Plakaty Typograficzne

Wyświetlanie 1–12 z 167

 • Plakat inspire czarne tło

  Plakat Inspire

  29,0068,00
 • Plakat glamour czarne tło

  Plakat Glamour

  29,0068,00
 • Plakat glamour dream czarne tło

  Plakat Dream

  29,0068,00
 • plakat-champagne-czarne-tlo

  Plakat Champagne

  29,0068,00
 • Plakat typograficzny enough rose gold

  Plakat You Are Enough

  29,0068,00
 • Plakat typograficzny little things rose gold

  Plakat It’s Little Things In Life

  29,0068,00
 • Plakat minimalistyczny more shoes rose gold

  Plakat I Need More Shoes

  29,0068,00
 • Plakat motywacyjny i have successful rose gold

  Plakat I Have To Be Successful

  29,0068,00
 • Plakat typograficzny happy girls rose gold

  Plakat Happy Girls Are The Prettiest

  29,0068,00
 • Plakat fashion sleep beauty rose gold

  Plakat Get Your Beauty Sleep

  29,0068,00
 • Plakat zabawny det up dress up rose gold

  Plakat Get Up Dress Up Show Up

  29,0068,00
 • Plakat do kuchni first i drink coffee rose gold

  Plakat First I Drink Coffee

  29,0068,00

Więcej niż tysiąc obrazów

Doskonale rozumiemy, że są osoby, do których bardziej niż obraz przemawia słowo pisane. Z resztą nie ma co sie dziwić – obraz można dowolnie interpretować, a napis jest już skonkretyzowany, określony i jasno pokazuje, w którym kierunku mają podążać nasze myśli.

To właśnie dla Was stworzyliśmy serię plakatów typograficznych. W ofercie naszego sklepu znajdziesz zarówno plakaty z samym napisem, jak i z napisem w otoczeniu współgrającej z nim grafiki, byś nie musiał wybierać pomiędzy żadną z tych ważnych form postrzegania i decydować, która jest dla Ciebie bardziej znacząca.

Jeden obraz i tysiąc słów

Dawniej wieszaliśmy na ścianach swoich pokoi obrazy – sceny historyczne, pejzaże czy inne jelenie na rykowisku. Dziś, w świecie dążącym do jak największego uproszczenia przekazu, wybieramy proste, wręcz minimalistyczne dekoracje. Nie odmawiamy piękna dawnej formie dekorowania, ale mamy wrażenie, że była ona nieco zbyt przytłaczająca. Uważamy natomiast, że plakaty dodają wnętrzom lekkości, elegancji, a nawet odrobinę naturalnego luzu.

W naszej ofercie znajdziesz plakaty typograficzne o najróżniejszym przekazie. Teksty motywujące, zabawne, podnoszące na duchu… Nie są to zwyczajne hasła jakich wiele, ale dzięki połączeniu przekazu słownego i niebanalnej stylistyki – nabierają nowego znaczenia. Takie plakaty to także bardzo dobry pomysł na praktyczny prezent. Świetnie zaprezentują się w każdym pomieszczeniu, a po zamówieniu z ramką i odpowiednim rzepem Command, od razu po odebraniu przesyłki możemy zawiesić je na ścianie. Bez konieczności zbędnego niepokojenia sąsiadów wierceniem lub przybijaniem gwoździ, bez długiego zastanawianiem się w jakim miejscu go przywiesić, bez szukania ramki odpowiadającej rozmiarem i kolorem, po prostu – bez zmartwień. Niebagatelne jest też to, że nasze plakaty są wykonywane na papierze bardzo dobrej jakości i uszlachetniane różnymi kolorami metalicznych folii, w ten sposób znacząco odróżniając się od zwykłego, wydrukowanego domową metodą plakatu typograficznego. Intrygujące słowa i delikatny błysk srebra, złota, miedzi… Cóż innego tak pięknie doda naszemu wnętrzu niewymuszonego szyku?