Zaznacz stronę

Plakaty dla przyjaciółki

Wyświetlanie 1–12 z 99 wyników

Przyjaźń forever

Przyjaźń to, obok miłość, najbardziej trwała i niesamowita więź znana człowiekowi. Dzięki temu mamy pewność, że możemy w każdej sytuacji liczyć na swojego przyjaciela bądź przyjaciółkę, tak jak oni mogą liczyć na nas. Jednak to nie tylko wzajemne wsparcie, ale także tysiące przegadanych godzin, setki wylanych łez i godziny nieopanowanego śmiechu. Przyjaźń, to prawdziwe i czyste emocje.

Kobieca przyjaźń, to synonim siostrzanej miłości. Przyjaciółki wyzbywają się niezdrowej konkurencji i ściągają przy sobie wszystkie maski. Doskonale się rozumieją i potrafią wyciągnąć pomocną dłoń w trudnych sytuacjach. Piją wino przez całą noc, w podartych dresach i opowiadają sobie o chłopakach, by chwilę później zrobić się na bóstwa i, z przyjaciółką pod ręką, ruszają podbijać miasto. Tak właśnie wygląda zwariowana kobieca przyjaźń.

Na wagę złota

Jesteśmy przekonani, że cienisz swoją przyjaciółkę nad życie i doceniasz wszystkie Wasze wspólne chwile, dlatego stworzyliśmy kategorię plakatów na prezent dla przyjaciółki. Znajdziesz tutaj propozycje ręcznie uszlachetnianych plakatów, w różnych wariantach stylistycznych. Dzięki temu, bez problemu znajdziesz dla niej wyjątkowy prezent na każdą okazję.

Przyjaźń to wartość, która jest na wagę złota, dlatego wszystkie nasze plakaty pokrywamy złotym uszlachetnieniem, które pięknie połyskuje. Pokaż przyjaciółce, jak wiele dla Ciebie znaczy. Plakaty, z kobiecymi hasłami promującymi siłę wewnętrzną kobiet sukcesu lub z zabawnymi twierdzeniami, które pomogą przejść przez życie w różowych okularach to doskonały dodatek do wnętrza silnej, niezależnej i pięknej kobiety, która jest Twoja przyjaciółka.