Zaznacz stronę

Plakaty na roczek i urodziny dziecka

Showing 1–12 of 320 results

 • plakat geometryczne serce złoty

  Plakat Serce Geometryczne

  29,00zł
 • plakat minimalistyczny z piórkiem złoty

  Plakat Piórko

  29,00zł
 • plakat mały książę złoty

  Plakat Cytat Mały Książę

  29,00zł
 • plakat łapacz snów złoty

  Plakat Łapacz Snów

  29,00zł
 • Plakat Geometryczny Kot złoty

  Plakat Geometryczny Kot

  29,00zł
 • plakat z mandalą złoty

  Plakat Mandala

  29,00zł
 • Plakat dla dzieci ptaszki złoty

  Plakat Ptaszki na linie

  29,00zł
 • Plakat dla dzieci jednorożec złoty

  Plakat Jednorożec

  29,00zł
 • Plakat Serce Z Imieniem

  29,00zł
 • Plakat marzenia się spełniają złoty

  Plakat Marzenia Się Spełniają

  29,00zł
 • plakat geometryczny słoń złoty

  Plakat Geometryczny Słoń

  29,00zł
 • Plakat dla dziecka little princess złoty

  Plakat Little Princess

  29,00zł

Plakaty idealne na roczek i urodziny dziecka

Zbliżają się urodziny Twojego dziecka? Albo zostałaś zaproszona na urodziny dziecka znajomych? Nie chcesz dawać mu kolejnych zabawek, które już i tak nie mieszczą się w pokoju? Książka czy ubrania to zawsze dobry pomysł, ale po chwili z nich wyrośnie i nie zostanie mu żadna pamiątka. Warto wybrać coś, co będzie cieszyło oko malucha również kiedy będzie starszy. Dzieci są jak małe sroki – lubią wodzić wzrokiem za wszystkim co się błyszczy, dlatego nasze uszlachetniane metalicznymi foliami plakaty idealnie spełnią swoją rolę.

Proponowane przez nas powyższe plakaty zostały stworzone z myślą o dzieciach, dlatego też wizualizują ich ulubione zwierzątka, zabawy, a nawet marzenia. Znajdziesz tu grafiki z podobizną kotków, tipi, jednorożców, a także pointy baletnicy. Takie plakaty świetnie odnajdą się w każdym dziecięcym pokoju, niezależnie od tego czy jego właściciel jest chłopcem czy dziewczynką. Dla dzieci kochających czytać proponujemy plakat z cytatem z Małego Księcia albo z radosnym okrzykiem Hakuna Matata. Dla tych, którzy wolą aktywność na świeżym powietrzu – grafika Little explorer zachęcająca do górskich wędrówek. Dzieci marzące o stanięciu w świetle reflektorów również znajdą tutaj coś dla siebie – plakat Little rock star, Diva czy Super hero na pewno spełnią ich oczekiwania. Dodatkowo niezależnie od prezentowanych tutaj propozycji możemy stworzyć wybraną przez Ciebie grafikę dostosowaną do zainteresowań i osobowości małego człowieka.

Rosną razem z dzieckiem

Tak jak pisaliśmy wyżej – takie plakaty są prezentem na lata, a wszystko to przez metodę, którą je uszlachetniamy. Jeśli jednak zamierzasz podarować plakat na pierwsze urodziny proponujemy zaopatrzyć się u nas również w ramkę. Jest ona całkowicie bezpieczna dla dziecka, dzięki pleksi nie tłucze się tak jak zwykłe szkło, więc maluch będzie mógł się zaznajomić ze swoim prezentem bez obaw o uszczerbek na zdrowiu.

Niewątpliwym atutem naszych grafik jest też to, że nie są one w typowo dziecięcych kolorach przez co nie znudzą się nawet po całkowitym remoncie dziecięcego pokoju. Eleganckie metaliczne barwy to coś co nigdy nie wyjdzie z mody. Taki prezent to piękny i ponadczasowy podarunek, który spodoba się zarówno maluchowi, jak i jego rodzicom!