Wybierz Kategorie
Plakaty po angielsku z napisami i cytatami

Plakaty po angielsku z napisami

Wyświetlanie 1–12 z 183 wyników

 • Plakat typograficzny i will drink wne złoty

  Plakat You Cook. I Will Drink Wine

  od 29,00
 • Plakat typograficzny why hello złoty

  Plakat Why Hello

  od 29,00
 • Plakat typograficzny stay wild złoty

  Plakat Stay Wild Moon Child

  od 29,00
 • Plakat typograficzny stay awhile złoty

  Plakat Stay Awhile

  od 29,00
 • Plakat typograficzny some cake złoty

  Plakat Let’s Have Some Cake And Eat It

  od 29,00
 • Plakat typograficzny pizza is eternal złoty

  Plakat People Disappoint Pizza Is Eternal

  od 29,00
 • Plakat typograficzny morning people złoty

  Plakat I Don’t Like Morning People

  od 29,00
 • Plakat typograficzny karma złoty

  Plakat I Saw That Karma

  od 29,00
 • Plakat typograficzny home pants złoty matowy

  Plakat Home Is Where Pants Aren’t

  od 29,00
 • Plakat typograficzny carpe diem złoty

  Plakat Carpe That Fucking Diem

  od 29,00
 • Plakat typograficzny bucket list złoty

  Plakat You Are My Bucket List

  od 29,00
 • Plakat typograficzny bless this mess złoty

  Plakat Bless This Mess

  od 29,00

Dla miłośników jasnego przekazu

Jesteś zwolennikiem słowa pisanego i to nim najbardziej lubisz się otaczać? W Twoim domu wiele miejsca zajmują książki, gazety i tomiki poezji? Twoje ściany, w miejscach wolnych od bibliotecznych regałów, również wolisz ozdabiać słowami, plakatami z różnymi napisami i hasłami? To właśnie z myślą o osobach takich jak Ty stworzyliśmy tę kategorię!

Stworzyliśmy dwie obszerne serie plakatów typograficznych. Część jest z napisami po polsku, a ta prezentowana powyżej to odpowiedź na fascynację językiem angielskim. Język ten jest bardziej zwarty, więc na plakatach udało nam się zmieścić większą ilość tekstu, a co za tym idzie przekaz jest nieco bardziej rozbudowany. Niezależnie od zainteresowań i stylu w jakim masz urządzone mieszkanie takie plakaty na pewno będą się w nim pięknie prezentować. Wśród prezentowanych przez nas grafik znajdziesz propozycje motywacyjne, romantyczne, a niektóre nawet żartobliwe.

Czemu nie po angielsku?

Podobno na świecie coraz mniej osób czyta. Stanowczo sprzeciwiamy się takiemu obrotowi spraw i zachęcamy do umieszczania tekstów pisanych w jak największej ilości miejsc. Uważamy, że jeśli napis jest zaprezentowany w atrakcyjnej formie to nie da się przejść obok niego obojętnie, bo całym sobą zachęca do przeczytania.

Plakaty typograficzne po angielsku świetnie sprawdzą się wyeksponowane na honorowych miejscach, będąc jedyną ozdobą konkretnej ściany, ale pięknie wyglądają także w grupach, z których może powstać ciekawa galeria ścienna. Umieszczone na nich napisy są na tyle różnorodne i dotykają tak wielu kwestii, że możesz je powiesić w każdym pomieszczeniu swojego mieszkania, a na pewno będą się prezentowały wyjątkowo.

Plakat Life begins after coffee czy I believe in chocolate for breakfast umilą każdy poranek w Twojej kuchni. Z kolei Dreams don’t work unless you do i I’m very busy to świetne propozycje do biura, które jasno pokazują, że droga do sukcesu jest tylko jedna. Nieco przekorną dekoracją dla miłośników mody będą plakaty z cytatami Carrie Bradshaw z kultowego serialu Seks w wielkim mieście. Nasze plakaty tworzymy z dbałością o ich estetykę tak, by wiele osób mogło się nimi cieszyć.