że mógłby zawładnąć Twoim mieszkaniem wybierz kilka dekoracji w tym stylu, oswój się z nimi i dopiero po tym czasie zdecyduj czy chcesz przemeblowywać całe mieszkanie. W teorii projektowania wnętrz jest teraz tyle nowych nurtów, że możesz nawet każdy pokój urządzać wedle innego stylu.

Prezentowane przez nas wyżej plakaty pięknie sprawdzą się w sypialni, pokoju dziecka, ale dzięki ich wysublimowanemu blaskowi wkomponują się także w aranżację salonu, kuchni czy łazienki. Powieszone nad biurkiem w wyjątkowy sposób podkreślą także charakter Twojego domowego biura lub gabinetu.