Zaznacz stronę

Plakaty podróżnicze

Showing 1–12 of 186 results

 • plakat z mapą świata złoty

  Plakat Mapa Świata

  29,00zł
 • plakat z kompasem złoty

  Plakat Kompas

  29,00zł
 • Plakat mapa świata oh the places złoty

  Plakat Mapa Świata – Oh The Places You’ll Go

  29,00zł
 • plakat warszawa złoty

  Plakat Na Ścianę Warszawa

  29,00zł
 • Zestaw plakatów podróżniczych

  Zestaw 6 Plakatów Podróżniczych

  169,00zł
 • plakat z wieżą eiffla złoty

  Plakat Z Wieżą Eiffla

  29,00zł
 • plakat z miastem Nowy Jork złoty

  Plakat Nowy Jork

  29,00zł
 • plakat Paryż złoty

  Plakat Paris France

  29,00zł
 • Plakat morski statek złoty

  Plakat Statek

  29,00zł
 • plakat z londynem złoty

  Plakat Na Ścianę Londyn

  29,00zł
 • plakat z palmą złoty

  Plakat Palma

  29,00zł
 • plakat z Paryżem złoty

  Plakat Na Ścianę Paryż

  29,00zł
Kategorie

Plakaty podróżnicze – podróże małe i duże

Lubicie podróżować? Wędrować bez planu po bezdrożach czy z co do minuty rozplanowanym dniem odhaczać po kolei wszystkie ważne zabytki? W tej kategorii proponujemy Ci plakaty inspirowane podróżami dalszymi i bliższymi. Znajdziesz tutaj grafiki z akcentami geograficznymi, marynistycznymi, a nawet botanistycznymi.

Uważamy, że takie plakaty podróżnicze to również piękny pomysł na prezent. Czasem zdarza się, że w codziennym pędzie zapominamy o wymarzonych przez nas podróżach. Dobrze, gdy mamy wokół siebie ludzi, którzy w taki nienachalny sposób potrafią nam o nich przypomnieć i okazać wsparcie w realizacji naszych pragnień. Może elegancki, błyszczący plakat oprawiony w ramkę i powieszony w salonie stanie się przypomnieniem motywującym do podążania w kierunku marzeń? Jedno jest pewne – jeśli po drodze się zagubimy i stracimy nasz azymut, plakat Kompas może okazać się pomocny 🙂

Plakaty podróżnicze – świat w naszym pokoju

Miłośnicy bliższych podróży ucieszą się widząc panoramy europejskich stolic, na przykład Pragi, Budapesztu czy Paryża. Na każdym z takich plakatów staraliśmy się odwzorować najbardziej charakterystyczne dla danego miejsca budynki, mosty i pomniki. Osoby, które lubią spędzać czas wolny na świeżym powietrzu, w lesie, na polanie, a nawet w miejskim parku, będą zachwycone plakatem z grafiką ukochanego przez wszystkie dzieci dmuchawca albo liścia paproci.

Natomiast Ci z Was, którzy najlepiej wypoczywają podczas przebywania nad wodą, kochają pływanie łódkami, statkami i jachtami będą zachwyceni plakatem z podobizną starego galeonu, sterem czy kotwicą. Takimi dekoracjami możecie nawet udekorować swoje kajuty, co jeszcze bardziej uprzyjemni Wam morskie przeprawy.

Miłośnikom dalszych podróży spodobają się na pewno grafiki z hinduską mandalą, rafami koralowymi czy plakaty inspirowane Nowym Jorkiem takie jak linie i stacje metra. Dzięki wybraniu kilku plakatów podróżniczych możesz stworzyć wyjątkową galerię ścienną odwzorowującą wszystkie odbyte przez Ciebie podróże albo nawiązującą do wypraw, które są dopiero przed Tobą. Świetnie prezentuje się również duży plakat Mapa świata otoczony zdjęciami i plakatami opowiadającymi o miejscach, które udało już Ci się odwiedzić.