Wybierz Kategorie
Plakaty typograficzne - z napisami na ścianę - ZlotePlakaty.pl

Plakaty Typograficzne

Wyświetlanie 1–12 z 277 wyników

 • Plakat życie zaczyna się po kawie złoty

  Plakat Życie Zaczyna Się Po Kawie

  od 29,00
 • Plakat życie jest podróżą złoty

  Plakat Życie Jest Podróżą, Która Zawsze Prowadzi Do Domu

  od 29,00
 • Plakat noś swoją koronę złoty

  Plakat Zawsze Noś Swoją Niewidzialną Koronę

  od 29,00
 • Plakat Zawsze całuj mnie na dobranoc złoty

  Plakat Zawsze Całuj Mnie Na Dobranoc

  od 29,00
 • Plakat wszystko jest trudne nim staje się łatwe złoty

  Plakat Wszystko Jest Trudne Nim Staje Się Łatwe

  od 29,00
 • Plakat w tej kuchni się tańczy złoty

  Plakat W Tej Kuchni Się Tańczy

  od 29,00
 • Plakat tu się przytula złoty

  Plakat Tu Się Przytula

  od 29,00
 • Plakat typograficzny skomplikowany porządek złoty

  Plakat Skomplikowany Porządek

  od 29,00
 • Plakat to nie bałagan, to feng shui złoty

  Plakat To Nie Bałagan, To Moje Feng Shui

  od 29,00
 • Plakat sekretny składnik złoty

  Plakat Sekretnym Składnikiem Jest Miłość

  od 29,00
 • Plakat Nasze Szczęście złoty

  Plakat Razem Tworzymy Nasze Szczęście

  od 29,00
 • Plakat razem mamy wszystko złoty

  Plakat Razem Mamy Wszystko

  od 29,00

Więcej niż tysiąc obrazów

Doskonale rozumiemy, że są osoby, do których bardziej niż obraz przemawia słowo pisane. Z resztą nie ma co sie dziwić – obraz można dowolnie interpretować, a napis jest już skonkretyzowany, określony i jasno pokazuje, w którym kierunku mają podążać nasze myśli.

To właśnie dla Was stworzyliśmy serię plakatów typograficznych. W ofercie naszego sklepu znajdziesz zarówno plakaty z samym napisem, jak i z napisem w otoczeniu współgrającej z nim grafiki, byś nie musiał wybierać pomiędzy żadną z tych ważnych form postrzegania i decydować, która jest dla Ciebie bardziej znacząca.

Jeden obraz i tysiąc słów

Dawniej wieszaliśmy na ścianach swoich pokoi obrazy – sceny historyczne, pejzaże czy inne jelenie na rykowisku. Dziś, w świecie dążącym do jak największego uproszczenia przekazu, wybieramy proste, wręcz minimalistyczne dekoracje. Nie odmawiamy piękna dawnej formie dekorowania, ale mamy wrażenie, że była ona nieco zbyt przytłaczająca. Uważamy natomiast, że plakaty dodają wnętrzom lekkości, elegancji, a nawet odrobinę naturalnego luzu.

W naszej ofercie znajdziesz plakaty typograficzne o najróżniejszym przekazie. Teksty motywujące, zabawne, podnoszące na duchu… Nie są to zwyczajne hasła jakich wiele, ale dzięki połączeniu przekazu słownego i niebanalnej stylistyki – nabierają nowego znaczenia. Takie plakaty to także bardzo dobry pomysł na praktyczny prezent. Świetnie zaprezentują się w każdym pomieszczeniu, a po zamówieniu z ramką i odpowiednim rzepem Command, od razu po odebraniu przesyłki możemy zawiesić je na ścianie. Bez konieczności zbędnego niepokojenia sąsiadów wierceniem lub przybijaniem gwoździ, bez długiego zastanawianiem się w jakim miejscu go przywiesić, bez szukania ramki odpowiadającej rozmiarem i kolorem, po prostu – bez zmartwień. Niebagatelne jest też to, że nasze plakaty są wykonywane na papierze bardzo dobrej jakości i uszlachetniane różnymi kolorami metalicznych folii, w ten sposób znacząco odróżniając się od zwykłego, wydrukowanego domową metodą plakatu typograficznego. Intrygujące słowa i delikatny błysk srebra, złota, miedzi… Cóż innego tak pięknie doda naszemu wnętrzu niewymuszonego szyku?