Zaznacz stronę

Mała naklejka, duża odmiana wnętrza

Zastanawiasz się w jaki sposób odmienić swoje wnętrze niewielkim nakładem sił i kosztów? Nie chcesz machać wałkiem malarskim ani wiercić w ścianach? Zdecyduj się na naklejki na ścianę z napisami. Są wykonane z wysokiej jakości winylu, a z tyłu pokryte delikatnym klejem, który bez problemu przykleja się do płaskich powierzchni. Jeśli będziesz chciał zmienić wystrój również nie będzie problemu, ponieważ klej ten nie pozostawia śladów na ścianach! Takie naklejki to świetny pomysł zarówno dla osób, które lubią, gdy ich wnętrza się wyróżniają, jak i dla tych, które lubią eksperymentować i często zmieniać swoje najbliższe otoczenie.

W tej kategorii znajdziesz naklejki z napisami, których sens będzie zrozumiały również dla osób spoza Polski, ponieważ są one po angielsku. Część z nich jest motywująca, jak na przykład Think happy be happy czy Make your dreams happen. Inne naklejki w tej kategorii, gdy zostaną przyklejone w sypialni, mogą stać się miłym porannym powitaniem widocznym od razu po przebudzeniu. Do tej grupy zalicza się Hello Darling czy Hello Sunshine. Znajdziesz tutaj również naklejkę, która w zabawny i przewrotny językowo sposób uświadamia, że życia nie trzeba brać tak całkiem serio – Life is a beach.

Wybór należy do Ciebie

Każda z naszych naklejek jest dostępna w czterech wersjach kolorystycznych – złotej, srebrnej, białej i czarnej. Dzięki temu niezależnie od koloru ścian możesz znaleźć coś odpowiadającego Tobie i pasującego do Twojego wnętrza. Przed wybraniem rozmiaru radzimy zdecydować czy chcesz, aby naklejka była główną ozdobą ściany czy może ma być tylko delikatnym akcentem w większej kompozycji złożonej z ramek ze zdjęciami lub nawet półek i szafek z książkami i dodatkami.

Jeśli chciałbyś naklejkę według własnego projektu lub z własnym napisem, na przykład po polsku możesz do nas napisać, a postaramy się sprostać Twoim oczekiwaniom. Podobnie wygląda kwestia kolorów – jeśli tylko będziemy w stanie wykonamy dokładnie takie naklejki o jakich marzysz.