Wybierz Kategorie
Plakaty boho dekoracje do domu - ZlotePlakaty.pl

Plakaty w stylu boho

Wyświetlanie 1–12 z 86 wyników

 • Plakat być jak ananas złoty

  Plakat Be A Pineapple

  od 29,00
 • Plakat typograficzny As free as the ocean złoty

  Plakat As Free As The Ocean

  od 29,00
 • Plakat ślubny Łapacz snów imiona złoty

  Plakat Łapacz Snów Imiona

  od 35,00
 • Plakat dla przyjaciółki Soul Sister definicja złoty

  Plakat Soul Sister

  od 29,00
 • Plakat na dzień mamy Mothers are all slightly insane rose gold

  Plakat Mothers Are All Slightly Insane

  od 29,00
 • Plakat geometryczne trójkąty złoty

  Plakat Geometryczne Trójkąty Pojedyncze

  od 29,00
 • Plakat geometryczna gwiazda złoty

  Plakat Geometryczna Gwiazda

  od 29,00
 • Plakat Geometryczny Wilk złoty

  Plakat Geometryczny Wilk

  od 29,00
 • Plakat Geometryczna Jaszczurka złoty

  Plakat Geometryczna Jaszczurka

  od 29,00
 • Plakat Geometryczny Lew złoty

  Plakat Geometryczny Lew

  od 29,00
 • Zestaw plakatów zen

  Zestaw 6 Plakatów Zen

  od 169,00
 • Zestaw plakatów botanicznych białe tło

  Zestaw 4 Plakatów Botanicznych

  od 79,00

Mieszkanie w stylu boho

Styl boho powstał dzięki francuskiemu środowisku artystycznemu, które buntowało się przeciwko obowiązującym normom. Mimo, że od tego czasu minęło już ponad 200 lat, boho nadal znajduje wielu zwolenników. Charakteryzuje się mnogością wzorów, inspiracji i odniesień. Nie mogliśmy pozostać obojętni na tak bogate pole do graficznego popisu, dlatego stworzyliśmy swoją kolekcję plakatów w tym stylu.

Znajdziesz u nas plakaty z motywem czaszki byka, której mroczny charakter został złagodzony poprzez zawieszone na rogach ozdoby i piórka. Podobnie stało się z plakatem z grafiką przedstawiającą czaszkę – nikogo nie będzie straszyć dzięki nałożeniu na nią delikatnego kwiatowego wianka. Dzięki swoim nieco indiańskim nawiązaniom dekoracje tego typu sprawdzą się nawet w pokoju dziecięcym! Które dziecko nie lubi bawić się w Indian? Pomalowana twarz, tipi, dwuczłonowy przydomek i indiański akcent w postaci plakatu – marzenie!

Dodatkowo plakaty w stylu boho bawią i ożywiają wnętrze pokazując, że patrzymy na nasz dom z przymrużeniem oka – bez ciśnienia, nerwów i dążenia do nieuchwytnego ideału. Uważamy, że takie spokojne zachowanie w świecie pełnym wymagań i Perfekcyjnych Pań jest na wagę złota

Nie tylko dla artystów

Dekoracje w tym stylu będą świetnie pasować zarówno we wnętrzach w całości w nim urządzonych – kolorowych, wzorzystych, tworzonych przy użyciu różnych faktur, ale także w bardziej stonowanych aranżacjach. Co więcej takie plakaty świetnie sprawdzą się także w biurze czy gabinecie, gdzie rozjaśnią i rozweselą wnętrze, o którym często zapominamy przy wszelkich planach i zakupach dekoracyjnych. Myślimy, że wszyscy doświadczyliśmy tego, że w ładnym wnętrzu pracuje się efektywniej, więc czas o to zadbać!

Nie mówimy tu tylko o pracy artystycznej, bo styl boho nie jest zarezerwowany dla osób, które zajmują się pracą kreatywną. W każdym z nas drzemie odrobina szaleństwa, buntownicza chęć pójścia pod prąd i wyróżniania się. Ludzie, którzy monotonii mówią stanowcze nie, kochają podróże, orientalne akcenty, a w sercach gra im dzika pieśń rodem z „Tańczącego z wilkami” świetnie odnajdą się we wnętrzach w takim stylu.