Wybierz Kategorie
Plakaty ślubne - ZlotePlakaty.pl

Plakaty ślubne

Wyświetlanie 1–12 z 63 wyników

 • Plakat ślubny welcome to the wedding złoty

  Plakat Welcome To The Wedding

  od 35,00
 • Plakat ślubny unplugged ceremony złoty

  Plakat Unplugged Ceremony

  od 35,00
 • Plakat ślubny trust me you can dance złoty

  Plakat Trust Me

  od 35,00
 • Plakat ślubny today two families złoty

  Plakat Today Two Families

  od 35,00
 • Plakat ślubny sip sip hooray złoty

  Plakat Sip Sip Hooray

  od 35,00
 • Plakat ślubny share the love hasztag złoty

  Plakat Share The Love

  od 35,00
 • Plakat ślubny love is sweet złoty

  Plakat Love Is Sweet

  od 35,00
 • Plakat ślubny guest book złoty

  Plakat Guest Book

  od 35,00
 • Plakat ślubny Dessert Bar złoty

  Plakat Dessert Bar

  od 35,00
 • Plakat ślubny cheers złoty

  Plakat Cheers

  od 35,00
 • Plakat ślubny cards and gifts złoty

  Plakat Cards And Gifts

  od 35,00
 • Plakat ślubny dwie rodziny złoty

  Plakat Dziś Dwie Rodziny Staną Się Jedną

  od 35,00

Na ślub z plakatem

Zbliża się Twój wielki dzień i chciałbyś uświetnić go czymś wyjątkowym? A może bliska Ci osoba wychodzi za mąż lub się żeni? Proponujemy plakaty, które będą pięknym prezentem upamiętniającym tę jedyną w swoim rodzaju uroczystość.

Znajdziesz u nas personalizowane plakaty ślubne z nazwiskiem, datą lub imionami Młodej Pary. Co więcej proponujemy także zestawy dwóch plakatów z napisami, na przykład His Beauty i Her Beast, które świetnie sprawdzą się w sypialni w niezobowiązujący i zabawny sposób pokazując, która strona łóżka jest czyja. Jeśli wolisz bardziej tradycyjne upominki proponujemy plakat z tekstem Hymnu o miłości napisanym przez świętego Pawła. Nasze dekoracje mogą uczestniczyć w każdym ważnym momencie, który prowadzi Cię do wielkiego dnia Twojego ślubu. Przykładowo na imprezie z okazji zaręczyn bezbłędnie wpasuje się plakat z podobizną diamentów. Takimi plakatami możesz również udekorować salę weselną, a jeśli jesteś gościem Młodej Pary to możemy dla Ciebie stworzyć kartkę z życzeniami i jedną z prezentowanych przez nas grafik.

Wyjątkowy prezent

Dawniej ślub wiązał się z wyprowadzką z rodzinnego domu i zamieszkaniem w nowym miejscu, dlatego Młodym często dawano w prezencie artykuły gospodarstwa domowego, zastawy, pościele i inne tego typu potrzebne do urządzenia się rzeczy. Dziś decyzja o ślubie najczęściej poprzedzona jest wcześniejszym mieszkaniem razem. Gust i dostępność towarów się zmieniły, dlatego wiele osób zamiast dawać wybrane przez siebie zestawy kawowe decyduje się na ofiarowanie pieniędzy lub dekoracji do wnętrz, które nie zajmują aż tak wiele miejsca co karton z sosjerkami.

Wybierając nasze plakaty masz gwarancję eleganckiego prezentu, który będzie cieszył przez lata. Grafiki są na tyle delikatne i uniwersalne, że po dobraniu odpowiedniej ramki będą pasowały do każdego wnętrza. Co więcej – mogą stać się pięknym dopełnieniem albumu ze zdjęciami z sesji ślubnej. Ich metaliczny kolor wyeksponowany na białym tle jest niczym delikatne podkreślenie uroku Panny Młodej, natomiast grafika na czarnym tle będzie pięknie korespondowała z tradycyjnym, ciemnym garniturem Pana Młodego. Taka dekoracja na pewno przypadnie do gustu zarówno tradycyjnym parom, jak i nieco bardziej nowoczesnym!