Zaznacz stronę

Plakaty z napisami po polsku

Wyświetlanie 1–12 z 69 wyników

 • Plakat życie zaczyna się po kawie złoty

  Plakat Życie Zaczyna Się Po Kawie

  29,00zł
 • Plakat życie jest podróżą złoty

  Plakat Życie Jest Podróżą, Która Zawsze Prowadzi Do Domu

  29,00zł
 • Plakat noś swoją koronę złoty

  Plakat Zawsze Noś Swoją Niewidzialną Koronę

  29,00zł
 • Plakat Zawsze całuj mnie na dobranoc złoty

  Plakat Zawsze Całuj Mnie Na Dobranoc

  29,00zł
 • Plakat wszystko jest trudne nim staje się łatwe złoty

  Plakat Wszystko Jest Trudne Nim Staje Się Łatwe

  29,00zł
 • Plakat w tej kuchni się tańczy złoty

  Plakat W Tej Kuchni Się Tańczy

  29,00zł
 • Plakat tu się przytula złoty

  Plakat Tu Się Przytula

  29,00zł
 • Plakat typograficzny skomplikowany porządek złoty

  Plakat Skomplikowany Porządek

  29,00zł
 • Plakat to nie bałagan, to feng shui złoty

  Plakat To Nie Bałagan, To Moje Feng Shui

  29,00zł
 • Plakat razem mamy wszystko złoty

  Plakat Razem Mamy Wszystko

  29,00zł
 • Plakat sekretny składnik złoty

  Plakat Sekretnym Składnikiem Jest Miłość

  29,00zł
 • Plakat Nasze Szczęście złoty

  Plakat Razem Tworzymy Nasze Szczęście

  29,00zł

Plakaty z napisami – idealne na poprawę humoru

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich poetów mawiał, że „Polacy nie gęsi i swój język mają”. Ostatnimi czasy wręcz na każdym rogu spotykamy się z napisami w języku angielskim. A co z polskim? Właśnie. Oczywiście nie chodzi o to, by zamykać się na napływające do nas wpływy innych kultur, ani tym bardziej o to, by zaprzestać uczenia się języków obcych. Uważamy po prostu, że język polski jest na tyle piękny, że nie musimy się go wstydzić. Powinniśmy go wręcz pielęgnować i otaczać się pięknymi rzeczami z równie pięknymi napisami po polsku. W odpowiedzi na Wasze oczekiwania stworzyliśmy serię plakatów typograficznych z napisami w naszym języku ojczystym.

Takie plakaty z napisami spodobają się wielu osobom zarówno młodszym, jak i starszym. Dodatkową ciekawostką może okazać się to, że jedna ze znanych metod nauki języka obcego opiera się na tym, by otaczać się tym językiem ze wszystkich stron. Podpisywać przedmioty codziennego użytku, zmienić ustawienia telefonu na ten język oraz przede wszystkim czytać w języku, którego chcemy się nauczyć. Nasze plakaty z napisami idealnie sprawdzą się więc w roli takich „pomocy naukowych” nie tylko dla obcokrajowców, ale także w pokoju dziecka. Promujmy nasz język, bo jest się czym chwalić! Jest przecież jednym z najtrudniejszych do nauczenia się 🙂

Plakaty z napisami – Bliskie sercu

Wśród prezentowanych powyżej plakatów znajdziesz takie, które mówią o najważniejszych wartościach – rodzinie, miłości, szczęściu, samorealizacji i wielu innych. To dość tradycyjne podejście jednak wiemy, że świetnie sprawdzi się także w nowoczesnych domach. Możesz u nas zamówić także plakaty z napisami po polsku ze znanymi przysłowiami, na przykład Dom jest tam, gdzie jest Twoje serce albo Szczęśliwi czasu nie liczą. Nie brakuje tu także plakatów motywacyjnych i takich, które mają za zadanie ukazanie jaśniejszej strony nawet, gdy sytuacja wydaje się beznadziejna. Do takich grafik należy chociażby Uśmiechnij się czy Myśl pozytywnie. Naukowcy już jakiś czas temu udowodnili, że nawet wymuszony uśmiech obniża poziom stresu.

Pomimo tego, że przedstawiliśmy tutaj dość pokaźną ofertę polskich plakatów typograficznych, jesteśmy także otwarci na Twoje propozycje – możemy stworzyć plakat z dowolnie wybranym przez Ciebie napisem.