Zaznacz stronę

Plakaty walentynkowe

Wyświetlanie 1–12 z 70 wyników

 • plakat geometryczne serce złoty

  Plakat Serce Geometryczne

  Oceniony 5.00 na 5.
  29,00zł
 • plakat love story złoty

  Plakat Love Story

  Oceniony 5.00 na 5.
  29,00zł
 • plakat z ustami złoty

  Plakat Usta

  Oceniony 5.00 na 5.
  29,00zł
 • plakat lets get naked złoty

  Plakat Let’s Get Naked

  29,00zł
 • Plakat ślubny hymn o miłości złoty

  Plakat Hymn O Miłości

  35,00zł
 • Plakat do sypialni mrs mr złoty

  Plakat Mr Mustache & Mrs Lips – Zestaw 2 Plakatów

  Oceniony 5.00 na 5.
  44,00zł
 • Plakat Wasze Imiona, Nieskończona Miłość

  Oceniony 5.00 na 5.
  29,00zł
 • Plakat ślubny personalizacja złoty

  Plakat Pan I Pani Nowak 2

  Oceniony 5.00 na 5.
  35,00zł
 • plakat nieskończona miłość złoty

  Plakat Endless Love

  29,00zł
 • Plakat do sypialni mrs mr right złoty

  Plakat Mr Right & Mrs Always Right- Zestaw 2 Plakatów

  44,00zł
 • Plakat Forever – Spersonalizowany Plakat

  35,00zł
 • Plakat polski dom jest tam gdzie serce złoty

  Plakat Dom Jest Tam, Gdzie Jest Twoje Serce

  29,00zł

Trwałe komplementy

Nieuchronnymi krokami zbliża się Dzień Zakochanych, a Ty nie wiesz co ofiarować swojej drugiej połówce? Uważasz, że standardowe kartki walentynkowe, kwiaty i czekoladki to za mało? Dzięki naszym propozycjom możesz zadbać o to, by Twoja ukochana lub Twój ukochany poczuł się wyjątkowo. Są osoby, które w Walentynki chodzą na randki, do kina, restauracji. Są też tacy, którzy wybierają domowe zacisze. Uważamy, że prezentowane przez nas dekoracje do wnętrz dodadzą blasku zarówno tym, którzy spędzają ten dzień aktywnie, jak i takim, którzy wolą cieszyć się wzajemną bliskością w ciszy i spokoju.

Stworzyliśmy delikatne grafiki, którymi będziesz mógł skomplementować swoją bratnią duszę. Ich cechą charakterystyczną jest także to, że będą się elegancko prezentować niezależnie od świętowanego dnia, a więc również z końcem lutego.

Wyraź swoje uczucie plakaty

Wiemy, że Walentynki to szczególny dzień, o którym krzyczą nawet długopisy powykręcane w kształt serduszek, ale nie dajmy się zwariować. Naszym zdaniem miłość i szacunek powinniśmy sobie okazywać każdego dnia, niezależnie od okazji i czerwonych wystaw sklepowych. Właśnie przez to zdecydowaliśmy, że nasze plakaty walentynkowe nie będą tak oczywiste i porażające swoimi wyznaniami. Fani zespołu rockowego z Liverpoolu – The Beatles – na pewno będą zachwyceni grafiką nawiązującą do ich zainteresowań, a mianowicie plakatem z tytułem jednej z piosenek – All you need is love. Osobom, które chcą dodatkowo podkreślić unikatowość kochanej osoby polecamy zamówić plakaty spersonalizowane. Nieskończona miłość czy grafika z inicjałem imienia – obdarowana osoba na pewno poczuje się wyjątkowo.

Powyższe plakaty będą również pomocą dla osób, które nie potrafią mówić o uczuciach. Kiedyś pewne czekoladki wyrażały więcej niż 1000 wypowiedzianych słów – dziś są to grafiki z różnymi napisami. Czy nie byłoby Ci miło, gdybyś tuż po przebudzeniu się zobaczył tekst, który zapewnia o całodobowych, gorących uczuciach, czyli I love you in the morning? Na pewno od razu poczułbyś się szczęśliwszy i bardziej zmotywowany do działania.