Zaznacz stronę

Czytelnie określona funkcja
Jesteś właścicielką niewielkiego salonu? Wydziel w nim strefy, które sprawią, że będzie on bardziej funkcjonalny. Możesz to zrobić z pomocą farb lub mebli, ale metodą, która wymaga najmniej pracy i ingerencji w przestrzeń są naklejki na ścianę. Możesz je wykorzystać nawet wtedy, gdy Twój salon jest w wynajmowanym mieszkaniu. Nasze naklejki nie brudzą ścian i nie pozostawiają na nich śladów tak, że nawet najbardziej surowy właściciel nie będzie miał nic przeciwko.
W naszej ofercie znajdziesz różne naklejki do salonu – motywacyjne, relaksacyjne lub żartobliwe. Pewnym jest, że w ten prosty sposób uda Ci się odmienić wnętrze. Nie będziesz musiał budować ścianek działowych, by zaznaczyć, że w określonym kąciku jest Twoje domowe biuro czy strefa relaksu. Wystarczy odpowiednia naklejka i sprawa staje się prosta. To także świetny pomysł na odświeżenie swojego salonu. Bez konieczności przemalowywania ścian czy wymieniania mebli. Po prostu wybierz ulubiony wzór, kolor i rozmiar i przyklej go na ścianę.

Ściany mają… głos
Salon to miejsce, w którym najczęściej przyjmujemy gości. Ważnym jest, aby od początku wiedzieli jakimi ludźmi jesteśmy, co nas interesuje, co zachwyca. Wystrój salonu bardzo pomaga w podkreśleniu naszych osobowości, a to z kolei – w rozmowie. Dlatego jeśli lubisz poznawać nowych ludzi, ale nie przepadasz za ciągłym odpowiadaniem na te same pytania, pozwól, że Twoje wnętrza będą mówiły za Ciebie.
Proponowane przez nas dekoracje sprawią, że Twój salon nabierze zupełnie nowego charakteru. Wybierając metaliczne kolory naklejek sprawisz, że stanie się bardziej elegancki. Z kolei biel stworzy wrażenie przestronności, natomiast czerń podkreśli przekaz, który zawarty jest na naklejce i będzie pięknie kontrastowała z jasną ścianą. Zdecyduj czy chcesz udekorować swoją ścianę kształtami czy napisem. Jedną, czy wieloma różnymi naklejkami. Czy przykleić je prosto, czy poszaleć z ułożeniem. Niezależnie od tego co wybierzesz, efekt na pewno przypadnie Ci do gustu.