Wybierz Kategorie
Plakaty walentynkowe - ZlotePlakaty.pl

Plakaty walentynkowe

Wyświetlanie 1–12 z 35 wyników

 • Plakat ślubny Our lovestory złoty

  Plakat Our Love Story

  od 35,00
 • Plakat Ślubny Nasza Historia złoty

  Plakat Nasza Historia

  od 35,00
 • Plakat ślubny żyli długo i szczęśliwie złoty

  Plakat Żyli Długo I Szczęśliwie

  od 35,00
 • Plakat ślubny wasze imiona wstążki złoty

  Plakat Wasze Imiona Wstążki

  od 35,00
 • Plakat ślubny Favorite Place złoty

  Plakat Together Is Our Favorite Place To Be

  od 35,00
 • Plakat ślubny Love never fails złoty

  Plakat Love Never Fails

  od 35,00
 • Plakat ślubny Wasze Inicjały złoty

  Plakat Wasze Inicjały

  od 35,00
 • Plakat ślubny Wasze Imiona wianek złoty

  Plakat Wasze Imiona

  od 35,00
 • Plakat ślubny Famous Couple złoty

  Plakat Famous Couple

  od 35,00
 • Plakat do sypialni mrs mr right złoty

  Plakat Mr Right & Mrs Always Right- Zestaw 2 Plakatów

  od 44,00
 • Plakat do sypialni mrs mr złoty

  Plakat Mr Mustache & Mrs Lips – Zestaw 2 Plakatów

  od 44,00
 • Plakat do sypialni beauty beast złoty

  Plakat His Beauty & Her Beast – Zestaw 2 Plakatów

  od 44,00

Trwałe komplementy

Nieuchronnymi krokami zbliża się Dzień Zakochanych, a Ty nie wiesz co ofiarować swojej drugiej połówce? Uważasz, że standardowe kartki walentynkowe, kwiaty i czekoladki to za mało? Dzięki naszym propozycjom możesz zadbać o to, by Twoja ukochana lub Twój ukochany poczuł się wyjątkowo. Są osoby, które w Walentynki chodzą na randki, do kina, restauracji. Są też tacy, którzy wybierają domowe zacisze. Uważamy, że prezentowane przez nas dekoracje do wnętrz dodadzą blasku zarówno tym, którzy spędzają ten dzień aktywnie, jak i takim, którzy wolą cieszyć się wzajemną bliskością w ciszy i spokoju.

Stworzyliśmy delikatne grafiki, którymi będziesz mógł skomplementować swoją bratnią duszę. Ich cechą charakterystyczną jest także to, że będą się elegancko prezentować niezależnie od świętowanego dnia, a więc również z końcem lutego.

Wyraź swoje uczucie plakaty

Wiemy, że Walentynki to szczególny dzień, o którym krzyczą nawet długopisy powykręcane w kształt serduszek, ale nie dajmy się zwariować. Naszym zdaniem miłość i szacunek powinniśmy sobie okazywać każdego dnia, niezależnie od okazji i czerwonych wystaw sklepowych. Właśnie przez to zdecydowaliśmy, że nasze plakaty walentynkowe nie będą tak oczywiste i porażające swoimi wyznaniami. Fani zespołu rockowego z Liverpoolu – The Beatles – na pewno będą zachwyceni grafiką nawiązującą do ich zainteresowań, a mianowicie plakatem z tytułem jednej z piosenek – All you need is love. Osobom, które chcą dodatkowo podkreślić unikatowość kochanej osoby polecamy zamówić plakaty spersonalizowane. Nieskończona miłość czy grafika z inicjałem imienia – obdarowana osoba na pewno poczuje się wyjątkowo.

Powyższe plakaty będą również pomocą dla osób, które nie potrafią mówić o uczuciach. Kiedyś pewne czekoladki wyrażały więcej niż 1000 wypowiedzianych słów – dziś są to grafiki z różnymi napisami. Czy nie byłoby Ci miło, gdybyś tuż po przebudzeniu się zobaczył tekst, który zapewnia o całodobowych, gorących uczuciach, czyli I love you in the morning? Na pewno od razu poczułbyś się szczęśliwszy i bardziej zmotywowany do działania.