Zaznacz stronę

Plakaty motywacyjne – zmotywuj się pięknym plakatem

Wszyscy czasem potrzebujemy odrobiny dodatkowej motywacji. Gdy za oknem szaro i buro, a my najchętniej cały dzień spędzilibyśmy w łóżku lub przeciwnie – panuje upał, a my musimy zmusić się do pracy… Każdemu czasem zdarza się dzień, w którym ma ochotę po prostu być, bez konieczności podejmowania jakichkolwiek aktywności. Niestety…, tfu! Chcieliśmy napisać, że nasze szczęście polega między innymi na tym, że człowiek i całe jego życie jest tak skonstruowany, że musi żyć w interakcji z innymi, a zagrzebanie się pod ciepłą kołdrą w tym nie pomaga.

Sami mamy czasem takie dni, dlatego stworzyliśmy plakaty motywacyjne, które od pierwszego wejrzenia mają nas pobudzić do działania i wprawić w lepszy nastrój. Są to takie plakaty, które już tuż po otwarciu oczu i jednym na nie spojrzeniu, będą jaśniały pozytywną energią i zachęcały nas do poczynienia chociażby najmniejszego ruchu, by osiągnąć założony wcześniej cel.

Plakaty motywacyjne – siła sugestii

Podobno ludzki mózg jest tak skonstruowany, że gdy wielokrotnie coś sobie powtarzamy zaczynamy w to wierzyć. Podobnie jest z podejmowaniem się nowych zadań – jeśli od początku przyjmiemy, że nam się uda, na pewno prędzej czy później tak się stanie. Dlatego ważne jest, abyśmy otaczali się przedmiotami czy właśnie plakatami, które przypominają nam o naszym celu i o tym, jak blisko jesteśmy w drodze do jego osiągnięcia.

Takie dekoracje to pozornie małe rzeczy i proste słowa, jednak często to właśnie takiej odrobiny motywacji potrzebujemy, by nasze zadania wydały się łatwiejsze do spełnienia, życie piękniejsze, a perspektywa urlopu lub zwykłego odpoczynku wcale nie aż tak odległa. Poniżej prezentujemy plakaty motywacyjne z napisami zarówno po polsku, jak i po angielsku, by każdy, niezależnie od znajomości języków, mógł wybrać odpowiedni dla siebie przekaz motywacyjny. A więc do dzieła! Wybierajcie, zamawiajcie, kontaktujcie się z nami, a póżniej cieszcie podczas otwierania przesyłki i wieszania Waszej nowej dekoracji. W końcu SAMO SIĘ NIE ZROBI!