Wybierz Kategorie
Plakaty Motywacyjne - ZlotePlakaty.pl

Plakaty motywacyjne

Wyświetlanie 1–12 z 44 wyników

 • Plakat motywacyjny bądź lepszą wersją siebie złoty

  Plakat Bądź Najlepszą Wersją Siebie

  od 29,00
 • Plakat motywacyjny i have successful rose gold

  Plakat I Have To Be Successful

  od 29,00
 • Zestaw plakatów motywacyjnych

  Zestaw 6 Plakatów Motywacyjnych

  od 169,00
 • plakat-something-amazing-rose-gold

  Plakat Do Something Amazing Today

  od 29,00
 • Plakat typograficzny just breathe złoty

  Plakat Just Breathe

  od 29,00
 • Plakat typograficzny good vibes only złoty

  Plakat Good Vibes Only

  od 29,00
 • Plakat motywacyjny do domu złoty

  Plakat Samo Się Nie Zrobi

  od 29,00
 • Plakat motywacyjny nigdy się nie p oddawaj złoty

  Plakat Nigdy Się Nie Poddawaj

  od 29,00
 • Plakat motywacyjny taniec w deszczu złoty

  Plakat Taniec W Deszczu

  od 29,00
 • Plakat rób to co kochasz złoty

  Plakat Rób To Co Kochasz

  od 29,00
 • Plakat motywacyjny myśl pozytywnie złoty

  Plakat Myśl Pozytywnie

  od 29,00
 • Plakat motywacyjny your life złoty

  Plakat Life Message

  od 29,00

Zmotywuj się plakatem

Wszyscy czasem potrzebujemy odrobiny dodatkowej motywacji. Gdy za oknem szaro i buro, a my najchętniej cały dzień spędzilibyśmy w łóżku lub przeciwnie – panuje upał, a my musimy zmusić się do pracy… Każdemu czasem zdarza się dzień, w którym ma ochotę po prostu być, bez konieczności podejmowania jakichkolwiek aktywności. Niestety…, tfu! Chcieliśmy napisać, że nasze szczęście polega między innymi na tym, że człowiek i całe jego życie jest tak skonstruowany, że musi żyć w interakcji z innymi, a zagrzebanie się pod ciepłą kołdrą w tym nie pomaga.

Sami mamy czasem takie dni, dlatego stworzyliśmy plakaty motywacyjne, które od pierwszego wejrzenia mają nas pobudzić do działania i wprawić w lepszy nastrój. Są to takie plakaty, które już tuż po otwarciu oczu i jednym na nie spojrzeniu, będą jaśniały pozytywną energią i zachęcały nas do poczynienia chociażby najmniejszego ruchu, by osiągnąć założony wcześniej cel.

Siła sugestii

Podobno ludzki mózg jest tak skonstruowany, że gdy wielokrotnie coś sobie powtarzamy zaczynamy w to wierzyć. Podobnie jest z podejmowaniem się nowych zadań – jeśli od początku przyjmiemy, że nam się uda, na pewno prędzej czy później tak się stanie. Dlatego ważne jest, abyśmy otaczali się przedmiotami czy właśnie plakatami, które przypominają nam o naszym celu i o tym, jak blisko jesteśmy w drodze do jego osiągnięcia.

Takie dekoracje to pozornie małe rzeczy i proste słowa, jednak często to właśnie takiej odrobiny motywacji potrzebujemy, by nasze zadania wydały się łatwiejsze do spełnienia, życie piękniejsze, a perspektywa urlopu lub zwykłego odpoczynku wcale nie aż tak odległa. Poniżej prezentujemy plakaty z napisami zarówno po polsku, jak i po angielsku, by każdy, niezależnie od znajomości języków, mógł wybrać odpowiedni dla siebie przekaz motywacyjny. A więc do dzieła! Wybierajcie, zamawiajcie, kontaktujcie się z nami, a póżniej cieszcie podczas otwierania przesyłki i wieszania Waszej nowej dekoracji. W końcu SAMO SIĘ NIE ZROBI!