Zaznacz stronę

Z francuskimi napisami

Wyświetlanie wszystkich 8 wyników

Francja elegancja

Francuski szyk i klasa wzbudzają w reszcie świata niemy okrzyk zachwytu od wielu, wielu lat. Podziwiamy francuskie wysublimowanie i eklektyczny styl, który sprawia, że oczy całego modowego świata, są skierowane na francuskie nowinki modowe. Dzięki temu, Francja od lat jest uznawana za pioniera wyznaczającego światowe trendy, które z zachwytem oglądamy na Fashion Weekach.

Do stworzenia tej linii plakatów, zainspirowało nas francuskie wyczucie smaku. Chcieliśmy oddać esencję tego wspaniałego kraju, a nie ma nic bardziej esencjalnego niż język. Jest on centrum kultury i sztuki, to dzięki niemu wszystko się zaczęło, dlatego też na naszych plakatach postanowiliśmy umieścić francuskie sentencje w oryginale.

Złoty akcent

Nasze plakaty, to dodatek, który pasuje do każdego wnętrza. Dzięki swojemu uniwersalizmowi sprawiają, że Twój dom zyska zupełnie nowy charakter, a każda kolejna aranżacja, będzie odkrywała nowe spojrzenie na złoty plakat. Francuskie napisy momentalnie wniosą do Twojego wnętrza powiew francuskiej mody i dodadzą wnętrzu nowoczesnej elegancji wzorowanej na najnowszych trendach.

Nie ważne, jaki wystrój wnętrz preferujesz, bo tak naprawdę, złoto pasuje każdemu i wszystkim. Pasują zarówno do ciężkich i twardych męskich wnętrz jak i do delikatnych i romantycznych wnętrz kobiecych. Możesz je z powodzeniem zawiesić w kuchni lub łazience, gdyż tam też trzeba trzymać stylowy fason. Złoty akcent potrafi zdziałać cuda w każdym pomieszczeniu.