Zaznacz stronę
Kategorie

Plakaty fashion

Wyświetlanie 1–12 z 142 wyników

 • Plakat Całus Z Mrugnięciem złoty

  Plakat Całus Z Mrugnięciem

  29,00zł
 • Plakat Makeup Brwi złoty

  Plakat Makeup Brwi

  29,00zł
 • Plakat Lakier Do Paznokci złoty

  Plakat Lakier Do Paznokci

  29,00zł
 • Plakat Usta Całus złoty

  Plakat Usta Całus

  29,00zł
 • Plakat Oczy Z Makijażem złoty

  Plakat Oczy Z Makijażem

  29,00zł
 • Plakat Usta Z Pędzlem złoty

  Plakat Usta Z Pędzlem

  29,00zł
 • Plakat Przygryzione Usta złoty

  Plakat Przygryzione Usta

  29,00zł
 • Plakat Oczy Mrugające złoty

  Plakat Oczy Mrugające

  29,00zł
 • Plakat Szminki złoty

  Plakat Szminki

  29,00zł
 • plakat style is forever złoty

  Plakat Style Is Forever

  29,00zł
 • Plakat Całus złoty

  Plakat Całus

  29,00zł
 • Plakat Duży Kapelusz złoty

  Plakat Duży Kapelusz

  29,00zł

Plakaty fashion, czyli stylowy dodatek do Twojego pokoju

Wybór dodatków, które dopełnią pomieszczenie, to ważny etap w trakcie aranżacji wnętrz. Plakaty fashion stanowią idealny sposób na dodanie przestrzeni charakteru oraz subtelnej elegancji. Uzupełnienie pomieszczenia o ten element pozwala w szybki sposób sprawić, że pokój wydaje się bardziej stylowy oraz przemyślany pod względem kompozycji.

Słowo plakaty na pierwszą myśl może przywodzić materiały promujące filmy bądź seriale, które przy odrobinie szczęścia można zdobyć w kinie, a następnie przyozdobić nimi ścianę. Jednak jest to tylko jedna z wielu kategorii tego dodatku, który ma bardzo wiele odmian, charakteryzujących się różnorodnymi cechami. Plakaty w swojej pierwotnej formie mają początek na przełomie XIX oraz XX wieku, kiedy to zastąpiły afisze, które przedstawiały głównie reklamy lub rozpisany tekst. Były one projektowane oraz wykonywane przez malarzy oraz grafików i bardzo często charakteryzowały się bogatą formą oraz różnorodnością barw. Z czasem i w tym aspekcie nastał przełom, a plakaty zaczęły eksperymentować z formą, idąc w stronę minimalizmu oraz konceptach opartych na zabawie typografią.

Plakaty fashion inspirują się powstałym w tamtym okresie nurtem i cechują się widocznym minimalizmem formy oraz treści, połączonym z nowoczesnymi akcentami w postaci wzorów oraz użytej kolorystyki, dzięki czemu są subtelnym oraz stylowym dodatkiem, który nada pomieszczeniu designerskiego ducha.

Mniej znaczy więcej – postaw na minimalizm z plakatami fashion

Przestrzeń może być zaaranżowana na bardzo różne sposoby, możemy lawirować między stylem skandynawskim, glamour, aż do rustykalnego. Plakaty fashion, zarówno te ilustrowane, jak i typograficzne, ze względu na swój minimalizm będą doskonałym dodatkiem zarówno do wnętrz urządzonych w surowym modernistycznym stylu, jak i kobiecych przestrzeni w konwencji glamour, pełniąc rolę idealnego uzupełnienia aranżacji.

Na naszej stronie znajdziesz różnorodny wybór opcji kolorystycznych danego wzoru na plakacie fashion. Możesz zdecydować się na kolor srebrny, złoty czy rose gold. Istnieje również możliwość zmiany barwy w tła na czerń, zamiast tradycyjnej bieli. Jeśli chcesz dodać pomieszczeniu jeszcze większego powiewu nowoczesności, możesz dobrać do plakatu ramkę w kolorze srebrnym, złotym bądź rose gold, które będą idealnie komponować się z nadrukiem zawartym na plakacie w podobnej, błyszczącej kolorystyce.

Z kolei, jeśli nie chcesz podkreślać designerskiego motywu plakatu i sprawić, że z lekkością wpasuje się w aranżacje wnętrz i nie będzie się dodatkowo rzucać w oczy, możesz postawić na ramkę w kolorze czarnym lub białym. Stonuje ona modernistyczny charakter plakatu i sprawi, że będzie subtelnym dodatkiem, który nie wychodzi na pierwszy plan.

Jeśli jednak chcesz uzupełnić pomieszczenie o więcej dodatków, które będą doskonale komponować się z wybranym przez Ciebie plakatem, możesz wybrać dostępne w różnych opcjach kolorystycznych naklejki na ścianę lub poduszek fashion. Takie elementy sprawią, że każde pomieszczenie zyska na oryginalności, powiewie świeżości i niekonwencjonalnej, przyciągającej wzrok kompozycji.