Zaznacz stronę

Plakaty na ślub

Wyświetlanie 1–12 z 250 wyników

 • plakat love story złoty

  Plakat Love Story

  Oceniony 5.00 na 5.
  29,00zł
 • Plakat Wasze Imiona, Nieskończona Miłość

  Oceniony 5.00 na 5.
  29,00zł
 • Plakat Podziękowanie Dla Rodziców

  35,00zł
 • Plakat ślubny hymn o miłości złoty

  Plakat Hymn O Miłości

  35,00zł
 • Plakat do sypialni mrs mr złoty

  Plakat Mr Mustache & Mrs Lips – Zestaw 2 Plakatów

  Oceniony 5.00 na 5.
  44,00zł
 • plakat nieskończona miłość złoty

  Plakat Endless Love

  29,00zł
 • Plakat ślubny personalizacja złoty

  Plakat Pan I Pani Nowak 2

  Oceniony 5.00 na 5.
  35,00zł
 • Plakat Nasza Historia

  35,00zł
 • Plakat Forever – Spersonalizowany Plakat

  35,00zł
 • Plakat polski dom jest tam gdzie serce złoty

  Plakat Dom Jest Tam, Gdzie Jest Twoje Serce

  29,00zł
 • Plakat do sypialni mrs mr right złoty

  Plakat Mr Right & Mrs Always Right- Zestaw 2 Plakatów

  44,00zł
 • Plakat Księga Gości

  35,00zł

Plakaty na ślub – niezbędny element oryginalnej dekoracji

Ślub to wyjątkowa chwila w życiu każdego człowieka, dlatego jego organizacja stanowi niemałe wyzwanie. W zaplanowaniu oryginalnej dekoracji, która swoim pięknym wyglądem zapisze się w pamięci wszystkich gości, przydatne okażą się plakaty ślubne. Znajdujące się w naszej ofercie plakaty na ślub stanowią wyraz nienagannej estetyki w połączeniu z precyzyjnym wykonaniem. Nasze projekty prezentują nie tylko wysoki poziom graficzny, ale niosą ze sobą jednocześnie wartościową treść. Wyjątkowa uroczystość wymaga użycia unikatowej oprawy, takiej jak oferowane przez nas plakaty ślubne.

Znajdujące się w tej kategorii plakaty, w zależności od pełnionych funkcji, dzielą się na kilka rodzajów. Pierwsze z nich sprawdzą się doskonale jako element dekoracji sali o praktycznym wymiarze. Doskonałym tego przykładem są plakaty ślubne, które mogą stanowić oryginalną formę powitania gości, tak jak projekty: “Witamy na naszym ślubie” lub “Welcome to our wedding”. W przypadku ustawienia okrągłych stołów, na przyjęciu weselnym nie powinno również zabraknąć ich stylowej numeracji wraz z planem stołów, który wskaże miejsce wszystkich zaproszonych osób.

Kolejnym praktycznym rozwiązaniem jest wykorzystaniem plakatów ślubnych w formie menu weselnego. W przypadku eleganckich uroczystości w stylu glamour warto postawić na takie projekty jak: “Menu Róże” lub bardziej nowoczesne, ale z zachowaniem botanicznych zdobień, jak choćby: “Menu Flowers”.

Prezentowane w tej kategorii plakaty ślubne łączą w sobie unikatowy design z ponadczasową elegancją, dzięki czemu z powodzeniem sprawdzą się na ślubach zaplanowanych w różnej stylistyce. Wszystkie oferowane w sklepie produkty zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, a najlepszym wyrazem troski o końcowy efekt jest ręcznie nakładane uszlachetnienie w bogatej gamie modnych kolorów m.in. złotym błyszczącym, złotym matowym, srebrnym czy rose gold.

Wyjątkowy upominek w postaci plakatu ślubnego

Moment, w którym dwoje ludzi staje na ślubnym kobiercu, wymaga wyjątkowej formy upamiętnienia. Plakaty ślubne znajdujące się w ofercie naszego sklepu mogą również stanowić pomysł na niezwykły prezent. Wystarczy zdjęcie zakochanej pary wraz z datą tego ważnego wydarzenia, które staną się najważniejszą częścią projektu. Plakaty ślubne na prezent, dzięki swojemu spersonalizowanemu charakterowi, stanowią nie tylko oryginalną formę upominku, ale mogą sprawdzić się również jako element dekoracji sali.

Prezentami w trakcie ślubu powinni być obdarowywani nie tylko państwo młodzi, ale również ich goście, a szczególnie rodzice. Kategoria ta obejmuje więc także bogaty wybór plakatów ślubnych, które mogą pełnić formę podziękowania ukochanym mamom i tatom.

Prezentowane w naszej ofercie plakaty ślubne dostępne są w bogatym przedziale rozmiarów oraz szerokim wyborze wzorów graficznych. Pomimo tego, na specjalne życzenie klientów, możliwa jest realizacja indywidualnych projektów oraz plakatów w niestandardowym rozmiarze. Podobnie jak ślub wymaga pięknej oprawy, również plakaty prezentują się efektywniej w jednej z naszych stylowych ramek.