Zaznacz stronę

Chłopak na medal.

Wielkimi krokami zbliża się ten upragniony przez wszystkich mężczyzn dzień, w którym to kobiety będą ich obskakiwać, dawać prezenty i szeptać czułe słówka. Tak, to właśnie dzień chłopaka! Panowie mimo wieku dorosłego, nadal w głębi są tymi małymi chłopcami, którzy robili proce z kawałka drewna i gumki recepturki. Wieczni Piotrusiowe… Właśnie za to ich kochamy! Za nieposkromioną naturę, która urozmaica nasze codzienne, szare życie. To oni wywołują uśmiechy na naszych twarzach, gdy wracamy zmęczone do domu, a w kuchni czeka na nas ogromny bałagan, pośród którego stoi nasz ukochany książę, bynajmniej nie na białym koniu, ale z lekko przypaloną lasagną. Na taki widok, nawet największe problemy, muszą zejść na boczny tor

Mężczyźni, faceci, chłopaki, chłopcy i chłopięta! Bez nich życie byłoby po prostu nudne. Oni pomagają nam wyzwolić w sobie moce, o które byśmy siebie nie podejrzewały. Oni sprawiają, że staramy się ciągle się rozwijać. Oni pokazują nam swój świat, z którego wiele możemy się nauczyć. Tak samo działo to w drugą stronę. Wzajemnie się dopełniamy, dlatego w dzień ich święta, pokażmy, że kochamy, doceniamy i szanujemy.

Książę na złotym koniu

Zainspirowani wewnętrzną siłą bijącą od mężczyzn, postanowiliśmy stworzyć linię złotych plakatów, które sprawdzą się idealnie w roli prezentu z okazji dnia chłopaka. Zabawne grafiki i humorystyczne hasła, poprawią dzień Twojemu wybrankowi, a przy okazji przypomną mu, jaką wspaniałą kobietę ma u swego boku, które wręcza mu takie wspaniałe prezenty. ☺ Pomożemy Ci sprawić, że na twarzy Twojego męża, narzeczonego, chłopaka, przyjaciela zagości uśmiech.

Męskie plakaty dostępne są w sześciu wariatach kolorystycznych: złotym błyszczącym, złotym matowym, srebrnym, miedzianym, rose gold lub czarnym (bez błysku). Dzięki temu, możesz wybrać odpowiedni plakat, który będzie idealnie pasował do Twojego mężczyzny, jak i do jego wnętrza. Podaruj mu odrobinę złotego blasku. Faceci też lubią błyskotki!