Plakaty do biura

Wyświetlanie 1–12 z 289

 • Plakat miasta świata Monachium złoty

  Plakat Na Ścianę Monachium

  29,0068,00
 • Plakat miasta świata Lublin złoty

  Plakat Na Ścianę Lublin

  29,0068,00
 • Plakat miasta świata Kolonia złoty

  Plakat Na Ścianę Kolonia

  29,0068,00
 • Plakat miasta świata Hamburg złoty

  Plakat Na Ścianę Hamburg

  29,0068,00
 • Plakat miasta świata Drezno złoty

  Plakat Na Ścianę Drezno

  29,0068,00
 • Plakat miasta świata Dortmund złoty

  Plakat Na Ścianę Dortmund

  29,0068,00
 • Plakat miasta świata Brno złoty

  Plakat Na Ścianę Brno

  29,0068,00
 • Plakat miasta świata Brema złoty

  Plakat Na Ścianę Brema

  29,0068,00
 • Plakat miasta świata Essen złoty

  Plakat Na Ścianę Essen

  29,0068,00
 • Plakat miasta świata Düsseldorf złoty

  Plakat Na Ścianę Düsseldorf

  29,0068,00
 • Plakat miasta świata Delhi złoty

  Plakat Na Ścianę Delhi

  29,0068,00
 • Plakat miasta świata Dallas złoty

  Plakat Na Ścianę Dallas

  29,0068,00

Uczyń swoje miejsce pracy przytulnym

Szukasz czegoś co zmotywuje Cię do przychodzenia do biura? Nie lubisz nudnych szarych ścian, które straszą swoją zwyczajnością? Chcesz pokazać, że to miejsce pracy jest Twoje? Zdecyduj się na wyjątkowe plakaty, które pozwolą Ci spersonalizować stanowisko pracy i zwiększyć jej efektywność! Proponowane przez nas dekoracje świetnie sprawdzą się zarówno w bardziej konserwatywnych placówkach, jak i w takich,w których możesz pozwolić sobie na większą kreatywność. Nie musimy chyba wspominać o tym, że znakomicie będą prezentowały się w domowym biurze lub gabinecie, dodatkowo zachęcając do założenia eleganckiej koszuli i zadbania o siebie, nawet jeśli nie masz w planach wideokonferencji z szefem. Po prostu w pięknym otoczeniu sami chcemy być piękniejsi i wydajniejsi.

Prezentujemy pełen przekrój plakatów do biura. Znajdziesz tutaj takie z samą grafiką, mniej lub bardziej buńczucznymi napisami, a nawet z grafiką i napisem. Każdy będzie w stanie znaleźć coś, co będzie korespondowało z jego wnętrzem. Niektóre napisy mają za zadanie nas zmotywować, inne rozśmieszyć. Spośród grafik również możesz wybierać i przebierać. Te z miastami świata będą przypominać o zbliżającym się urlopie, inne o przerwie na kawę czy lunch. Wybór jest naprawdę bogaty.

Efektywne piękno

Tak jak pisaliśmy wyżej – chcąc być bardziej wydajnymi pracownikami musimy postarać się o to, aby dostosować miejsce pracy tak, by nas nie rozpraszało, ale z drugiej strony – musi ono także pobudzać naszą kreatywność… Ciężko pogodzić tak sprzeczne zadania, ale uważamy, że proponowane przez nas plakaty spełniają te kryteria. Dzięki swojemu nienachalnemu, metalicznemu blaskowi rozświetlą nawet najciemniejszy i najmniejszy boks, sprawiając, że praca w nim stanie się przyjemniejsza.

Nie obawiaj się także, że Twój pracodawca będzie „krzywo patrzył” na takie dekoracje. Możesz je przywiesić bez użycia gwoździ – po prostu taśmą klejącą lub plastrami Command przyczepionymi z tyłu ramki. Na pewno doceni to, że dbasz o swoje miejsce pracy i starasz się je upiększyć zgodnie ze swoimi potrzebami.