Zaznacz stronę

Piękna łazienka bez remontu
Remont łazienki to często przedsięwzięcie wiążące się z dużymi wydatkami i jeszcze większym bałaganem w reszcie mieszkania. Co w przypadku, gdy nasza łazienka jest nadal sprawna, ale już po prostu nie możemy patrzeć na to jak wygląda? Wiele osób decyduje się na malowanie glazury. Jednak my proponujemy szybsze i łatwiejsze rozwiązanie na zmienienie wnętrza swojej łazienki.
Na naszej stronie niejednokrotnie przekonujemy, że to dekoracje grają pierwsze skrzypce w naszym odbiorze wnętrz. Możesz nimi wiele rzeczy zakryć, inne z kolei wyeksponować. Łazienka to jednak tak specyficzna przestrzeń, narażona na gorące temperatury, parę i wodę, że nie wszystkie dekoracje będą się tutaj sprawdzać. Nasze naklejki na ścianę będą jednak odpowiednie. Ich klej jest na tyle mocny, że spokojnie wytrzyma takie ekstremalne warunki, a jego przyczepność do płytek pozostanie bez zarzutu. Dodatkowo naklejki do łazienki stworzone z najwyższej jakości materiałów winylowych, z których woda po prostu spłynie, nie wpijając w środek i nie odkształcając ich.

Makijaż dla wnętrza
Proponowane przez nas wzory łazienkowe to często napisy – zarówno te motywacyjne, jak i żartobliwe. Przykładowo naklejka Put on your positive pants na pewno spodoba się młodym osobom, które mają dystans do siebie i nie pragną za wszelką cenę tworzyć ekskluzywnego wnętrza. Podobnie z naklejką You are enough – przyklej ją w okolicach lustra lub nawet na lustrze i przestań się przejmować, że jedna kreska wyszła nieco grubsza od grubej. Taka naklejka na pewno poprawi humor o poranku nawet wtedy, gdy wcześniej wstaniemy lewą nogą.
Co więcej nasze naklejki nie muszą odmieniać tylko ścian Twojej łazienki. Wiele osób ma białe meble łazienkowe, które nie posiadają praktycznie żadnych ozdób. Możesz je udekorować takimi naklejkami i sprawić, że nabiorą charakteru odpowiadającego Twojej osobie. W przypadku szafek nie muszą to już być napisy. Mogą to być kształty, które dodatkowo ułatwią funkcjonowanie Tobie i Twoim bliskim pokazując co znajduje się w konkretnej szafce. Na przykład na miejsce, w którym przechowujesz swoje kosmetyki do makijażu możesz przykleić naklejkę Rzęsy.