Wybierz Kategorie
Plakaty do biura - ZlotePlakaty.pl

Plakaty do biura

Wyświetlanie 1–12 z 251 wyników

 • A House is not a home without a pug plakat rose gold

  Plakat Na Ścianę A House Is Not a Home Without a Pug

  od 29,00
 • Plakat typograficzny I don't get drunk złoty

  Plakat I Don’t Get Drunk

  od 29,00
 • Plakat dla dziecka geometryczna orka złoty

  Plakat Geometryczna Orka

  od 29,00
 • Plakat miasta świata Seattle złoty

  Plakat Na Ścianę Seattle

  od 29,00
 • Plakat miasta świata Santiago złoty

  Plakat Na Ścianę Santiago

  od 29,00
 • Plakat miasta świata Puebla złoty

  Plakat Na Ścianę Puebla

  od 29,00
 • Plakat miasta świata Mumbaj złoty

  Plakat Na Ścianę Mumbaj

  od 29,00
 • Plakat miasta świata Moskwa złoty

  Plakat Na Ścianę Moskwa

  od 29,00
 • Plakat miasta świata Montreal złoty

  Plakat Na Ścianę Montreal

  od 29,00
 • Plakat miasta świata Manaus złoty

  Plakat Na Ścianę Manaus

  od 29,00
 • Plakat miasta świata Los Angeles złoty

  Plakat Na Ścianę Los Angeles

  od 29,00
 • Plakat miasta świata Lima złoty

  Plakat Na Ścianę Lima

  od 29,00

Uczyń swoje miejsce pracy przytulnym

Szukasz czegoś co zmotywuje Cię do przychodzenia do biura? Nie lubisz nudnych szarych ścian, które straszą swoją zwyczajnością? Chcesz pokazać, że to miejsce pracy jest Twoje? Zdecyduj się na wyjątkowe plakaty, które pozwolą Ci spersonalizować stanowisko pracy i zwiększyć jej efektywność! Proponowane przez nas dekoracje świetnie sprawdzą się zarówno w bardziej konserwatywnych placówkach, jak i w takich,w których możesz pozwolić sobie na większą kreatywność. Nie musimy chyba wspominać o tym, że znakomicie będą prezentowały się w domowym biurze lub gabinecie, dodatkowo zachęcając do założenia eleganckiej koszuli i zadbania o siebie, nawet jeśli nie masz w planach wideokonferencji z szefem. Po prostu w pięknym otoczeniu sami chcemy być piękniejsi i wydajniejsi.

Prezentujemy pełen przekrój plakatów do biura. Znajdziesz tutaj takie z samą grafiką, mniej lub bardziej buńczucznymi napisami, a nawet z grafiką i napisem. Każdy będzie w stanie znaleźć coś, co będzie korespondowało z jego wnętrzem. Niektóre napisy mają za zadanie nas zmotywować, inne rozśmieszyć. Spośród grafik również możesz wybierać i przebierać. Te z miastami świata będą przypominać o zbliżającym się urlopie, inne o przerwie na kawę czy lunch. Wybór jest naprawdę bogaty.

Efektywne piękno

Tak jak pisaliśmy wyżej – chcąc być bardziej wydajnymi pracownikami musimy postarać się o to, aby dostosować miejsce pracy tak, by nas nie rozpraszało, ale z drugiej strony – musi ono także pobudzać naszą kreatywność… Ciężko pogodzić tak sprzeczne zadania, ale uważamy, że proponowane przez nas plakaty spełniają te kryteria. Dzięki swojemu nienachalnemu, metalicznemu blaskowi rozświetlą nawet najciemniejszy i najmniejszy boks, sprawiając, że praca w nim stanie się przyjemniejsza.

Nie obawiaj się także, że Twój pracodawca będzie „krzywo patrzył” na takie dekoracje. Możesz je przywiesić bez użycia gwoździ – po prostu taśmą klejącą lub plastrami Command przyczepionymi z tyłu ramki. Na pewno doceni to, że dbasz o swoje miejsce pracy i starasz się je upiększyć zgodnie ze swoimi potrzebami.