Wybierz Kategorie
Dekoracje ślubne i weselne oznaczenia - ZlotePlakaty.pl
banner

Dekoracje ślubne i weselne

Wyświetlanie 1–12 z 88 wyników

 • Plakat ślubny welcome to the wedding złoty

  Plakat Welcome To The Wedding

  od 35,00
 • Plakat ślubny unplugged ceremony złoty

  Plakat Unplugged Ceremony

  od 35,00
 • Plakat ślubny trust me you can dance złoty

  Plakat Trust Me

  od 35,00
 • Plakat ślubny today two families złoty

  Plakat Today Two Families

  od 35,00
 • Plakat ślubny sip sip hooray złoty

  Plakat Sip Sip Hooray

  od 35,00
 • Plakat ślubny share the love hasztag złoty

  Plakat Share The Love

  od 35,00
 • Plakat ślubny love is sweet złoty

  Plakat Love Is Sweet

  od 35,00
 • Plakat ślubny guest book złoty

  Plakat Guest Book

  od 35,00
 • Plakat ślubny Dessert Bar złoty

  Plakat Dessert Bar

  od 35,00
 • Plakat ślubny cheers złoty

  Plakat Cheers

  od 35,00
 • Plakat ślubny cards and gifts złoty

  Plakat Cards And Gifts

  od 35,00
 • Plakat ślubny dwie rodziny złoty

  Plakat Dziś Dwie Rodziny Staną Się Jedną

  od 35,00

Aby ten dzień był dla Ciebie najpiękniejszy

Proponujemy oryginalne dekoracje ślubne, które sprawią, że Twoja uroczystość będzie wyróżniała się na tle innych. Niebanalne ozdoby będą piękną oprawą ślubu i dodatkowo podkreślą wyjątkowość Pary Młodej.

W naszym sklepie znajdziecie dekoracje ślubne, którymi można przyozdobić salę, podarować swoim Gościom w ramach podziękowania, stworzyć winietki na stół czy rozwiesić w mieszkaniu jako przypomnienie o tej wyjątkowej chwili. Możliwości na skorzystanie z nich jest wiele, a jedynym ograniczeniem jest Wasza wyobraźnia.

Nasze dekoracje weselne pomogą Twojej ceremonii rozbłysnąć

Pamiętajcie, że to Wasz dzień i zawczasu pomyślcie o tym, by oszczędzić sobie zmartwień związanych z zagubieniem niedoinformowanych Gości. Takie dekoracje ślubne jak oznaczenia Księgi Gości, bufetu czy krótkie informacje z prośbą o wyłączenie telefonu lub przeciwnie – robienie nim zdjęć i dzielenie się nimi – to wszystko pomoże Twoim Gościom z łatwością odnaleźć się w tak ważnym dla Was dniu. Wy natomiast zapewnicie sobie w ten sposób spokój i możliwość beztroskiego bawienia się w gronie najbliższych bez organizacyjnych niedomówień.

Nie zapomnieliśmy też o Gościach, którzy szukają pomysłu na prezent. Nasze dekoracje doskonale sprawdzą się jako ślubny podarunek lub kartka na życzenia. Taki ręcznie robiony, metalicznie mieniący się telegram będzie doskonałym tłem dla niepowtarzalnych życzeń szczęścia na nowej drodze życia. Natomiast jeśli zdecydujecie się na spersonalizowany plakat z datą ślubu, Wasz przyjaciel – nowożeniec na pewno pomyśli o Was ciepło i będzie wdzięczny, gdy po kilkudziesięciu latach małżeństwa, gdy pamięć już nie ta, będzie miał taką „ściągę” na ścianie mieszkania…

Ponadto gorąco zachęcamy do konsultowania z nami Waszych pomysłów. Każdą dekorację ślubną możemy indywidualnie spersonalizować i dostosować do Waszych potrzeb. Jeśli macie jakieś specjalne życzenie związane z dekoracjami również nam o nim napiszcie, a postaramy się sprostać Waszym oczekiwaniom. To ma być Wasz dzień i wszystko ma być dopięte na ostatni guzik, tak byście mogli się najpierw spokojnie wzruszać podczas ceremonii, a następnie do rana szaleć na parkiecie.