Zaznacz stronę

Rośliny

Showing 1–12 of 61 results

 • Plakat Minimalistyczna Piwonia czarny

  Plakat Minimalistyczna Piwonia

  29,00zł
 • Plakat Monstera Minimalistyczna zcarny

  Plakat Monstera Minimalistyczna

  29,00zł
 • Plakat Minimalistyczna Akacja czarny

  Plakat Minimalistyczna Akacja

  29,00zł
 • Plakat Magnolia 3 czarny

  Plakat Magnolia

  29,00zł
 • Plakat Trzy Tulipany czarny

  Plakat Trzy Tulipany

  29,00zł
 • Plakat Bukiet Róż czarny

  Plakat Bukiet Róż

  29,00zł
 • Plakat Delikatna Gałązka czarny

  Plakat Delikatna Gałązka

  29,00zł
 • Plakat Gałązka z Listkami czarny

  Plakat Gałązka z Listkami

  29,00zł
 • Plakat Piwonia Minimalistyczna czarny

  Plakat Piwonia Minimalistyczna

  29,00zł
 • Plakat Minimalistyczny Tulipan czarny

  Plakat Minimalistyczny Tulipan

  29,00zł
 • Plakat Kwiat Orlik czarny

  Plakat Kwiat Orlik

  29,00zł
 • Plakat Pąki Kwiatowe czarny

  Plakat Pąki Kwiatowe

  29,00zł
Kategorie

Postaw na świeżość i odkryj plakaty z roślinami!

W jaki sposób dodać przestrzeni powiewu świeżości i sprawić, że wręcz odżyje? Wystarczy zdecydować się na plakaty z roślinami, które zawisną na ścianie lub przyozdobią inne miejsca w Twoim mieszkaniu.

Wybór dodatków, które nie będą rzucać się w oczy, ani zakłócać wystroju wnętrza, to trudne wyzwanie, przed którym staje każda osoba decydująca się na aranżacje przestrzeni. Podejmując się tej czynności trzeba pamiętać o tym, aby w finalnym rozrachunku pomieszczenie wyglądało spójnie, estetycznie i było urządzone z wyczuciem stylu oraz smaku. Warto w tym wszystkim pamiętać jednak o oryginalności – w wielu aspektach jest ona punktem kluczowym aranżacji miejsc. Pedantyczne pilnowanie dopasowania wszystkich elementów i wybór tylko sprawdzonych pozycji może sprawić, że w finalnym efekcie dostaniemy miałki, schematyczny twór. Warto w takim momencie stawiać na oryginalne akcenty, które nie zakłócą kompozycji, ale sprawią, że pomieszczenie będzie bardziej wyraziste, wymowne oraz pełne charakteru.

Doskonałym wyborem w takim przypadku są nieoczywiste dodatki. Jednym z nich są plakaty z roślinami, które cechują się delikatną kreską, subtelnym kształtem oraz delikatnością wykonania. Przedstawiają one przeróżne okazy botaniczne, począwszy od tulipanów, przez piwonię, słoneczniki czy nawet pietruszkę. W zależności od naszego poczucia estetyki, ulubionych kwiatów lub po prostu preferencji kompozycyjnych, mamy do wyboru wiele wariantów szkiców roślinnych. Każdy z nich jest równie oryginalnym oraz subtelnym dodatkiem, który idealnie sprawdzi się w roli dopełnienia aranżacji, wzbogacając ją o unikatowe walory estetyczne.

Plakaty z roślinami – dla miłośników subtelnej elegancji

W jaki sposób można opisać plakaty z roślinami? Główne słowo kluczowe w tym wypadku to – uniwersalne. Bezsprzecznie cechują się także subtelnością, elegancją czy wyrafinowaniem. Jednak ich największym atutem jest fakt, że w każdym wnętrzu wyglądają inaczej. Pomieszczenia urządzone w nowoczesnym stylu, wzbogacone o taki dodatek nabiorą większej lekkości formy, a grafika prezentować się będzie jako designerski dodatek, który doskonale zgrywa się z kompozycją. Z kolei przestrzenie, w których dominuje styl skandynawski, staną się mniej minimalistyczne w momencie dodania do nich odrobiny artystycznego wkładu. Oczywiście plakaty z roślinami sprawdzą się równie dobrze we wnętrzach glamour czy shabby chic.

Jeśli jednak nie chcemy ograniczać się do jednego motywu w dodatkach na ścianie, ale nadal chcemy, aby całość była spójna i się uzupełniała, możemy postawić na inne grafiki tworzone w tym samym duchu. W takim momencie idealnie sprawdzą się plakaty geometryczne, z kobietami oraz modern. Wszystkie je łączy subtelna forma, delikatna kreska oraz kreatywne i nietypowe podejście do sztuki nowoczesnej. Połączenie kilku różnych stylów plakatów pozwoli przede wszystkim na przełamanie jednej konwencji towarzyszącej wnętrzu. Umieszczenie ich w jednej zamkniętej przestrzeni wzmocni oryginalność całości kompozycji, która po takim połączeniu gatunkowym stanie się interesującą i przyciągającą wzrok propozycją.