Zaznacz stronę
Kategorie

Ślubny… relaks!

Przygotowania do ślubu, to bardzo stresujący czas… Sam dzień ślubu, to jeszcze bardziej stresujący czas… W takim razie, co robić? Bo przecież nie chodzi o to, aby najpiękniejszy dzień Waszego życia kojarzył się tylko z nieprzyjemnym stresem! Rada jest jedna – wrzućcie na luz, odetchnijcie i zróbcie sobie dzień wolnego od rozmów na tematy weselne. Jeśli pozbędziecie się tego niepotrzebnego zdenerwowania, to zauważycie, że ślub to naprawdę cudowna sprawa.
Najważniejsi, w tym całym ślubnym zamieszaniu, jesteście Wy i Wasze potrzeby. Zróbcie, to po swojemu! Wiemy, że nie będzie łatwo, ale obiecujemy Wam, że naprawdę warto. Jeśli podejdziecie do tego na luzie, to zobaczycie jak zmieni się atmosfera i jak przyjemne staną się przygotowania i dzień ślubu!

Poduszki na ślub!

Oczywiście! Nie ma nic bardziej relaksującego niż miękka poduszka. Jeśli do tego jest pięknym, ślubnym dodatkiem, to nie ma czasu na zastanowienia! Chcemy, aby Wasze śluby były przyjemnym doświadczeniem, które naznaczy Wasze życie masą wspaniałych, rodzinnych wspomnień, dlatego stworzyliśmy kolekcję złotych poduszek ślubnych, które udekorują Waszą salę i wprowadzą przytulną, luźną atmosferę. Złote, romantyczne napisy sprawią, że klimat stanie się jeszcze bardziej romantyczny, a Wy i Wasi goście będziecie czuli się komfortowo.
Nasze ślubne poduszki, to także idealny pomysł na prezent, który zaskoczy młodą parę. W naszej ofercie znajdziecie spersonalizowane projekty poszewek, które będą wyjątkowym, intymnym prezentem, pełnym ciepła i serca. Taka unikatowa poduszka, to przepiękna pamiątka, która będzie przypominać o tym wspaniałym dniu przez długi, długi czas!