Wybierz Kategorie
Plakaty typograficzne - z napisami na ścianę - ZlotePlakaty.pl

Plakaty Typograficzne

Wyświetlanie 1–12 z 226 wyników

 • Plakat dzień chłopaka whiskey czarny

  Plakat Whiskey Made Me To Do It

  od 29,00
 • Plakat dzień chłopaka trouble maker czarny

  Plakat Trouble Maker

  od 29,00
 • Plakat dzień chłopaka gangster of love czarny

  Plakat Gangster Of Love

  od 29,00
 • Plakat dzień chłopaka gamer real life czarny

  Plakat I’m A Gamer. Real Life Is Just A Hobby

  od 29,00
 • Plakat dzień chłopaka football sleep repeat czarny

  Plakat Football Eat Sleep Repeat

  od 29,00
 • Plakat dzień chłopaka do epic shit czarny

  Plakat Do Epic Shit

  od 29,00
 • Plakat dzień chłopaka cupcake czarny

  Plakat You Are The Icing On My Cupcake

  od 29,00
 • Plakat dzień chłopaka partner in crime czarny

  Plakat You’re My Partner In Crime

  od 29,00
 • Plakat dzień chłopaka born to surf czarny

  Plakat Born To Surf Forced To Work

  od 29,00
 • Plakat dzień chłopaka beer tattoos czarny

  Plakat Beer Coffee Beards Tattoos

  od 29,00
 • Plakat dzień chłopaka make beer superpower czarny

  Plakat I Make Beer Disappear What’s Your Superpower?

  od 29,00
 • Plakat dzień chłopaka love bacon czarny

  Plakat I Love You More Than Bacon

  od 29,00

Więcej niż tysiąc obrazów

Doskonale rozumiemy, że są osoby, do których bardziej niż obraz przemawia słowo pisane. Z resztą nie ma co sie dziwić – obraz można dowolnie interpretować, a napis jest już skonkretyzowany, określony i jasno pokazuje, w którym kierunku mają podążać nasze myśli.

To właśnie dla Was stworzyliśmy serię plakatów typograficznych. W ofercie naszego sklepu znajdziesz zarówno plakaty z samym napisem, jak i z napisem w otoczeniu współgrającej z nim grafiki, byś nie musiał wybierać pomiędzy żadną z tych ważnych form postrzegania i decydować, która jest dla Ciebie bardziej znacząca.

Jeden obraz i tysiąc słów

Dawniej wieszaliśmy na ścianach swoich pokoi obrazy – sceny historyczne, pejzaże czy inne jelenie na rykowisku. Dziś, w świecie dążącym do jak największego uproszczenia przekazu, wybieramy proste, wręcz minimalistyczne dekoracje. Nie odmawiamy piękna dawnej formie dekorowania, ale mamy wrażenie, że była ona nieco zbyt przytłaczająca. Uważamy natomiast, że plakaty dodają wnętrzom lekkości, elegancji, a nawet odrobinę naturalnego luzu.

W naszej ofercie znajdziesz plakaty typograficzne o najróżniejszym przekazie. Teksty motywujące, zabawne, podnoszące na duchu… Nie są to zwyczajne hasła jakich wiele, ale dzięki połączeniu przekazu słownego i niebanalnej stylistyki – nabierają nowego znaczenia. Takie plakaty to także bardzo dobry pomysł na praktyczny prezent. Świetnie zaprezentują się w każdym pomieszczeniu, a po zamówieniu z ramką i odpowiednim rzepem Command, od razu po odebraniu przesyłki możemy zawiesić je na ścianie. Bez konieczności zbędnego niepokojenia sąsiadów wierceniem lub przybijaniem gwoździ, bez długiego zastanawianiem się w jakim miejscu go przywiesić, bez szukania ramki odpowiadającej rozmiarem i kolorem, po prostu – bez zmartwień. Niebagatelne jest też to, że nasze plakaty są wykonywane na papierze bardzo dobrej jakości i uszlachetniane różnymi kolorami metalicznych folii, w ten sposób znacząco odróżniając się od zwykłego, wydrukowanego domową metodą plakatu typograficznego. Intrygujące słowa i delikatny błysk srebra, złota, miedzi… Cóż innego tak pięknie doda naszemu wnętrzu niewymuszonego szyku?