Zaznacz stronę

W czym jesteś najlepszy?

Znamy wiele osób, które mówią o sobie, że są mistrzami prokrastynacji. Kontrowersyjną kwestię tego czy jest to powód do prawdziwej dumy pozostawiamy Wam. Sami po sobie wiemy, że zdarzają się dni, w które nie chce nam się nawet opuścić łóżka, a o wypełnieniu konkretnych, przewidzianych na dany dzień zadań nie wspominając… W takich chwilach staramy się zmotywować w różny sposób. Kawą, czekoladą, perspektywą nagrody po ukończeniu zadania… Jednak wiemy, że najbardziej działa na nas świadomość tego, że nikt poza nami nie może tego wykonać. Pomagają nam również listy zadań i motywujące hasła, którymi staramy się otaczać. Actually I can, Difficult roads often leads to beautiful destinations i inne tego typu napisy mobilizują nas, by zebrać się w sobie i rozpocząć realizację celu. Wśród naszej oferty, znajdź dla siebie plakat motywacyjny po angielsku, który będzie Ci najlepiej odpowiadał.

Znamy także siłę pozytywnego nastawienia. Niejednokrotnie zdarzają się sytuacje, gdy nie widzisz sensu w wykonywanym przez Ciebie działaniu? Postaraj się pomyśleć o nim odrobinę cieplej, a na pewno doda Ci to energii do działania. Think happy be happy to nie tylko pusty slogan. Mamy pewność, że optymistyczne myśli działają i dodają zapału do pracy.

Zmotywuj się do… odpoczynku

Niektóre osoby są całkowitym przeciwieństwem stanu, który opisaliśmy powyżej. To ludzie, którzy wręcz nie potrafią oderwać się od swojej pracy. Dla nich również stworzyliśmy kilka plakatów, które pomogą zachować równowagę pomiędzy czasem pracy i odpoczynku, co jak wiemy jest bardzo ważne dla tak zwanej higieny psychicznej. Czasem warto powiedzieć stanowcze stop i oddać się błogiemu lenistwu. Plakaty z napisem Relax czy bardziej butne – Frankly my dear I don’t give a damn na pewno sprawdzą się u osób, które starają się zrównoważyć czas pracy i relaksu.

Zapytacie co z osobami, które znalazły się na rozdrożu, są w trakcie zmiany stylu życia, pracy, mieszkania. Dla nich również przygotowaliśmy motywujące propozycje, by nie wystraszyły się zmiany i poddały się jej w pełni. Nie dbajmy o to co nas ogranicza, dążmy ku szczęściu, bo to właśnie Happiness is a form of courage!