Zaznacz stronę

Plakaty geometryczne – inne spojrzenie

Lubisz otaczać się podobiznami zwierząt, ale nie chcesz, by znajomi zastanawiali się nad Twoim wiekiem? Uwielbiasz odnajdywać prostotę i powtarzalność w najbardziej skomplikowanych istotach? Chcesz posiadać rzeczy oryginalne, które pozwalają poszerzyć horyzonty i spojrzeć na pewne rzeczy z zupełnie innej strony? Znaleźliśmy rozwiązanie i stworzyliśmy dla Ciebie serię geometrycznych plakatów.

W kategorii plakaty geometryczne znajdziesz dekoracje, które sprawią, że Twoje wnętrze nabierze, niepozbawionej żartobliwości, analitycznej elegancji. Wśród naszych propozycji znajdziesz geometryczne ssaki, płazy, gady, a nawet insekty. Każdy z nich wykończony jest metaliczną folią co dodatkowo podkreśla prostotę linii i pozwala na łatwiejsze zaobserwowanie cech charakterystycznych. Sam wybierz, który kolor odpowiada Ci najbardziej – złoty matowy, błyszczący, srebrny, miedziany, rose gold, a może zwykła czerń, bez błysku? Sam zdecyduj, który rodzaj podkreślenia odpowiada Ci najbardziej. A może zdecydujesz się również na pasującą do plakatu ramkę? W odpowiedniej oprawie takie plakaty nabierają głębi i charakteru.

Plakaty geometryczne – prosty sposób na zrozumienie

Plakaty geometryczne to propozycja, która spodoba się wielu osobom, niezależnie od wieku. Możesz zawiesić je w salonie, sypialni, na pewno spodobają się także Twojemu dziecku. Nie bój się, że przełamanie utartej ścieżki pluszowych misiów nie spodoba się maluchowi. Na pewno z ciekawością spojrzy na taką niebanalną dekorację. Dzieciom z umysłem ścisłym nasze plakaty pozwolą pielęgnować ich umiejętności, z ich pomocą możesz także nauczyć swoją pociechę, że warto starać się zrozumieć innych. Jednym ze sposobów na zrozumienie może być porównanie do czegoś co maluch dobrze zna.

Nie musimy chyba wspominać o tym, że takie plakaty potrafią także być idealną szkołą rysunku. Dziecko może odwzorować proste linie na osobnej kartce, a następnie pokolorować swoje „zwierzątko”. Poza tym bądźmy szczerzy – które dziecko nie marzy o zwierzaku? Ty możesz zapewnić swojemu dziecku kilka i to najwyższej jakości, bez konieczności sprzątania po nim i wyprowadzania na spacery. Nasze plakaty geometryczne są wręcz minimalistyczną propozycją, która doda pokojowi dziecka prostoty i elegancji, podkreślając równocześnie jego zainteresowania.