Zaznacz stronę

Plakaty miasta świata

Showing 1–12 of 153 results

 • plakat warszawa złoty

  Plakat Na Ścianę Warszawa

  29,00zł
 • plakat z miastem Nowy Jork złoty

  Plakat Nowy Jork

  29,00zł
 • plakat z londynem złoty

  Plakat Na Ścianę Londyn

  29,00zł
 • plakat z Paryżem złoty

  Plakat Na Ścianę Paryż

  29,00zł
 • Plakat miasta świata Kraków złoty

  Plakat Na Ścianę Kraków

  29,00zł
 • Plakat miasta świata Gdańsk złoty

  Plakat Na Ścianę Gdańsk

  29,00zł
 • plakat z Rzymem złoty

  Plakat Na Ścianę Rzym

  29,00zł
 • Plakat miasta świata Wrocław złoty

  Plakat Na Ścianę Wrocław

  29,00zł
 • Plakat miasta świata Łódź złoty

  Plakat Na Ścianę Łódź

  29,00zł
 • Plakat miasta świata praga złoty

  Plakat Praga

  29,00zł
 • Plakat miasta świata Berlin złoty

  Plakat Na Ścianę Berlin

  29,00zł
 • Plakat miasta świata Lublin złoty

  Plakat Na Ścianę Lublin

  29,00zł

Plakaty miasta świata – każde miasto na wyciągnięcie dłoni

Podobno podróże kształcą, rozwijają i poszerzają horyzonty. Osobiście w pełni się z tym zgadzamy. Kochamy podróżować, czytać o bliższych i dalszych krajach oraz słuchać podróżniczych opowieści. Doceniamy chęć eksponowania pamiątek przywożonych z różnych zakątków świata, ale także staramy się zachować w nich umiar i względny porządek. Lubimy tworzyć kolekcje, które wpasowują się we wnętrze, nie zagracając go i nie stwarzając wrażenia przesytu. Dlatego stworzyliśmy serię plakatów inspirowanych miastami świata, które będą miłym przypomnieniem o odbytych podróżach.

W stworzonej przez nas kategorii plakaty miasta świata znajdziesz panoramy największych stolic. Na każdej z nich można znaleźć i rozpoznać najbardziej znane zabytki i miejsca danego miasta. Dodatkowo proponujemy plakaty związane z Paryżem czy innymi najważniejszymi modowymi stolicami takimi jak Mediolan czy Nowy Jork. Tak jak pisaliśmy wyżej takie plakaty to wyjątkowe pamiątki po podróżach, mogą również symbolizować marzenia, których spełnienie jest dopiero przed nami. Naszym zdaniem warto otaczać się dekoracjami, które mobilizują nas do osiągnięcia celu.

Plakaty miasta świata – nie tylko dla zorganizowanych

Należycie do osób, które miesiącami planują urlop, sprawdzają hotele, miejsca godne odwiedzenia, restauracje z prawdziwie lokalnym jedzeniem? Kupujecie mapy danego miasta i kraju i kolorowym cienkopisem zakreślacie punkty, które musicie odwiedzić choćby się waliło i paliło? Na 3 tygodnie przed urlopem zaczynacie kompletować zawartość walizki i składać ulubione ubrania? A może należycie do diametralnie odmiennej grupy osób, które decyzję o wyjeździe podejmują spontanicznie, a do szybko pakowanej torby wrzucają jeszcze mokre rzeczy tak, by jak najszybciej wyruszyć w drogę?

Niezależnie od tego, który wariant wybieracie na pewno lubicie otaczać się przedmiotami nawiązującymi do Waszej podróży. Jedyna różnica jest taka, że planujący otaczają się przed, a spontaniczni po jej odbyciu.

Plakaty miasta świata do powieszenia będą pięknie prezentować się na Twoich ścianach. Co więcej możesz nawet pokusić się o zamówienie dużego plakatu z grafiką mapy, a następnie przypinać do niej pinezkami małe plakaciki z podobiznami miast, które udało Ci się odwiedzić. Stanie się to wyjątkową, personalizowaną dekoracją, która doda charakteru każdemu gabinetowi i salonowi, odwzorowując tym samym Twoją pasję jaką są podróże.

Jeżeli szukasz plakatu z innym miastem niż nasze propozycje, napisz do nas.