Zaznacz stronę

Plakaty fitness

Showing 1–12 of 43 results

 • Plakat Za Parę Miesięcy Podziękujesz Sobie złoty

  Plakat Za Parę Miesięcy Podziękujesz Sobie

  29,00zł
 • Plakat Cel Jest To Marzenie z Datą Wykonania złoty

  Plakat Cel Jest To Marzenie z Datą Wykonania

  29,00zł
 • Plakat Wake Up With Determination złoty

  Plakat Wake Up With Determination

  29,00zł
 • Plakat Nie Jesteś Stworzona Do Przegrywania złoty

  Plakat Nie Jesteś Stworzona Do Przegrywania

  29,00zł
 • Plakat A Little Progress Each Day złoty

  Plakat A Little Progress Each Day

  29,00zł
 • Plakat Motywacja złoty

  Plakat Motywacja

  29,00zł
 • Plakat Wziąć Rozbieg złoty

  Plakat Wziąć Rozbieg

  29,00zł
 • Plakat Dobry Dzień Na Trening złoty

  Plakat Dobry Dzień Na Trening

  29,00zł
 • Plakat Mogę Zrobię Koniec Tematu złoty

  Plakat Mogę Zrobię Koniec Tematu

  29,00zł
 • Plakat If You Never Try You'll Never Know złoty

  Plakat If You Never Try You’ll Never Know

  29,00zł
 • Plakat Ambition złoty

  Plakat Ambition

  29,00zł
 • Plakat One Day Or Day One złoty

  Plakat One Day Or Day One

  29,00zł
Kategorie

Kategorie

Plakaty fitness – codzienna dawka motywacji

Wszystkie plakaty fitness stworzono z myślą o osobach, które w jakiś sposób związane są ze sportem. Często jednak pochłonięci swoimi sprawami i zbyt dużą ilością pracy zapominają o czasie, który powinni przeznaczyć wyłącznie dla siebie. Harmonia jest bardzo ważnym elementem, dzięki którym prawidłowo funkcjonujemy i jesteśmy szczęśliwsi. Dlaczego więc dzieje się tak, że zaczynamy biegać, ale po dwóch treningach rezygnujemy? Idziemy rano na siłownię, a kolejnego dnia wolimy dłużej pospać? Brak systematyczności ma przecież zasadniczy wpływ na nasze efekty.

A gdyby tak codziennie rano dostawać zastrzyku motywacji? Duży wybór plakatów fitness pozwoli nam na wybranie czegoś odpowiedniego dla siebie. A wraz z nimi hasła, które szczególnie działają na naszą głowę i sprawiają, że nawet w leniwy dzień mamy chęci do działania. Jedno zdanie, które potrafi zmienić tak wiele: udowodnić, że jesteśmy w stanie dać z siebie jeszcze więcej, a wszystkie przeszkody siedzą wyłącznie w naszych głowach.

Dla tych, dla których mniej znaczy więcej, doskonale sprawdzi się plakat No excuses. To krótkie hasło połączone z obrazkiem będzie idealnym dopełnieniem pokoju niejednej silnej i walecznej dziewczyny. Don’t hate meditate to chwytliwa propozycja na ciekawą aranżację wnętrza dla fanatyków medytacji. Wszyscy, którzy wierzą w niesamowite działanie jogi, mogą ozdobić swoją przestrzeń oryginalnymi plakatami takimi jak minimalistyczna propozycja Yoga Gives You Superpowers czy But First Yoga, który dodatkowo został przyozdobiony motywem mandali.

Idealna aranżacja wnętrza dla sportowca, dzięki plakatom fitness!

Zabierając się za aranżację naszego wnętrza chcemy nadać mu unikalny charakter, który poniekąd będzie odzwierciedleniem naszej osoby. Plakaty fitness bez wątpienia idealnie wkomponują się w przestrzeń wszystkich fanów różnego rodzaju aktywności fizycznej. Wszelkie obrazy i zdjęcia ozdabiają ściany pokoju sprawiając, że staje się on bardziej przytulny i spersonalizowany dla danej osoby. Jest tak również w przypadku plakatów fitness, które nie tylko zdobią nasze wnętrze, ale i dają nam zastrzyk motywacji i chęci do działania.

Na naszej stronie znajdziesz szeroki wybór haseł, które z łatwością dopasujesz do swoich zainteresowań. Oferujemy zarówno cytaty w języku polskim – Cel Jest To Marzenie z Datą Wykonania, jak i te napisane po angielsku – Those Who Move Forward. Każdy znajdzie odpowiedni dla siebie tekst, który da mu motywację do tego, by wstać z łóżka i realizować wyznaczone cele. Dla niektórych może to być coś krótkiego, chwytliwego, co wywoła uśmiech na ich twarzy, jak Sweat Smile Repeat. Inni wolą głębsze hasła, które skłaniają do refleksji, jak na przykład Motywacja.

Wybór odpowiedniego cytatu jest chyba najtrudniejszą częścią zakupu. Później można dobrać odpowiedni rozmiar, tak aby plakat nie dominował w małym pokoju, ale i był widoczny w przypadku większych pomieszczeń. Istnieje również możliwość wybrania odpowiedniego dla nas tła oraz koloru napisu oraz ramki. Wszystko po to, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów i sprawić, by plakaty fitness były oryginalnym dodatkiem niejednego wnętrza.