Zaznacz stronę

Naklejki na ścianę cytaty

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Wyraź siebie
Postaraj się sprawić, że każdy odwiedzający Cię gość od razu będzie wiedział jakim typem osobowości jesteś i czym się interesujesz. Bardzo łatwo możesz to uzyskać jeśli tylko udekorujesz swoje wnętrza ozdobami, które będą w jasny sposób to pokazywać. Nasza propozycja to naklejki na ścianę z cytatami. Znajdziesz tu teksty piosenek, popularnych pisarzy, postaci kinowych i serialowych oraz innych znanych osób. Staraliśmy się, by każda cytat został przedstawiony na naklejce w niebanalny sposób tak, by nie można było przejść obok niego obojętnie.
Poza umieszczoną na naklejce treścią, dodatkowo możesz wybrać jej kolor: złoty, srebrny, biały lub czarny, oraz wielkość. Dzięki tym wszystkim zabiegom będziesz pewien, że taka dekoracja będzie spełniała wszystkie Twoje oczekiwania i w pełni dopasuje się do wnętrza, w którym ma zostać przyklejona. Nie musisz się też obawiać, że po jej odklejeniu pozostanie na ścianie brzydki ślad. Nasze naklejki łatwo się przykleja, ale także odkleja, co powoduje, że na ścianie nie pozostają resztki kleju. Nawet jeśli Twoje zainteresowania się zmienią będziesz mógł z łatwością zamienić taką dekorację na inną, która aktualnie będzie do Ciebie bardziej pasowała.

Podziel się myślą
Nasze naklejki – cytaty to świetny pomysł na prezent. Nie zajmują wiele miejsca, a w każdym domu znajdzie się choć jedna ściana, która jeszcze czeka na zagospodarowanie przez właścicieli. Możesz im pomóc w tym zadaniu po prostu zamawiając dla nich naklejkę, która nawiązuje do ich stylu życia i jest zgodna z gustem.
Jeśli masz własny pomysł na projekt takiej naklejki, zależy Ci na tym, by znalazł się na niej inny cytat, a może po prostu chcesz, żeby była w innym kolorze? Skontaktuj się z nami, a my postaramy się zrobić co w naszej mocy, by dopasować naklejkę do Twoich oczekiwań.