Wybierz Kategorie
Plakaty na ścianę dekoracyjne - ZlotePlakaty.pl
banner

Plakaty na ścianę

Wyświetlanie 1–12 z 771 wyników

 • Plakat typograficzny i will drink wne złoty

  Plakat You Cook. I Will Drink Wine

  od 29,00
 • Plakat typograficzny why hello złoty

  Plakat Why Hello

  od 29,00
 • Plakat typograficzny stay wild złoty

  Plakat Stay Wild Moon Child

  od 29,00
 • Plakat typograficzny stay awhile złoty

  Plakat Stay Awhile

  od 29,00
 • Plakat typograficzny some cake złoty

  Plakat Let’s Have Some Cake And Eat It

  od 29,00
 • Plakat typograficzny pizza is eternal złoty

  Plakat People Disappoint Pizza Is Eternal

  od 29,00
 • Plakat typograficzny morning people złoty

  Plakat I Don’t Like Morning People

  od 29,00
 • Plakat typograficzny karma złoty

  Plakat I Saw That Karma

  od 29,00
 • Plakat typograficzny home pants złoty matowy

  Plakat Home Is Where Pants Aren’t

  od 29,00
 • Plakat typograficzny carpe diem złoty

  Plakat Carpe That Fucking Diem

  od 29,00
 • Plakat typograficzny bucket list złoty

  Plakat You Are My Bucket List

  od 29,00
 • Plakat typograficzny bless this mess złoty

  Plakat Bless This Mess

  od 29,00

Blask na Twojej ścianie

Mieniące się metalicznym blaskiem plakaty dobrze prezentują się w najróżniejszych aranżacjach. Niezależnie od tego, jaki styl lubisz najbardziej – jesteś tradycjonalistą, czy może wolisz nowoczesne dodatki – szybko znajdziesz odpowiadającą sobie grafikę lub napis. Nie martw się także o brak miejsca, w którym będziesz mógł je wyeksponować. Świetnie prezentują się w ramce, stojąc na półce lub meblu, czy po prostu – wisząc na ścianie.
W Twoim mieszkaniu na pewno nie brakuje miejsca, by coś zawiesić, a nasze plakaty na ścianę świetnie wyglądają w każdym pomieszczeniu. Jeśli nie wierzysz – przejrzyj ofertę plakatów z miejscem przeznaczenia. Posiadamy nawet plakaty do kuchni czy łazienki! Znajdziesz tu plakaty z zabawnymi grafikami, motywującymi tekstami, geometrycznymi kształtami i podobiznami zwierząt. W przypadku, gdy nie masz „ręki do kwiatów” – możesz sobie sprawić rośliny, które nie wymagają poświęcania im wiele uwagi. Wystarczy się nad nimi pozachwycać i już dodatkowo pięknieją.
Nasze plakaty są również dobrą propozycją na prezent. Zarówno ten codzienny, bez okazji, jak i na oficjalne uroczystości – taki upominek dobrze sprawdza się w obu rolach. W tym punkcie gorąco zachęcamy do zamawiania spersonalizowanych plakatów, które dodatkowo podkreślają wyjątkowość obdarowanego.

Zapomnij także o szukaniu dopasowanej rozmiarem i kolorem ramki i zamów plakaty wraz z ramkami, które są dostępne w naszym sklepie. W ten sposób otrzymasz produkt gotowy do zawieszenia i będziesz mógł się nim w pełni cieszyć, tuż po wyjęciu z paczki.

Niestandardowe upiększanie codzienności

Plakaty wykonujemy ręcznie poprzez nakładanie na nie specjalnej, metalicznej folii. W ten sposób nadajemy im szlachetnego połysku, który jest niemożliwy do osiągnięcia zwykłą metodą wydruku. W naszym sklepie proponujemy wiele unikalnych wzorów dostępnych w kilku wersjach kolorystycznych – złoty, srebrny, miedziany, a nawet rose gold. Dodatkowo możesz wybrać czy wolisz wersję błyszczącą, czy matową. Plakaty dostępne są w trzech podstawowych rozmiarach – A5, A4 i A3.

Jeśli pragniesz zrealizować swój projekt, zmodyfikować wzór prezentowanych przez nas plakatów lub szukasz niestandardowego rozmiaru – napisz do nas! Z chęcią pomożemy zrealizować Twój pomysł.