Zaznacz stronę

Kobiece sylwetki

Showing 1–12 of 96 results

 • Plakat Kobieca Poza czarny

  Plakat Kobieca Poza

  29,00zł
 • Plakat Damskie Plecy czarny

  Plakat Damskie Plecy

  29,00zł
 • Plakat Zakryta Twarz czarny

  Plakat Zakryta Twarz

  29,00zł
 • Plakat Ręka Na Twarzy czarny

  Plakat Ręka Na Twarzy

  29,00zł
 • Plakat Ręce Na Twarzy czarny

  Plakat Ręce Na Twarzy

  29,00zł
 • Plakat Zmysłowa Kobieca Postawa czarny

  Plakat Zmysłowa Kobieca Postawa

  29,00zł
 • Plakat Abstrakcyjna Kobieta czarny

  Plakat Abstrakcyjna Kobieta

  29,00zł
 • Plakat Ramiona Kobiety czarny

  Plakat Ramiona Kobiety

  29,00zł
 • Plakat Złączone Dłonie Pary czarny

  Plakat Złączone Dłonie Pary

  29,00zł
 • Plakat Elegancka Kobieta czarny

  Plakat Elegancka Kobieta

  29,00zł
 • Plakat Para Do Góry Nogami czarny

  Plakat Para Do Góry Nogami

  29,00zł
 • Plakat Przeciągająca Się Kobieta czarny

  Plakat Przeciągająca Się Kobieta

  29,00zł
Kategorie

Plakaty z sylwetką kobiety, czyli symbolika ukryta w minimalizmie

Delikatna kreska, subtelność formy i fascynująca kompozycja to słowa idealnie oddające charakter, który mają plakaty z sylwetką kobiety. Jeśli szukasz nieoczywistych rozwiązań, aby uzupełnić przestrzeń, powinieneś przyjrzeć się im bliżej.

Są to nowoczesne grafiki przedstawiające kobiece oblicza. Minimalistyczna forma nadaje rysunkom symbolicznego znaczenia, które jest polem do rozległych interpretacji. Plakaty z kobietami dzięki swojej subtelności nie rzucają się w oczy, ale są elementem idealnie komponującym się z otoczeniem. Zarazem nadają mu szyku oraz indywidualnego charakteru. Przestrzeń opatrzona w taką grafikę zyskuje oryginalny i fascynujący element, który nie cechuje się nachalnością formy ani wykonania.

Kobiece sylwetki ukazane są w delikatny sposób, ujmując w ramy piękno ciała, jego różnowymiarowość oraz odmienność. Można powiedzieć, że plakaty te są ukłonem wobec damskiej części publiki, przenosząc w graficzny świat cechy dominujące u kobiet. Symbolizują siłę, miłość, wierność, ambicję, poświęcenie czy opiekuńczość. Dostępne wzory nie ograniczają się do jednej prawidłowej interpretacji, celowo są wielowymiarowe, aby każdy miał możliwość zobaczyć w nich coś innego. Mają one pokazywać odmienność kobiet, ich podejścia do życia, charakterów, ale łączyć je jedną rzeczą – pięknem, które znajduje się w każdej z nich.

Piękno i subtelność – odkryj plakaty z kobietami

Zarówno nowocześnie zaaranżowane przestrzenie, jak i te urządzone w stylu skandynawskim, glamour, bądź shabby chic, będą idealnym miejscem, które warto wzbogacić o plakaty z kobietami. Sprawią one, że przestrzeń zacznie charakteryzować się niewymowną subtelnością i nienachalną elegancją. Pomieszczenie od razu nabierze lekkości oraz delikatności.

Plakaty z sylwetką kobiety są idealnym wyborem dla osób, które nie szukają natarczywie rzucających się w oczy dodatków, ale elementów, które z rozwagą przyciągną wzrok i zarazem doskonale wkomponują się w panującą w pomieszczeniu aranżację. Jeśli chcemy dodać plakatom nowoczesnego sznytu, wystarczy wybrać grafikę w kolorze srebrnym, złotym, bądź rose gold. Gdybyśmy chcieli zostać przy klasycznym, eleganckim stylu, cechującym się minimalizmem nie tylko w formie, ale również barwie, wtedy możemy postawić na wzór w czerni, bądź bieli z czarnym tłem.

Plakaty z kobietami warto uzupełnić o klasyczną ramkę w czarnym albo białym kolorze. Do wyboru są także inne oprawy, między innymi srebrna, złota oraz miedziana. Sprawi ona, że grafika stanie się bardziej wyrazista, uporządkowana oraz zadbana. Oczywiście, dzięki umieszczeniu plakatu w obramowaniu, będzie on miał zapewnioną ochronę przed wszelkimi uszkodzeniami zewnętrznymi oraz mechanicznymi takimi jak rolowanie czy zagniecenia. Z kolei jeśli ktoś byłby zainteresowany bardziej nowoczesnym rozwiązaniem, warto zdecydować się na wieszak na plakaty, który stabilizuje grafikę z góry oraz dołu. Jest to nietypowe rozwiązanie, które sprawdzi się szczególnie w dużych, otwartych przestrzeniach.