Zaznacz stronę

Kalendarze

Wyświetlanie wszystkich 12 wyników

Złote kalendarze na ścianę to przepis na złoty rok!

Gdy przychodzi nowy rok jesteśmy pełni zapału do zmian. Czujemy, że to, co wydarzyło się w starym roku odchodzi w przeszłość, a my możemy zapisać nową, czystą kartkę naszej historii. Mozolnie spisujemy nasze postanowienia noworoczne i w myślach układamy wielkie plany podboju świata. Chcemy zmienić dużo, chcemy zrobić dużo i chcemy wytrwać w postanowieniu. Jednak z każdą przekładana kartą naściennego kalendarza, okazuje się, że nasz zapał był słomiany, a my powoli tracimy motywacje i odkładamy zmiany na kolejny rok.

Znając tę sytuacje z własnego przykładu, postanowiliśmy coś z tym zrobić. Potrzebowaliśmy czegoś, co pomoże nam wytrwać w postanowieniach, dlatego stworzyliśmy kalendarze, które z każdą kolejną kartką oddalają nas od sylwestrowego szaleństwa, jednocześnie przybliżając nas do spełnienia postanowień noworocznych.

Motywacyjny miesiąc

Każdy miesiąc ze złotym kalendarzem sprawi, że staniesz się lepszą wersją siebie i odkryjesz w sobie nowe pokłady energii i pozytywnego nastawienia do świata. Nie zapominajmy też o tym, że złote kalendarze prezentują się przecudownie. Minimalistyczny desing połączony z eleganckim, złotym połyskiem tworzą kompatybilną i dopełniającą się całość. Z racji tego modnego połączenia, kalendarz odnajdzie swoje stylowe miejsce zarówno w domowym zaciszu, jak i w biurowym rozgardiaszu.

Możesz mieć pewność, że nigdy nie zapomnisz ważnej dla Ciebie daty, bo kalendarz jest tak piękny, że co chwilę zwraca uwagę ludzi, którzy pojawią się w jego otoczeniu. Do tego złoty blask, uzyskany ręczną metodą nakładania szlachetnego zdobienia, sprawia, że nie można przejść obok niego obojętnie.3 PLAKATY W CENIE 2! - PROMOCJA TRWA DO 26.08, 23:59!