Wybierz Kategorie
Plakaty z napisami i cytatami po polsku

Plakaty z napisami po polsku

Wyświetlanie 1–12 z 44 wyników

 • Tu Rządzi Pies, My Tylko Płacimy Rachunki plakat rose gold

  Plakat Na Ścianę Tu Rządzi Pies, My Tylko Płacimy Rachunki

  od 29,00
 • Tu Rządzi Kot, My Tylko Płacimy Rachunki plakat rose gold

  Plakat Na Ścianę Tu Rządzi Kot, My Tylko Płacimy Rachunki

  od 29,00
 • Tu Rządzi Pies plakat rose gold

  Plakat Na Ścianę Tu Rządzi Pies

  od 29,00
 • Plakat Na Ścianę Tu Rządzi Kot rose gold

  Plakat Na Ścianę Tu Rządzi Kot

  od 29,00
 • Mój Dom Jest Tam Gdzie Jest Mój Pies kolor rose gold

  Plakat Na Ścianę Mój Dom Jest Tam Gdzie Jest Mój Pies

  od 29,00
 • Mój Dom Jest Tam Gdzie Jest Mój Kot rose gold

  Plakat Na Ścianę Mój Dom Jest Tam Gdzie Jest Mój Kot

  od 29,00
 • Zestaw 6 plakatów polskich białe tło

  Zestaw 6 Plakatów Polskich

  od 169,00
 • Plakat rodzina złoty

  Plakat Rodzina

  od 29,00
 • po_co_komu_superbohaterowie_tata_gold_foil_pl

  Plakat Po Co Komu Superbohaterowie…Przecież Jest Tata

  od 29,00
 • who_needs_superheroes_dad_gold_foil

  Plakat Who Needs Superheroes When I Have Dad

  od 29,00
 • TATA_MÓJ_BOHATER_PLAKAT_GOLD_FOIL

  Plakat Tata Mój Bohater

  od 29,00
 • Plakat dla przyjaciółki Siostrami nie zawsze trzeba się urodzić złoty

  Plakat Siostrami Nie Zawsze Trzeba Się Urodzić

  od 29,00

Pomoce naukowe

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich poetów mawiał, że „Polacy nie gęsi i swój język mają”. Ostatnimi czasy wręcz na każdym rogu spotykamy się z napisami w języku angielskim. A co z polskim? Właśnie. Oczywiście nie chodzi o to, by zamykać się na napływające do nas wpływy innych kultur, ani tym bardziej o to, by zaprzestać uczenia się języków obcych. Uważamy po prostu, że język polski jest na tyle piękny, że nie musimy się go wstydzić. Powinniśmy go wręcz pielęgnować i otaczać się pięknymi rzeczami z równie pięknymi napisami po polsku. W odpowiedzi na Wasze oczekiwania stworzyliśmy serię plakatów typograficznych z napisami w naszym języku ojczystym.

Takie plakaty spodobają się wielu osobom zarówno młodszym, jak i starszym. Dodatkową ciekawostką może okazać się to, że jedna ze znanych metod nauki języka obcego opiera się na tym, by otaczać się tym językiem ze wszystkich stron. Podpisywać przedmioty codziennego użytku, zmienić ustawienia telefonu na ten język oraz przede wszystkim czytać w języku, którego chcemy się nauczyć. Nasze plakaty idealnie sprawdzą się więc w roli takich „pomocy naukowych” nie tylko dla obcokrajowców, ale także w pokoju dziecka. Promujmy nasz język, bo jest się czym chwalić! Jest przecież jednym z najtrudniejszych do nauczenia się 🙂

Bliskie sercu

Wśród prezentowanych powyżej plakatów znajdziesz takie, które mówią o najważniejszych wartościach – rodzinie, miłości, szczęściu, samorealizacji i wielu innych. To dość tradycyjne podejście jednak wiemy, że świetnie sprawdzi się także w nowoczesnych domach. Możesz u nas zamówić także plakaty z napisami po polsku ze znanymi przysłowiami, na przykład Dom jest tam, gdzie jest Twoje serce albo Szczęśliwi czasu nie liczą. Nie brakuje tu także plakatów motywacyjnych i takich, które mają za zadanie ukazanie jaśniejszej strony nawet, gdy sytuacja wydaje się beznadziejna. Do takich grafik należy chociażby Uśmiechnij się czy Myśl pozytywnie. Naukowcy już jakiś czas temu udowodnili, że nawet wymuszony uśmiech obniża poziom stresu.

Pomimo tego, że przedstawiliśmy tutaj dość pokaźną ofertę polskich plakatów typograficznych, jesteśmy także otwarci na Twoje propozycje – możemy stworzyć plakat z dowolnie wybranym przez Ciebie napisem.