Wybierz Kategorie
Plakaty podróżnicze - Złote Plakaty

Plakaty podróżnicze

Wyświetlanie 1–12 z 163 wyników

 • Plakat miasta świata Toronto złoty

  Plakat Na Ścianę Toronto

  od 29,00
 • Plakat miasta świata Monachium złoty

  Plakat Na Ścianę Monachium

  od 29,00
 • Plakat miasta świata Lublin złoty

  Plakat Na Ścianę Lublin

  od 29,00
 • Plakat miasta świata Kolonia złoty

  Plakat Na Ścianę Kolonia

  od 29,00
 • Plakat miasta świata Hamburg złoty

  Plakat Na Ścianę Hamburg

  od 29,00
 • Plakat miasta świata Drezno złoty

  Plakat Na Ścianę Drezno

  od 29,00
 • Plakat miasta świata Dortmund złoty

  Plakat Na Ścianę Dortmund

  od 29,00
 • Plakat miasta świata Brno złoty

  Plakat Na Ścianę Brno

  od 29,00
 • Plakat miasta świata Brema złoty

  Plakat Na Ścianę Brema

  od 29,00
 • Plakat miasta świata Essen złoty

  Plakat Na Ścianę Essen

  od 29,00
 • Plakat miasta świata Düsseldorf złoty

  Plakat Na Ścianę Düsseldorf

  od 29,00
 • Plakat miasta świata Delhi złoty

  Plakat Na Ścianę Delhi

  od 29,00

Podróże małe i duże

Lubicie podróżować? Wędrować bez planu po bezdrożach czy z co do minuty rozplanowanym dniem odhaczać po kolei wszystkie ważne zabytki? W tej kategorii proponujemy Ci plakaty inspirowane podróżami dalszymi i bliższymi. Znajdziesz tutaj grafiki z akcentami geograficznymi, marynistycznymi, a nawet botanistycznymi.

Uważamy, że takie plakaty to również piękny pomysł na prezent. Czasem zdarza się, że w codziennym pędzie zapominamy o wymarzonych przez nas podróżach. Dobrze, gdy mamy wokół siebie ludzi, którzy w taki nienachalny sposób potrafią nam o nich przypomnieć i okazać wsparcie w realizacji naszych pragnień. Może elegancki, błyszczący plakat oprawiony w ramkę i powieszony w salonie stanie się przypomnieniem motywującym do podążania w kierunku marzeń? Jedno jest pewne – jeśli po drodze się zagubimy i stracimy nasz azymut, plakat Kompas może okazać się pomocny 🙂

Świat w naszym pokoju

Miłośnicy bliższych podróży ucieszą się widząc panoramy europejskich stolic, na przykład Pragi, Budapesztu czy Paryża. Na każdym z takich plakatów staraliśmy się odwzorować najbardziej charakterystyczne dla danego miejsca budynki, mosty i pomniki. Osoby, które lubią spędzać czas wolny na świeżym powietrzu, w lesie, na polanie, a nawet w miejskim parku, będą zachwycone plakatem z grafiką ukochanego przez wszystkie dzieci dmuchawca albo liścia paproci.

Natomiast Ci z Was, którzy najlepiej wypoczywają podczas przebywania nad wodą, kochają pływanie łódkami, statkami i jachtami będą zachwyceni plakatem z podobizną starego galeonu, sterem czy kotwicą. Takimi dekoracjami możecie nawet udekorować swoje kajuty, co jeszcze bardziej uprzyjemni Wam morskie przeprawy.

Miłośnikom dalszych podróży spodobają się na pewno grafiki z hinduską mandalą, rafami koralowymi czy plakaty inspirowane Nowym Jorkiem takie jak linie i stacje metra. Dzięki wybraniu kilku plakatów podróżniczych możesz stworzyć wyjątkową galerię ścienną odwzorowującą wszystkie odbyte przez Ciebie podróże albo nawiązującą do wypraw, które są dopiero przed Tobą. Świetnie prezentuje się również duży plakat Mapa świata otoczony zdjęciami i plakatami opowiadającymi o miejscach, które udało już Ci się odwiedzić.