Zaznacz stronę

Dzień Ojca

Ten wyjątkowy dzień zmusza nas, abyśmy zatrzymali się na chwilę i zastanowili, co tak naprawdę w życiu jest najważniejsze. Rodzina to rzecz święta, a na natłoku codziennych obowiązków często zapominamy jak wiele jej zawdzięczamy. Rodzice to ludzie, którzy poświęcili dla nas swoje całe dorosłe życie, dlatego kochamy ich tak bardzo. W Dzień Ojca możemy podziękować naszemu wspaniałemu tacie, za trud włożony w nasze wychowanie. Mimo, że powinniśmy robić to każdego dnia, to jednak czasami potrzebujemy zewnętrznego bodźca, który zmotywuje na do działania.

Chcemy wyrazić naszą wdzięczność i podziw dla wszystkich ojców, którzy dzielnie przez wiele lat zaplatają swoim małym córeczką warkoczyki i którzy uczą swoich małych synków zasad gry w piłkę nożną, którzy walczą o godne życie dla swoich dzieci i którzy starają się jak mogą by być najlepszym tatą pod Słońcem. Chcemy, aby wiedzieli, że to wszystko widzimy, doceniamy i za to właśnie ich kochamy!

Bohater nr 1

Z racji tego, że ojcowie to dla nas prawdziwi bohaterowie, postanowiliśmy stworzyć kolekcję złotych plakatów, które sprawią, że na twarzy każdego ojca zagości szczery uśmiech. W tej kategorii znajdziesz plakaty dla ojca, które zostały dopasowane do jego zainteresowań i do jego hobby. Masz też możliwość stworzyć plakat, który opatrzymy Twoim autorskim tekstem.

Ojciec, to bohater dzieciństwa i z biegiem czasu zapominamy ile dla nas znaczy, dlatego postarajmy się to zmienić i na nowo pokazać swojemu tacie, że widzimy w nim kogoś wyjątkowego, jedynego w swoim rodzaju, że kochamy i cnimy za siłę i mądrość, że dziękujemy za przekazane nauki i poświęcony czas. Nasze plakaty, to wspaniały, oryginalny prezent, który będzie towarzyszył ojcom przez długi czas i z każdym dniem przypominał im, że są prawdziwymi bohaterami.