Zaznacz stronę

Czy plakaty na chrzest to dobry pomysł?

W Twoim życiu pojawił się nowy, wyjątkowy człowiek, a Ty chciałbyś uhonorować jego wielki dzień w niecodzienny sposób? Chcesz podkreślić, że to jego święto, święto nadania mu imienia i wkroczenia do pewnej określonej społeczności, ale nie wiesz co podarować, by cieszyło przez lata? Dzięki uszlachetnianiu metalicznymi foliami plakaty będą przyciągały wzrok nawet niemowląt, które lubią wodzić wzrokiem za błyszczącymi przedmiotami. Proponujemy takie plakaty, z których nie wyrośnie i które nawet po wejściu w burzliwy okres dojrzewania będą świetną dekoracją ścian lub półek nastolatka.

Zdecydowana większość proponowanych przez nas plakatów na tę okazję jest personalizowana tak, byś mógł dodatkowo podkreślić wyjątkowość obdarowywanego. Możesz wybrać plakat z inicjałem imienia lub z pełnym jego brzmieniem i uwydatniającą je grafiką, na przykład strzałką, kwiatowym wiankiem czy serduszkiem. W naszej ofercie stworzonej z myślą o tej uroczystości znajdziesz także grafiki przypominające o najważniejszych wartościach, w których powinien wyrastać mały człowiek – miłości, szczęściu i podążaniu za własnymi, często odważnymi, marzeniami.

Uniwersalny podarunek

Wyżej pisaliśmy o dzieciach, ale chrzest mogą przyjmować także dorośli. Wiemy jak ciężko dobrać prezent dla takich osób, które mają już określone wymagania i gust. Nasze plakaty są tak uniwersalne, że spodobają się nawet starszym osobom obchodzącym tę wyjątkową uroczystość. Będą miłą pamiątką, którą można powiesić w salonie czy nawet sypialni, by podkreślić jak znaczący był to dla Ciebie dzień. W sypialni szczególnie pięknie prezentują się inicjały – proponujemy wybrać odpowiadające imieniu Twojemu i Twojej partnerki, a pomiędzy, niejako dla równowagi, powiesić plakat ze znakiem and.

Wracając do tematu dzieci możesz także pomyśleć o praktycznym zastosowaniu takich metalicznych dekoracji – jeśli masz więcej dzieci, które mieszkają w jednym pokoju, możesz wyznaczać ich odrębne strefy kolorami ścian, meblami, a nawet takimi plakatami! Wieszając je w ramce nadasz wrażenia głębi i optycznie powiększysz lub poszerzysz – wszystko zależy od ustawienia – pomieszczenie.

Gwarantujemy, że taki podarunek na chrzest będzie prezentem trafionym!