Zaznacz stronę

Plakaty po angielsku z napisami

Showing 1–12 of 234 results

 • plakat love story złoty

  Plakat Love Story

  29,00zł
 • plakat lets get naked złoty

  Plakat Let’s Get Naked

  29,00zł
 • Plakat do sypialni mrs mr złoty

  Plakat Mr Mustache & Mrs Lips – Zestaw 2 Plakatów

  44,00zł
 • Plakat mapa świata oh the places złoty

  Plakat Mapa Świata – Oh The Places You’ll Go

  29,00zł
 • plakat stay beautiful złoty

  Plakat Stay Beautiful

  29,00zł
 • Plakat glamour czarne tło

  Plakat Glamour

  29,00zł
 • Plakat glamour dream czarne tło

  Plakat Dream

  29,00zł
 • plakat do kuchni but fist cofee złoty

  Plakat But First Coffee

  29,00zł
 • Plakat glamour perfumy mon cheri złoty

  Plakat Perfumy Mon Cheri

  29,00zł
 • Plakat inspire czarne tło

  Plakat Inspire

  29,00zł
 • Plakat do kuchni kubek kawy złoty

  Plakat Life Begins After Coffee

  29,00zł
 • Plakat typograficzny good vibes only złoty

  Plakat Good Vibes Only

  29,00zł

Ulubione sentencje bliżej Ciebie, czyli plakaty po angielsku

Nieszablonowe projekty oraz rozwiązania w wystroju wnętrz wymagają dużej dozy wysiłku i kreatywności – próba personalizacji w tych aspektach może być bardzo trudna i wymagająca. Warto w takiej sytuacji zdecydować się na uniwersalne wzory i sentencje, które zawierają plakaty po angielsku. Są one nietypowym dodatkiem w aranżacji przestrzeni, który oprócz niesamowitych walorów estetycznych niesie ze sobą też różnorodne przesłania.

Dużo osób lubi otaczać się słowami, które mają dla nich konkretne znaczenie, przywodzą na myśl różne sytuacje czy marzenia. Takie sentencje mogą motywować, poprawiać humor czy po prostu inspirować do różnych działań. Plakaty po angielsku to sprawny sposób na włączenie do aranżacji pomieszczenia przedmiotu, który może w sobie łączyć designerskie elementy oraz preferowane przez nas przesłanie.

Przy wyborze plakatów po angielsku możemy kierować się wieloma kryteriami. Począwszy od wymienionych wyżej inspiracji, przez zwykłe walory estetyczne, aż po funkcję edukacyjną. Grafika zawierająca sentencje po angielsku to bardzo dobry pomysł na przybliżenie języka w sprawny i łatwy sposób. Za pomocą umieszczenia w przestrzeni przekazu obecnego na plakacie staje się on integralną częścią przestrzeni, którą zapamiętujemy i z łatwością przywołujemy, pozwala więc obeznać się i oswoić z językiem. W tym przypadku można zainwestować w kilka plakatów po angielsku lub w miarę potrzeb co jakiś czas wymieniać plakaty lub uzupełnić swoją kolekcję o kolejne sentencje, które poszerzą nas zasób słownictwa.

Plakaty po angielsku – designerski prezent

Wybór prezentu na różne okazje takie jak urodziny, imieniny, rocznice, wesela czy chrzciny może sprawiać wielu osobom spory problem. Plakaty po angielsku to rodzaj upominku, który jednocześnie może być bardzo osobisty, dzięki umieszczonym na nim sentencjom, jak i wpisujący się idealnie pod względem wizualnym w gust obdarowywanej osoby.

Wybór grafiki oraz słów umieszczonych na plakatach po angielsku jest bardzo szeroki. Można stawiać na pozytywne sentencje, zabawne, bądź te inspirujące. Oprócz widniejącego na nich przekazu różnią się one także formą. Znajdziemy plakaty bardzo minimalistyczne, przytaczające dużą część tekstu, jak i te skoncentrowane na sprawnym połączeniu oryginalnej grafiki z nawiązującym do niej przekazem. Oprócz tego możemy spersonalizować kolor nadruku – do wyboru jest wiele barw, począwszy od bieli i czerni, a skończywszy na srebrze czy złocie. Można też zdecydować się na matowe lub błyszczące wykończenia, w zależności od naszych indywidualnych preferencji.

Plakat po angielsku sprawdzi się szczególnie dobrze w połączeniu z naklejkami na ścianę. Oba dodatki mogą pomagać zarówno w nauce języka, jak i być walorem działającym na korzyść oryginalnej kompozycji. Dzięki wzbogaceniu wnętrza o takie dwa nawzajem uzupełniające się elementy, możemy nadać przestrzeni nie tylko szyku, którym charakteryzuje się forma obu dodatków, ale także ciepła, inspirującego lub zabawnego tonu, w zależności od tekstu umieszczonego na plakatach oraz naklejkach.