Zaznacz stronę

Plakaty minimalistyczne

Showing 1–12 of 284 results

 • plakat coco chanel czarne tło

  Plakat Coco Chanel Paris

  29,00zł
 • Plakat z polskim cytatem złoty

  Plakat Ciesz Się Małymi Rzeczami

  29,00zł
 • Plakat Kobieca Poza czarny

  Plakat Kobieca Poza

  29,00zł
 • Plakat Damskie Plecy czarny

  Plakat Damskie Plecy

  29,00zł
 • Plakat Zakryta Twarz czarny

  Plakat Zakryta Twarz

  29,00zł
 • Plakat typograficzny relax złoty

  Plakat Relax

  29,00zł
 • Plakat Ręka Na Twarzy czarny

  Plakat Ręka Na Twarzy

  29,00zł
 • Plakat Anna Powder Pink Coat

  29,00zł
 • Plakat Sarah Jeans Pink Flowers

  29,00zł
 • Plakat Ręce Na Twarzy czarny

  Plakat Ręce Na Twarzy

  29,00zł
 • Plakat typograficzny życie złoty

  Plakat Życie Jest Piękne

  29,00zł
 • Plakat Nailpolish Nude

  29,00zł
Kategorie

Plakaty minimalistyczne – piękno tkwi w prostocie

Minimalizm to współczesna kwintesencja nurtu w sztuce, który od lat 60. XX wieku stale podbija serca wysublimowanych koneserów. Styl ten odznacza się operowaniem uproszczonych środków plastycznych, dzięki czemu jego dzieła nasuwają skojarzenia spokoju i kontemplacji doskonałym tego przykładem są oferowane przez nas plakaty minimalistyczne. Do głównych założeń minimalizmu należy ograniczenie ilości posiadanych rzeczy i uważniejsze skupienie się na tym, co już nas otacza. Minimalizm głosi, że im mniej posiadamy, tym bardziej wartościowymi osobami jesteśmy, ponieważ to właśnie kwestie niematerialne są najważniejsze.

Charakterystycznymi cechami tego stylu są proste formy, umiar, korzystanie z określonych kolorów i materiałów najwyższej jakości – czego najlepszym wyrazem są prezentowane przez nas plakaty minimalistyczne. Właśnie w tym tkwi fenomen owego nurtu – posiadasz mało rzeczy, ale bardzo dobrej jakości – tak, by służyły Ci przez długie lata. Dokładnie tak samo jest z naszymi plakatami – są pozornie niewielką dekoracją, ale dzięki wykonaniu z wielką dbałością o każdy szczegół będą Cię cieszyły swoim blaskiem przez bardzo długi czas.

Z serii plakaty minimalistyczne stworzyliśmy takie projekty, które jasno określają to, co jest ważne i ponadczasowe. Flagowym projektem minimalistycznym jest plakat „All you need is less”, którego delikatna forma pięknie prezentuje się na tle ściany.

Minimalizm na ścianie dzięki designerskim plakatom!

W minimalistycznych wnętrzach niewiele jest elementów zdobniczych, dlatego warto zadbać o to, aby Twoje dekoracje były naprawdę piękne i stylowe. Nasze błyszczące plakaty możesz zamówić nawet na kolorowych kartkach, dzięki czemu plakat może stopić się z kolorem ściany albo na zasadzie kontrastu – wyróżniać się na nim. W tej kategorii proponujemy także plakaty motywacyjne, takie jak „Actually I can” czy „Should would could did”.

Nurt ten nawołuje również do cieszenia się chwilą, dlatego postanowiliśmy stworzyć plakaty minimalistyczne, które właśnie do tego założenia nawiązują, m.in. “Myśl pozytywnie” czy “Dziś będzie piękny dzień”. Dzięki naszym produktom Twoje wnętrze nabierze niebanalnego blasku, a tym samym dodatkowo podkreśli jego stylowy i ponadczasowy charakter.

Nasze plakaty minimalistyczne to także szereg propozycji dla miłośników dekoracji w postaci roślinnych ornamentów. Dedykowane tej grupie osób projekty przedstawiają powszechnie znane i słynące z naturalnego piękna gatunki: kwiatów, ziół czy liści drzew, uchwycone za pomocą prostej linii na czystym tle. Plakaty takie jak: “Dwie Lilie”, “Tymianek” czy “Akacja” sprawdzą się doskonale w każdym typie wnętrza, stanowiąc zarazem jego nowoczesną i elegancką ozdobę.

Dodatkowo możesz dobrać do swojego plakatu minimalistycznego odpowiadającą mu rozmiarem ramkę w satysfakcjonującym Cię kolorze. Co więcej, posiadasz również możliwość dobrania większej ramki oraz oprawienia swojego plakatu w passe-partout. Opcji jest naprawdę wiele, a wszystko po to, abyś znalazł rozwiązanie, które będzie idealnie wpisywać się w Twoje gusta oraz charakter aranżowanego przez Ciebie pomieszczenia.