Zaznacz stronę

Plakaty walentynkowe

Wyświetlanie 1–12 z 49 wyników

 • Zestaw plakatów be still my sould do sypianli

  Plakat Be Still My Soul – Zestaw 2 Plakatów

  44,00zł
 • Plakat Premium You're My Person

  Plakat You’re My Person

  69,00zł
 • Plakat Premium You Light Up My Life

  Plakat You Light Up My Life

  69,00zł
 • Plakat Premium To Me You Are Perfect

  Plakat To Me You Are Perfect

  69,00zł
 • Plakat Premium Soul Mates

  Plakat Soul Mates

  69,00zł
 • Plakat Premium Miłość

  Plakat Miłość

  69,00zł
 • Plakat Premium Loving You Is Easy

  Plakat Loving You Is Easy

  69,00zł
 • Plakat Premium Love Wins

  Plakat Love Wins

  69,00zł
 • Plakat Premium It Was Always You

  Plakat It Was Always You

  69,00zł
 • Plakat Premium And In The Chaos There Was You

  Plakat And In The Chaos There Was You

  69,00zł
 • Plakat ślubny Our lovestory złoty

  Plakat Our Love Story

  35,00zł
 • Plakat Ślubny Nasza Historia złoty

  Plakat Nasza Historia

  35,00zł

Trwałe komplementy

Nieuchronnymi krokami zbliża się Dzień Zakochanych, a Ty nie wiesz co ofiarować swojej drugiej połówce? Uważasz, że standardowe kartki walentynkowe, kwiaty i czekoladki to za mało? Dzięki naszym propozycjom możesz zadbać o to, by Twoja ukochana lub Twój ukochany poczuł się wyjątkowo. Są osoby, które w Walentynki chodzą na randki, do kina, restauracji. Są też tacy, którzy wybierają domowe zacisze. Uważamy, że prezentowane przez nas dekoracje do wnętrz dodadzą blasku zarówno tym, którzy spędzają ten dzień aktywnie, jak i takim, którzy wolą cieszyć się wzajemną bliskością w ciszy i spokoju.

Stworzyliśmy delikatne grafiki, którymi będziesz mógł skomplementować swoją bratnią duszę. Ich cechą charakterystyczną jest także to, że będą się elegancko prezentować niezależnie od świętowanego dnia, a więc również z końcem lutego.

Wyraź swoje uczucie plakaty

Wiemy, że Walentynki to szczególny dzień, o którym krzyczą nawet długopisy powykręcane w kształt serduszek, ale nie dajmy się zwariować. Naszym zdaniem miłość i szacunek powinniśmy sobie okazywać każdego dnia, niezależnie od okazji i czerwonych wystaw sklepowych. Właśnie przez to zdecydowaliśmy, że nasze plakaty walentynkowe nie będą tak oczywiste i porażające swoimi wyznaniami. Fani zespołu rockowego z Liverpoolu – The Beatles – na pewno będą zachwyceni grafiką nawiązującą do ich zainteresowań, a mianowicie plakatem z tytułem jednej z piosenek – All you need is love. Osobom, które chcą dodatkowo podkreślić unikatowość kochanej osoby polecamy zamówić plakaty spersonalizowane. Nieskończona miłość czy grafika z inicjałem imienia – obdarowana osoba na pewno poczuje się wyjątkowo.

Powyższe plakaty będą również pomocą dla osób, które nie potrafią mówić o uczuciach. Kiedyś pewne czekoladki wyrażały więcej niż 1000 wypowiedzianych słów – dziś są to grafiki z różnymi napisami. Czy nie byłoby Ci miło, gdybyś tuż po przebudzeniu się zobaczył tekst, który zapewnia o całodobowych, gorących uczuciach, czyli I love you in the morning? Na pewno od razu poczułbyś się szczęśliwszy i bardziej zmotywowany do działania.