Zaznacz stronę

Plakaty z napisami – idealne na poprawę humoru

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich poetów mawiał, że „Polacy nie gęsi i swój język mają”. Ostatnimi czasy wręcz na każdym rogu spotykamy się z napisami w języku angielskim. A co z polskim? Właśnie. Oczywiście nie chodzi o to, by zamykać się na napływające do nas wpływy innych kultur, ani tym bardziej o to, by zaprzestać uczenia się języków obcych. Uważamy po prostu, że język polski jest na tyle piękny, że nie musimy się go wstydzić. Powinniśmy go wręcz pielęgnować i otaczać się pięknymi rzeczami z równie pięknymi napisami po polsku. W odpowiedzi na Wasze oczekiwania stworzyliśmy serię plakatów typograficznych z napisami w naszym języku ojczystym.

Takie plakaty z napisami spodobają się wielu osobom zarówno młodszym, jak i starszym. Dodatkową ciekawostką może okazać się to, że jedna ze znanych metod nauki języka obcego opiera się na tym, by otaczać się tym językiem ze wszystkich stron. Podpisywać przedmioty codziennego użytku, zmienić ustawienia telefonu na ten język oraz przede wszystkim czytać w języku, którego chcemy się nauczyć. Nasze plakaty z napisami idealnie sprawdzą się więc w roli takich „pomocy naukowych” nie tylko dla obcokrajowców, ale także w pokoju dziecka. Promujmy nasz język, bo jest się czym chwalić! Jest przecież jednym z najtrudniejszych do nauczenia się 🙂

Plakaty z napisami – Bliskie sercu

Wśród prezentowanych powyżej plakatów znajdziesz takie, które mówią o najważniejszych wartościach – rodzinie, miłości, szczęściu, samorealizacji i wielu innych. To dość tradycyjne podejście jednak wiemy, że świetnie sprawdzi się także w nowoczesnych domach. Możesz u nas zamówić także plakaty z napisami po polsku ze znanymi przysłowiami, na przykład Dom jest tam, gdzie jest Twoje serce albo Szczęśliwi czasu nie liczą. Nie brakuje tu także plakatów motywacyjnych i takich, które mają za zadanie ukazanie jaśniejszej strony nawet, gdy sytuacja wydaje się beznadziejna. Do takich grafik należy chociażby Uśmiechnij się czy Myśl pozytywnie. Naukowcy już jakiś czas temu udowodnili, że nawet wymuszony uśmiech obniża poziom stresu.

Pomimo tego, że przedstawiliśmy tutaj dość pokaźną ofertę polskich plakatów typograficznych, jesteśmy także otwarci na Twoje propozycje – możemy stworzyć plakat z dowolnie wybranym przez Ciebie napisem.