Zaznacz stronę

Plakaty dla dzieci

Wyświetlanie 1–12 z 317 wyników

 • Plakat Rzodkiewka Ilustrowana

  Plakat Rzodkiewka Ilustrowana

  29,00zł
 • Plakat Ziemia

  Plakat Ziemia

  29,00zł
 • Plakat Zielnik

  Plakat Zielnik

  29,00zł
 • Plakat Wieloryb Wzór

  Plakat Wieloryb Wzór

  29,00zł
 • Plakat Wieloryb Typograficzny

  Plakat Wieloryb Typograficzny

  29,00zł
 • Plakat Wenus

  Plakat Wenus

  29,00zł
 • Plakat Uran

  Plakat Uran

  29,00zł
 • Plakat Umyj Zęby Potworek

  Plakat Umyj Zęby Potworek

  29,00zł
 • Plakat Umyj Zęby Kot

  Plakat Umyj Zęby Kot

  29,00zł
 • Plakat Umyj Ręce

  Plakat Umyj Ręce

  29,00zł
 • Plakat Układ Słoneczny

  Plakat Układ Słoneczny

  29,00zł
 • Plakat Uczesz Włosy Wilk

  Plakat Uczesz Włosy Wilk

  29,00zł

Plakaty dla dzieci – dziecinnie i stylowo

Oferowane w tej kategorii plakaty dla dzieci to wyjątkowe propozycje dekoracji ściennych dedykowane najmłodszym. Oryginalne i niebanalne wzornictwo sprawia, że nie tylko za sprawą tych kilku detali ozdobimy ściany wnętrza, ale dodatkowo nadamy pomieszczeniu indywidualny styl, który odda pasj i charakter naszych pociech. Nie ulega wątpliwości, że zainteresowania dzieci zmieniają się równie szybko jak rozmiary ich butów czy ubrań, a za wszystkim w końcu próbują nadążyć rodzice.

Czy pamiętasz czasy swojego dzieciństwa? W tym niezwykłym okresie uczymy się kreatywności, chłoniemy estetykę i inspiracje ze wszelkich źródeł. Pokój dziecięcy to miejsce, w którym nasze pociechy spędzają bardzo dużo czasu. Nie tylko tu odpoczywają, ale także uczą się, rozwijają swoje pasje i zainteresowania oraz spotykają ze szkolnymi znajomymi. Liczne marzenia i cele, które stawiają przed sobą najmłodsi, warto uwiecznić w ich pokojach. Przyszły weterynarz? -Sprawdzą się zatem plakaty dla dzieci z motywem zwierzęcym, na przykład z labradorem.

Geometryczne designy, inspirujące hasła i ciekawe metaliczne grafiki to specjalne propozycje dla najmłodszych, które z pewnością przykują ich uwagę i stanowić będą wyjątkową dekorację ich prywatnego królestwa. Plakaty dla dzieci sprawdzą się nie tylko w pokoju starszych dzieci, podkreślą także niezwykły charakter pokoiku niemowlaka, stanowiąc bajkową dekorację z pięknymi motywami czy też zdaniami, które niewątpliwie kojarzą się z pierwszymi miesiącami życia.

Spełnienie marzeń od najmłodszych lat – postaw na designerskie plakaty dla dzieci!

Oko młodego człowieka potrafi dojrzeć najdrobniejsze detale, dlatego też plakaty dla dzieci stanowią dla nas bardzo ważne projekty. Jednak zadowolenie i satysfakcja najmłodszych liczona jest podwójnie. Prywatna przestrzeń dziecka jest bardzo ważna, powinna stanowić dla niego miejsce, w którym może się wyciszyć, odpocząć i spędzić czas z przyjaciółmi, a także poświęcić czas na swobodną naukę i rozwijanie swoich hobby i pasji. Dodatkowo miejsce to powinno mieć przyjazny i dedykowany zainteresowaniom dziecka wystrój.

W dziecięcym pokoju elementy dekoracyjne powinny odnosić się do tego, co pasjonuje lub interesuje właściciela wnętrza. Plakaty dla dzieci z cytatem z ponadczasowej lektury, jak plakat mały książe, stanowić mogą doskonałe uzupełnienie przestrzeni naszej pociechy. Wiele młodych dziewczynek pragnie być baletnicami – aby wspierać realizowanie ich pasji i rozwijanie wyjątkowego zainteresowania, warto postawić na plakat pointy baletnicy.

Metaliczne lśnienie i wyjątkowe odcienie kolorystyczne ram w piękny i charakterystyczny sposób podkreślają zamieszczane na plakatach dla dzieci grafiki. W tak ważnych przestrzeniach sprawdzą się także zestawy plakatów – dla dziewczynki lub dla chłopca, w dwóch odcieniach kolorystycznych do wyboru, co sprawia, że z łatwością dopasujemy je do zaaranżowanej kolorystyki. Niewątpliwie doskonałym pomysłem są spersonalizowane ozdoby ścienne dla dzieci, czyli plakaty z imieniem dziecka w pięknych metalicznych ramach w towarzystwie ozdobnych detali graficznych.

Aranżowanie wnętrza dla noworodka to jeden z wyjątkowych momentów w życiu. Oprócz niezbędnych mebli i najważniejszych akcesoriów, warto zadbać o elementy dekoracyjne, które stanowić będą nie tylko ozdobę przestrzeni, ale także pamiątkę z tego niezwykłego okresu życia. Pokój niemowlaka uświetnią elementy nawiązujące do bajek, kołysanek, fantastyki i marzeń, jak na przykład plakat dream big little one czy once upon a time. Niezwykły klimat i przytulność zapewniają w końcu te najdrobniejsze detale wizualne, dlatego też nasze plakaty wykonujemy z największą starannością i dbałością, by podbiły serca Wasze i Waszych dzieci.