Zaznacz stronę

Wedding time!

Kochamy śluby! Nie ma nic piękniejszego, niż święto na cześć uczucia, które połączyło dwoje ludzi w idealną parę, która przysięga sobie wieczna miłość w obecności rodziny i przyjaciół. Kochamy śluby za ich romantyczne przesłanie i za miłość, która rozgrzewa nasze serca i pozwala wierzyć, że świat jest lepszy niż wydawało nam się na pierwszy rzut oka. Czas ślubu, to wyjątkowa – wręcz historyczna – chwila, które trwale odmienia życie i łączy na zawsze losy dwojga ludzi. Od tego momentu stają się jednością, która będzie walczyła ramię w ramię z niejednokrotnie, trudną rzeczywistością.
Kochamy śluby także za… ogromne pole do popisu na arenie wnętrzarskiej! Wystrój sali, dodatki, kwiaty, akcesoria, kolorystyka i ten wyjątkowy klimat, którego nie da się zaobserwować nigdzie indziej. Śluby dają nam możliwość dekoracyjnego szaleństwa z rozmachem! Ten dzień musi być jedyny w swoim rodzaju, a wiadomo, że lepiej świętuje się pięknym otoczeniu, prawda?

Plakaty na ślub

Z naszej ślubnej miłości narodziła się unikatowa kolekcja ślubnych plakatów. Stworzyliśmy linię ręcznie pozłacanych plakatów, które idealnie sprawdzą się, jako weselna dekoracja, która odmieni wygląd Waszej Sali. Postanowiliśmy także rozszerzyć ofertę o linię plakatów spersonalizowanych, które będą wyjątkowym prezentem dla młodej pary oraz cenną pamiątkom dla rodziców i dziadków. W tej kategorii znajdziecie także plakaty, które mogą posłużyć Wam, jako dekoracyjne menu dla gości lub piękna rozpiska stolików.
Biała kolorystyka plakatów połączona z niesamowitym, złotym uszlachetnieniem nadruku sprawi, że Wasz ślub będzie wyjątkowym wydarzeniem także pod względem modowym. Piękne otoczenie i bliskość rodziny, doda Wam odwagi i utwierdzi w przekonaniu, że ta druga osoba jest Wam pisana. Wyszukane wzory przepuszczone przez minimalistyczny filtr stworzyły niesamowite grafiki, które będą idealnym wykończeniem Waszego ślubu.