Wybierz Kategorie
Plakaty Miasta Świata - Europa i Świat - ZlotePlakaty.pl

Plakaty Miasta Świata

Wyświetlanie 1–12 z 151 wyników

 • Miasto Neapol złoty

  Plakat Na Ścianę Neapol

  od 29,00
 • miasto barcelona złoty

  Plakat Na Ścianę Barcelona

  od 29,00
 • Plakat miasta świata Berlin złoty

  Plakat Na Ścianę Berlin

  od 29,00
 • Plakat miasta świata Toronto złoty

  Plakat Na Ścianę Toronto

  od 29,00
 • Plakat miasta świata Monachium złoty

  Plakat Na Ścianę Monachium

  od 29,00
 • Plakat miasta świata Lublin złoty

  Plakat Na Ścianę Lublin

  od 29,00
 • Plakat miasta świata Kolonia złoty

  Plakat Na Ścianę Kolonia

  od 29,00
 • Plakat miasta świata Hamburg złoty

  Plakat Na Ścianę Hamburg

  od 29,00
 • Plakat miasta świata Drezno złoty

  Plakat Na Ścianę Drezno

  od 29,00
 • Plakat miasta świata Dortmund złoty

  Plakat Na Ścianę Dortmund

  od 29,00
 • Plakat miasta świata Brno złoty

  Plakat Na Ścianę Brno

  od 29,00
 • Plakat miasta świata Brema złoty

  Plakat Na Ścianę Brema

  od 29,00

Każde miasto na wyciągnięcie dłoni

Podobno podróże kształcą, rozwijają i poszerzają horyzonty. Osobiście w pełni się z tym zgadzamy. Kochamy podróżować, czytać o bliższych i dalszych krajach oraz słuchać podróżniczych opowieści. Doceniamy chęć eksponowania pamiątek przywożonych z różnych zakątków świata, ale także staramy się zachować w nich umiar i względny porządek. Lubimy tworzyć kolekcje, które wpasowują się we wnętrze, nie zagracając go i nie stwarzając wrażenia przesytu. Dlatego stworzyliśmy serię plakatów inspirowanych miastami świata, które będą miłym przypomnieniem o odbytych podróżach.

W stworzonej przez nas kategorii znajdziesz panoramy największych stolic. Na każdej z nich można znaleźć i rozpoznać najbardziej znane zabytki i miejsca danego miasta. Dodatkowo proponujemy plakaty związane z Paryżem czy innymi najważniejszymi modowymi stolicami takimi jak Mediolan czy Nowy Jork. Tak jak pisaliśmy wyżej takie plakaty to wyjątkowe pamiątki po podróżach, mogą również symbolizować marzenia, których spełnienie jest dopiero przed nami. Naszym zdaniem warto otaczać się dekoracjami, które mobilizują nas do osiągnięcia celu.

Nie tylko dla zorganizowanych

Należycie do osób, które miesiącami planują urlop, sprawdzają hotele, miejsca godne odwiedzenia, restauracje z prawdziwie lokalnym jedzeniem? Kupujecie mapy danego miasta i kraju i kolorowym cienkopisem zakreślacie punkty, które musicie odwiedzić choćby się waliło i paliło? Na 3 tygodnie przed urlopem zaczynacie kompletować zawartość walizki i składać ulubione ubrania? A może należycie do diametralnie odmiennej grupy osób, które decyzję o wyjeździe podejmują spontanicznie, a do szybko pakowanej torby wrzucają jeszcze mokre rzeczy tak, by jak najszybciej wyruszyć w drogę?

Niezależnie od tego, który wariant wybieracie na pewno lubicie otaczać się przedmiotami nawiązującymi do Waszej podróży. Jedyna różnica jest taka, że planujący otaczają się przed, a spontaniczni po jej odbyciu.

Takie dekoracje do wnętrz będą pięknie prezentować się na Twoich ścianach. Co więcej możesz nawet pokusić się o zamówienie dużego plakatu z grafiką mapy, a następnie przypinać do niej pinezkami małe plakaciki z podobiznami miast, które udało Ci się odwiedzić. Stanie się to wyjątkową, personalizowaną dekoracją, która doda charakteru każdemu gabinetowi i salonowi, odwzorowując tym samym Twoją pasję jaką są podróże.

Jeżeli szukasz plakatu z innym miastem niż nasze propozycje, napisz do nas.