Zaznacz stronę

Dziecięca radość i spokój rodzica

Czy znacie dziecko, które nie lubi naklejek? Nie wiemy jak Wy, ale wszystkie poznane przez nas dzieci kolekcjonowały naklejki, a następnie oklejały nimi meble, lustra i ściany. O dziecięcej miłości do małych obrazeczków pokrytych z tyłu klejem wiedzą nawet lekarze, którzy honorują wizyty swoich młodszych pacjentów właśnie naklejką z przykładowym napisem Dzielny pacjent. Marzenie dzieci i zmora rodziców, którzy po kilku miesiącach, gdy naklejka się znudzi próbują usunąć jej pozostałości z szafek i biureczek swoich pociech. Walka jest zawzięta i niejeden zmywacz do paznokci, a nawet sam paznokieć, dokonał żywota w tym boju.

Dlatego zdecydowaliśmy się stworzyć serię produktów, które są specjalnie dedykowane dzieciom. Naklejki na ścianę, które łatwo nakleić i odkleić! Świetnie sprawdzą się w pokoju dziecka, są całkowicie dla niego bezpieczne i wykonane z delikatnego winylu. Nawet jeśli Twój maluch będzie chciał bawić się w pocztę i poliże klej, którym pokryty jest tył naklejki nic mu się nie stanie. Co więcej wszyscy wiemy, że ściany pokoju dziecięcego brudzą się najszybciej. Nasze naklejki sprawdzą się również jeśli będziesz chciał zakryć niezbywalną pamiątkę po jednym z pierwszych naściennych malowideł.

Specjalnie dla dzieci

W naszej ofercie kierowanej do pokoju dziecięcego znajdują się dekoracje ścienne, które spodobają się zarówno młodszym, jak i starszym dzieciom. Możesz wybrać czy wolisz naklejkę w formie napisu czy kształtu? A może oba rozwiązania? Dream even bigger Baby to motywująca propozycja, która sprawdzi się nad łóżeczkiem maleństwa, a później nad biurkiem lub łóżkiem nastolatka. Takie, rozpoznawalne od najmłodszych lat, kształty jak serduszka czy chmurki to również przykład tego, że proponowane przez nas naklejki mogą rosnąć wraz z dzieckiem.

Proponowane przez nas kolory naklejek nie są pstrokate tak, by były nienachalną ozdobą, która będzie wzbudzała ciekawość, ale nie zdekoncentruje małych milusińskich. A jakie fantastyczne zabawy można wymyślać w takim wnętrzu! Nawet gdy na dworze deszcz dziecko może bawić się pod chmurką w… swoim pokoju.