Zaznacz stronę

Kalendarze

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Złote kalendarze na ścianę to przepis na złoty rok!

Gdy przychodzi nowy rok jesteśmy pełni zapału do zmian. Czujemy, że to, co wydarzyło się w starym roku odchodzi w przeszłość, a my możemy zapisać nową, czystą kartkę naszej historii. Mozolnie spisujemy nasze postanowienia noworoczne i w myślach układamy wielkie plany podboju świata. Chcemy zmienić dużo, chcemy zrobić dużo i chcemy wytrwać w postanowieniu. Jednak z każdą przekładana kartą naściennego kalendarza, okazuje się, że nasz zapał był słomiany, a my powoli tracimy motywacje i odkładamy zmiany na kolejny rok.

Znając tę sytuacje z własnego przykładu, postanowiliśmy coś z tym zrobić. Potrzebowaliśmy czegoś, co pomoże nam wytrwać w postanowieniach, dlatego stworzyliśmy kalendarze, które z każdą kolejną kartką oddalają nas od sylwestrowego szaleństwa, jednocześnie przybliżając nas do spełnienia postanowień noworocznych.

Motywacyjny miesiąc

Każdy miesiąc ze złotym kalendarzem sprawi, że staniesz się lepszą wersją siebie i odkryjesz w sobie nowe pokłady energii i pozytywnego nastawienia do świata. Nie zapominajmy też o tym, że złote kalendarze prezentują się przecudownie. Minimalistyczny desing połączony z eleganckim, złotym połyskiem tworzą kompatybilną i dopełniającą się całość. Z racji tego modnego połączenia, kalendarz odnajdzie swoje stylowe miejsce zarówno w domowym zaciszu, jak i w biurowym rozgardiaszu.

Możesz mieć pewność, że nigdy nie zapomnisz ważnej dla Ciebie daty, bo kalendarz jest tak piękny, że co chwilę zwraca uwagę ludzi, którzy pojawią się w jego otoczeniu. Do tego złoty blask, uzyskany ręczną metodą nakładania szlachetnego zdobienia, sprawia, że nie można przejść obok niego obojętnie.-30% NA NASZE HITY! - DO WYCZERPANIA ZAPASÓW (ilość plakatów w tej cenie ograniczona)Zobacz