Zaznacz stronę

Życie to sztuka wyboru

Czy miewasz czasami chwile zwątpienia, gdy nie wiesz jak się za coś zabrać, „z której strony to ugryźć”? Może masz jakiś cel, do którego dążysz, ale po drodze często się potykasz? Jeśli zdarzają Ci się takie sytuacje to chcemy Cię pocieszyć – nie jesteś sam 🙂 Żeby nam wszystkim pomóc i dać pozytywny zastrzyk energii stworzyliśmy serię plakatów motywacyjnych po polsku.

Skończmy z wymówkami i uwierzmy, że Dziś będzie piękny dzień. Taka wiara naprawdę potrafi zdziałać cuda. Uważamy również, że otaczanie się motywującymi przedmiotami sprawia, że nie jesteśmy tak podatni na prokrastynację i odsuwanie w nieskończoność wykonania jakiegoś działania. Takie hasła skłaniają do refleksji nad tym czy lepsze będzie obejrzenie kolejnego odcinka ulubionego serialu czy może jednak zakasać rękawy i udać się do biura, by wykonać powierzone nam działanie. Wybór oczywiście pozostawiamy Wam, ale jak już obejrzysz wszystkie odcinki serialu to gwarantujemy , że spraw do załatwienia będzie o wiele więcej, więc… teraz albo nigdy!

Nastrój się do działania

Proponowane przez nas plakaty motywacyjne po polsku mają za zadanie nastroić Cię optymistycznie do czekających na Ciebie zadań i pokazać, że nie takie to wszystko straszne jak zostało początkowo przedstawione. W tej kategorii znajdziesz grafiki, które będą Cię mobilizować w żartobliwy sposób. Jednym z takich plakatów jest grafika Samo się nie zrobi. W tej serii możesz zamówić również plakaty, które mogą okazać się dla Ciebie wsparciem w momencie wyboru, na przykład Rób to co kochasz czy Każdy dzień jest dobry, by zacząć wszystko od początku.

Każdy z naszych plakatów jest wykonywany własnoręcznie poczynając od etapu projektowania, poprzez uszlachetnianie metalicznymi foliami, a na pakowaniu i wysyłce kończąc. W każdy wkładamy dużo serca i mamy nadzieję, że jest to odczuwalne i że patrzenie na nie jest dla Ciebie inspirujące i mobilizujące. Chcielibyśmy także zauważyć, że gdyby nie Ty – nie byłoby nas. To Ty jesteś naszą inspiracją!