Zaznacz stronę

Mieszkanie w stylu boho

Styl boho powstał dzięki francuskiemu środowisku artystycznemu, które buntowało się przeciwko obowiązującym normom. Mimo, że od tego czasu minęło już ponad 200 lat, boho nadal znajduje wielu zwolenników. Charakteryzuje się mnogością wzorów, inspiracji i odniesień. Nie mogliśmy pozostać obojętni na tak bogate pole do graficznego popisu, dlatego stworzyliśmy swoją kolekcję plakatów w tym stylu.

Znajdziesz u nas plakaty z motywem czaszki byka, której mroczny charakter został złagodzony poprzez zawieszone na rogach ozdoby i piórka. Podobnie stało się z plakatem z grafiką przedstawiającą czaszkę – nikogo nie będzie straszyć dzięki nałożeniu na nią delikatnego kwiatowego wianka. Dzięki swoim nieco indiańskim nawiązaniom dekoracje tego typu sprawdzą się nawet w pokoju dziecięcym! Które dziecko nie lubi bawić się w Indian? Pomalowana twarz, tipi, dwuczłonowy przydomek i indiański akcent w postaci plakatu – marzenie!

Dodatkowo plakaty w stylu boho bawią i ożywiają wnętrze pokazując, że patrzymy na nasz dom z przymrużeniem oka – bez ciśnienia, nerwów i dążenia do nieuchwytnego ideału. Uważamy, że takie spokojne zachowanie w świecie pełnym wymagań i Perfekcyjnych Pań jest na wagę złota

Nie tylko dla artystów

Dekoracje w tym stylu będą świetnie pasować zarówno we wnętrzach w całości w nim urządzonych – kolorowych, wzorzystych, tworzonych przy użyciu różnych faktur, ale także w bardziej stonowanych aranżacjach. Co więcej takie plakaty świetnie sprawdzą się także w biurze czy gabinecie, gdzie rozjaśnią i rozweselą wnętrze, o którym często zapominamy przy wszelkich planach i zakupach dekoracyjnych. Myślimy, że wszyscy doświadczyliśmy tego, że w ładnym wnętrzu pracuje się efektywniej, więc czas o to zadbać!

Nie mówimy tu tylko o pracy artystycznej, bo styl boho nie jest zarezerwowany dla osób, które zajmują się pracą kreatywną. W każdym z nas drzemie odrobina szaleństwa, buntownicza chęć pójścia pod prąd i wyróżniania się. Ludzie, którzy monotonii mówią stanowcze nie, kochają podróże, orientalne akcenty, a w sercach gra im dzika pieśń rodem z „Tańczącego z wilkami” świetnie odnajdą się we wnętrzach w takim stylu.