Zaznacz stronę
banner

Nowa płaszczyzna dekorowania

Pragniesz nadać swojemu wnętrzu nowego blasku, a nie masz czasu i chęci na ponowne malowanie ścian? Proponujemy Ci wyjątkowe naklejki na ścianę. Stworzone z wysokiej jakości materiałów winylowych, dzięki czemu są łatwe w utrzymaniu czystości. Dodatkowo zastosowany na nich klej nie brudzi ścian, więc możemy dowolnie modyfikować nasze kompozycje, bez obaw o uszczerbek w farbie.

Nie musisz się także przejmować tym, że nie znajdziesz wzoru, który pasuje do Twojego mieszkania. Na naszej stronie proponujemy najróżniejsze naklejki ścienne. Geometryczne kształty, motywujące napisy zarówno po polsku, jak i po angielsku, a także podstawowe i znane od najmłodszych lat wzory, jak na przykład chmurki czy serduszka.

Niebanalna dekoracja

Tak jak pisaliśmy wyżej, naklejki pasują do najróżniejszych stylów i rodzajów mieszkań. We wnętrzach urządzonych w stylu skandynawskim świetnie sprawdzą się naklejki o geometrycznym kształcie, ściany nowoczesnych wnętrz będą doskonałym tłem dla naklejek z napisami. Eleganckich aranżacji glamour dopełnią błyszczące złotem lub srebrem naklejki. Do urządzonych w stylu tradycyjnym przytulnych domów warto dobrać wzór, który również budzi miłe skojarzenia. Nic nie stoi na przeszkodzie, byśmy komponowali różne wzory i kolory. Dajmy się ponieść wyobraźni i dekorujmy w niebanalny sposób. Taka dekoracja ścienna może stać się ciekawym odejściem od tradycyjnego wykończenia ścian.

Materiały, z których zostały stworzone naklejki są całkowicie bezpieczne dla powierzchni, na których są przyklejane i najważniejsze – w pełni bezpieczne nawet dla dzieci! Nie musisz się obawiać, nawet gdy Twój mały odkrywca poliże ścianę z taką naklejką – na pewno nic mu się nie stanie.

Skoro mówimy już o nieoczekiwanych sytuacjach – nasze naklejki doskonale sprawdzą się również tam, gdzie chcesz coś zamaskować. Ich ciekawą formą możemy zakryć niemożliwe do usunięcia plamy, wgniecenia, a nawet radosną twórczość naszych pociech, która zamiast pozostać na kartce, wkroczyła na ścianę.

Najczęściej tworzymy złote, srebrne i czarne naklejki na ścianę, ale jeśli tylko poszukujesz innego koloru, wzoru czy rozmiaru – śmiało, napisz do nas! Z chęcią pomożemy stworzyć Twoją wymarzoną dekorację ścienną.