Zaznacz stronę

Naklejki na ścianę do kuchni

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Naklejki na ścianę – ozdoba dla serca domu
Czy Twoja kuchnia jest prawdziwym sercem domu? Czy, podobnie jak my, to właśnie w niej toczy się życie rodzinne, a wszystkie imprezy zaczynają się i kończą właśnie tam? Lubisz spotykać się z bliskimi przy wspólnym gotowaniu, posiłkach i rozmowach? W takim razie z pewnością zainteresują Cię nasze propozycje na dekoracje, które sprawdzą się w tym specyficznym miejscu.
Jak już ustaliliśmy, kuchnia to miejsce, które ze względu na swoją funkcję oraz czas, który w niej spędzamy, narażone jest na różnorodne zabrudzenia. Warto więc poznać pomysły na to, jakich dekoracji używać w kuchni tak, by służyły nam one jak najdłużej. Dodatkowo jeśli mogłyby jeszcze zakryć niektóre plamy z wody czy tłuszczu to już na pewno byłaby to dekoracja idealna. Nie będziemy przedłużać, mamy dla Was propozycję ozdób, które spełniają wszystkie te wymagania. Są nimi naklejki na ścianę, przeznaczone do kuchni.

Sprytne rozwiązanie codziennych kłopotów
Nasze naklejki wykonane są z bardzo dobrej jakości materiałów winylowych, które nie przyciągają brudu czy kurzu, nie uszkodzą się także, gdy zdecydujesz się przetrzeć je wilgotną ściereczką. Dodatkowo każda z nich od tyłu pokryta jest specjalnym klejem, który nie brudzi ścian, ale jest na tyle mocny, że będzie się trzymał nawet na śliskich kafelkach. Taka dekoracja ma też inne plusy – gdy zechcesz odrobinę zmodyfikować wystrój swojej kuchni możesz w prosty i szybki sposób odkleić starą naklejkę i przykleić nową. Bez kucia, wiercenia w ścianach i innych drastycznych działań, a pomimo tego zmiana będzie naprawdę zauważalna.
W naszych kuchniach niejednokrotnie zdarza się, że ściana trwal się pobrudzi. Tu i tam chluśnie zupa, albo dziecko odbije czekoladową łapkę. Coraz więcej farb jest zmywalnych, ale niektóre plamy naprawdę ciężko usunąć. Wtedy najlepiej je po prostu… zakryć i nie przejmować tym, co pod spodem. Przy takich działaniach nasze naklejki również okażą się niezastąpione.