Zaznacz stronę

Dziecięce marzenia
Zastanów się o czym marzyłeś, gdy byłeś dzieckiem. O kotku? Koronie? A może chciałeś, niczym Mowgli, przeżywać szalone przygody w towarzystwie dzikich zwierząt? Niezależnie od tego, co zaprzątało Twoją nieletnią głowę wiemy, że wiele z tych marzeń nie było możliwych do spełnienia. Twoje dziecko na pewno też ma swoje pragnienia. Nie musisz spełniać wszystkich jego zachcianek i kupować każdej zabawki, o którą poprosi. Stwórz pokój dziecięcy, którego wystrój będzie pożywką dla wyobraźni.
Zdaniem osób, które zawodowo zajmują się pracą z dziećmi, pokoje maluchów powinny być utrzymane w stonowanej kolorystyce. Każda ściana w innym kolorze, brzmi kusząco, ale w systemie nerwowym małego człowieka może poczynić niemałe spustoszenie. Zdecyduj się na jasne kolory ścian i udekoruj je niebanalnymi ozdobami, na przykład plakatami i naklejkami ściennymi dedykowanymi specjalnie do pokojów dziecięcych.

Ściana pełna radości
Proponowane przez nas naklejki pomogą Ci stworzyć wnętrze, które będzie niczym scenografia do kolejnych zabaw. Może Twojego synka zainteresują naklejki w kształcie rakiet? Córeczka pochłonięta jest baletem? Stwórz jej stadko łabędzi na ścianie. Możliwości jest wiele, a dziecięca wyobraźnia nie zna granic. Nawet jeśli Twojemu dziecku zmienią się zainteresowania, będziesz mógł po prostu zmienić kształt naklejek lub całkowicie je zdjąć i zastąpić innymi dekoracjami. Co więcej – naklejki dedykowane są ścianom, ale wiemy, że wiele maluchów lubi przyklejać różne rzeczy na szafy, biurka czy łóżka. Dzięki temu, że po naszych naklejkach nie pozostaje klej, ani żaden ślad, będą idealnym rozwiązaniem dla osób z dorastającymi dziećmi, które nie lubią szorowania pozostałości po zwykłych naklejkach.
Dodatkowo nasze naklejki są wykonane z bardzo dobrej jakości materiałów winylowych. Nie rozciągają się, nie emitują zapachów, a ich kolor nie blaknie. Możesz wybrać nie tylko kształt i kolor, ale nawet rozmiar naklejki. W ten sposób decyzja o tym czy cała ściana ma być wyklejana, czy może tylko jej część, staje się łatwiejsza.