Zaznacz stronę
banner

Plakaty na ścianę

Showing 1–12 of 2194 results

 • Plakat z moim cytatem

  Plakat Twój Tekst Tutaj

  49,00zł
 • plakat z rzęsami złoty

  Plakat Rzęsy I’m Feeling…

  29,00zł
 • plakat geometryczne serce złoty

  Plakat Serce Geometryczne

  29,00zł
 • plakat z mapą świata złoty

  Plakat Mapa Świata

  29,00zł
 • plakat coco chanel czarne tło

  Plakat Coco Chanel Paris

  29,00zł
 • plakat minimalistyczny z piórkiem złoty

  Plakat Piórko

  29,00zł
 • Zestaw plakatów botanicznych białe tło

  Zestaw 4 Plakatów Botanicznych

  79,00zł
 • Plakat geometryczny koliber złoty

  Plakat Koliber

  29,00zł
 • Plakat typograficzny w tym domu kochamy złoty

  Plakat W Tym Domu Kochamy

  29,00zł
 • plakat czarny marmur

  Plakat Dark Marble

  69,00zł
 • Plakat Wasze Imiona, Nieskończona Miłość

  35,00zł
 • plakat z ustami złoty

  Plakat Usta

  29,00zł

Postaw na nietypowe dodatki w swoim salonie – plakaty na ścianę

Odpowiednie zaaranżowanie przestrzeni wymaga sporo wysiłku oraz przygotowania, zwłaszcza w fazie dobierania dodatków, które mają być swoistym zwieńczeniem kompozycji. Plakaty na ścianę to idealne rozwiązanie w tej kategorii dla różnorodnych przestrzeni, które i Ty powinieneś mieć w swoim domu.

Będąc w fazie uzupełniania przestrzeni dodatkami, musimy pamiętać o zamyśle, jaki ma towarzyszyć całości wystroju. Czasami trudno jest się zdecydować między elementami, które mają się zlewać z kompozycją a tymi, które mają na celu rzucenie się w oczy i dodanie wnętrzu charakteru. Odpowiednio przemyślana aranżacja w tym zakresie to spore wyzwanie z powodu mnogości dostępnych w tej kategorii artykułów wnętrzarskich. Począwszy od ramek, naklejek na ścianę, poduszek czy właśnie plakatów na ścianę.

Plakaty na ścianę to uniwersalny dodatek, który w zależności od designu oraz oprawy sprawdzi się w różnorodnych aranżacjach miejsc. Nie ogranicza się on bowiem tylko do znanych powszechnie plakatów filmowych, ale i pozwala na swobodne umieszczenie własnej kompozycji lub wybranie odpowiedniej dla nas grafiki, która przyozdobi nasze ściany. Jest to także oryginalny element wzbogacający kompozycję, jednak nie tak często spotykany w aranżacji wnętrz, dzięki czemu wybranie go do swojego wnętrza sprawi, że zyskamy nietypowy dodatek, który zaskoczy osoby przebywające w pomieszczeniu.

Plakaty na ścianę, czyli odpowiedni wybór do każdej przestrzeni

Trudno znaleźć dodatki, które równie dobrze sprawdzą się w przestrzeni o charakterze skandynawskim, jak i w stylu glamour. Niektóre elementy mogą wydawać się jednowymiarowe i pasować tylko do jednego lub kilku rodzajów wystrojów. Plakaty na ścianę to o tyle uniwersalny dodatek, że równie dobrze sprawdzi się w wielu aranżacjach, niezależnie od ich stylu. Jest to spowodowane szerokim wyborem asortymentu w tej kategorii.

Możemy postawić na plakaty minimalistyczne, które idealnie dopasują się do dużych otwartych przestrzeni, ale również tych w stylu angielskim lub francuskim. Oprócz tego możemy wybrać wzory skandynawskie, shabby chic, boho, glamour czy marynistyczne. W zależności od wystroju wnętrza możemy dobrać idealnie pasującą do tego grafikę.

Jeśli chcemy dodać plakatom charakteru i zarazem zabezpieczyć je przed potencjalnymi uszkodzeniami mechanicznymi, możemy postawić na tradycyjne ramki w różnych kolorach. Począwszy od złotego, czarnego, miedzianego czy rose gold.

Jednak w momencie, w którym chcielibyśmy postawić na nieszablonowe rozwiązania, możemy wzbogacić naszą grafikę o wieszak na plakaty. Każda z tych opcji będzie dodatkowym elementem w aranżacji wnętrz, który może działać na jej korzyść. Metaliczne kolory ramek mogą wzbogacić pomieszczenie o dodatkowy powiew nowoczesnej elegancji oraz designerskiego szyku. Z kolei wieszak na plakaty, dzięki swojej oryginalnej formie, idealnie sprawdzi się zarówno w surowych, jak i rustykalnych przestrzeniach, którym doda nieoczywistej finezji.