Zaznacz stronę
banner
Kategorie

Aby ten dzień był dla Ciebie najpiękniejszy

Proponujemy oryginalne dekoracje ślubne, które sprawią, że Twoja uroczystość będzie wyróżniała się na tle innych. Niebanalne ozdoby będą piękną oprawą ślubu i dodatkowo podkreślą wyjątkowość Pary Młodej.

W naszym sklepie znajdziecie dekoracje ślubne, którymi można przyozdobić salę, podarować swoim Gościom w ramach podziękowania, stworzyć winietki na stół czy rozwiesić w mieszkaniu jako przypomnienie o tej wyjątkowej chwili. Możliwości na skorzystanie z nich jest wiele, a jedynym ograniczeniem jest Wasza wyobraźnia.

Nasze dekoracje weselne pomogą Twojej ceremonii rozbłysnąć

Pamiętajcie, że to Wasz dzień i zawczasu pomyślcie o tym, by oszczędzić sobie zmartwień związanych z zagubieniem niedoinformowanych Gości. Takie dekoracje ślubne jak oznaczenia Księgi Gości, bufetu czy krótkie informacje z prośbą o wyłączenie telefonu lub przeciwnie – robienie nim zdjęć i dzielenie się nimi – to wszystko pomoże Twoim Gościom z łatwością odnaleźć się w tak ważnym dla Was dniu. Wy natomiast zapewnicie sobie w ten sposób spokój i możliwość beztroskiego bawienia się w gronie najbliższych bez organizacyjnych niedomówień.

Nie zapomnieliśmy też o Gościach, którzy szukają pomysłu na prezent. Nasze dekoracje doskonale sprawdzą się jako ślubny podarunek lub kartka na życzenia. Taki ręcznie robiony, metalicznie mieniący się telegram będzie doskonałym tłem dla niepowtarzalnych życzeń szczęścia na nowej drodze życia. Natomiast jeśli zdecydujecie się na spersonalizowany plakat z datą ślubu, Wasz przyjaciel – nowożeniec na pewno pomyśli o Was ciepło i będzie wdzięczny, gdy po kilkudziesięciu latach małżeństwa, gdy pamięć już nie ta, będzie miał taką „ściągę” na ścianie mieszkania…

Ponadto gorąco zachęcamy do konsultowania z nami Waszych pomysłów. Każdą dekorację ślubną możemy indywidualnie spersonalizować i dostosować do Waszych potrzeb. Jeśli macie jakieś specjalne życzenie związane z dekoracjami również nam o nim napiszcie, a postaramy się sprostać Waszym oczekiwaniom. To ma być Wasz dzień i wszystko ma być dopięte na ostatni guzik, tak byście mogli się najpierw spokojnie wzruszać podczas ceremonii, a następnie do rana szaleć na parkiecie.